kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Oczywiście że tak, zastanawiam się tylko czy ta przerwa wpłynie na niego dobrze i zobaczymy jego najlepszą wersję z początku sezonu gdy tylko dostatnie szansę na grę. Po powrocie Suareza tych minut będzie pewnie mniej ale jakieś na pewno otrzyma.
1
@FC1899Barca Dlaczego ja wcześniej nie widziałem tej akcji :O Co porobił, taką akcję w tej chwili mogłoby zrobić może z 3/4 piłkarzy.
0
Jak myślicie Ansu da nam coś jeszcze w tym sezonie? Początek miał fenomenalny, ale potem jakby stracił ten polot i pewność siebie z początku sezonu.
0
W Mielnie szału nie ma z plażą, może Łeba ale tam długo nie byłem i nie wiem jak plaża ale imprezy są
0
@krissu8 Karwia
Edit. Ale tam nie ma się gdzie pobawić
0
@Kurkmen Ich Pan poszedł walczyć o Polskę także spokojnie
0
@masq Spokojnie TVP już niedługo nie będzie
2
@Chakalaka No jak jakie brudy? To czego boi się Walcówna wytłumaczysz?
2
@Chakalaka To chyba wystarczy żeby wyciągnąć te wszystkie brudy których tak obawia się koalicja
1
@PatrychoO Ja tam mam na 26 maja
0
Mamy tutaj jakiś Warszawiaków? Będziecie głosować na Trzaskowskiego? Wydaję mi się że osoby mieszkające w stolicy nie będą chciały zmienić prezydenta dlatego nie zagłosują na kandydata KO. Bardzo prawdopodobne że jeśli Trzaskowski zostałby prezydentem Warszawę przejąłby PiS co będzie ogromnym ciosem dla stolicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arkon Semedo będzie kozakiem w Juve ale takiej oferty aż grzech nie przyjąć
0
@Fawrf Van Dijk jest genialnym obrońcą i nie ma z tym co dyskutować. Przyjście Holendra do Liverpoolu było strzałem w 10. Chłop jest liderem defensywy która przed jego przyjściem tak mocno kulała, a teraz jest jedną z najlepszych w Europie.
1
@BarcaInfo O to Atletico wygrało jakiś finał z Realem
2
Pokazali linię z której wynika że Muller nie był na spalonym chyba że czegoś nie dostrzegłem
10
@Fawrf chciałbym tak przehajpowanego piłkarza u nas
1
@michaleu Union 4-3 Bayern Lewy3
0
@dominik127pl Toć Polak rodak gra
0
To jak oglądamy Bayern czy dalej będziemy o polityce pisać?
2
@IronSanHybrid To jest nic ostatnio babka zadzwoniła i walnęła prosto z mostu "Kocham Pana Kaczyńskiego"
0
@Pawlak1992 w 2018 nie zapomnę tylko boju z Amerykanami. Dla mnie najlepszy mecz który kiedykolwiek mogłem zobaczyć bez względu na dyscyplinę.
0
@dasouzar11 Z dwojga złego oczywiście że Duda, lecz w moim rankingu na prezydenta byliby obaj na miejscach 5 i 6 bo tych 4 pseudo kandydatów nawet nie biorę na poważnie.
0
@IAmBackCules Trzaskowski się za Was weźnie. Gdyby on został prezydentem chciałbym zobaczyć co będziecie mówić po jego 5 letniej kadencji.
10
@kamilos1214 Zacznijmy od tego że Dudę to każdy by zmasakrował no może poza Kidawą
2
Piłkarz Borussi dziękują kibicom
3
O tej akcji wczoraj pisałem podczas meczu Gladbach. Niebywałe jak oni to znarnowali
1
@kamilos1214 No jutro ciężko ale możesz prónować
0
@Bykunn Tak piszesz o tych nowych drogach, autostradach, a to nie jest tak że głównie dzięki Euro to mamy. Wydaję mi się że gdyby nie tak duża impreza w naszym kraju moglibyśmy o tym zapomnieć.
2
@tristan87 Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Mówi się że obrońca pedofilów ale on nawet człowiekowi który chciał go zabić wybaczył.