0

@MarioVeB! Oczywiście że tak, zastanawiam się tylko czy ta przerwa wpłynie na niego dobrze i zobaczymy jego najlepszą wersję z początku sezonu gdy tylko dostatnie szansę na grę. Po powrocie Suareza tych minut będzie pewnie mniej ale jakieś na pewno otrzyma.

1

@FC1899Barca Dlaczego ja wcześniej nie widziałem tej akcji :O Co porobił, taką akcję w tej chwili mogłoby zrobić może z 3/4 piłkarzy.

0

Jak myślicie Ansu da nam coś jeszcze w tym sezonie? Początek miał fenomenalny, ale potem jakby stracił ten polot i pewność siebie z początku sezonu.

0

W Mielnie szału nie ma z plażą, może Łeba ale tam długo nie byłem i nie wiem jak plaża ale imprezy są

0

@krissu8 Karwia
Edit. Ale tam nie ma się gdzie pobawić

0

@Kurkmen Ich Pan poszedł walczyć o Polskę także spokojnie

0

@masq Spokojnie TVP już niedługo nie będzie

2

@Chakalaka No jak jakie brudy? To czego boi się Walcówna wytłumaczysz?

2

@Chakalaka To chyba wystarczy żeby wyciągnąć te wszystkie brudy których tak obawia się koalicja

1

@PatrychoO Ja tam mam na 26 maja

0

Mamy tutaj jakiś Warszawiaków? Będziecie głosować na Trzaskowskiego? Wydaję mi się że osoby mieszkające w stolicy nie będą chciały zmienić prezydenta dlatego nie zagłosują na kandydata KO. Bardzo prawdopodobne że jeśli Trzaskowski zostałby prezydentem Warszawę przejąłby PiS co będzie ogromnym ciosem dla stolicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arkon Semedo będzie kozakiem w Juve ale takiej oferty aż grzech nie przyjąć

0

@Fawrf Van Dijk jest genialnym obrońcą i nie ma z tym co dyskutować. Przyjście Holendra do Liverpoolu było strzałem w 10. Chłop jest liderem defensywy która przed jego przyjściem tak mocno kulała, a teraz jest jedną z najlepszych w Europie.

1

@BarcaInfo O to Atletico wygrało jakiś finał z Realem

2

Pokazali linię z której wynika że Muller nie był na spalonym chyba że czegoś nie dostrzegłem

10

@Fawrf chciałbym tak przehajpowanego piłkarza u nas

1

@michaleu Union 4-3 Bayern Lewy3

0

@dominik127pl Toć Polak rodak gra

0

To jak oglądamy Bayern czy dalej będziemy o polityce pisać?

2

@IronSanHybrid To jest nic ostatnio babka zadzwoniła i walnęła prosto z mostu "Kocham Pana Kaczyńskiego"

0

@Pawlak1992 w 2018 nie zapomnę tylko boju z Amerykanami. Dla mnie najlepszy mecz który kiedykolwiek mogłem zobaczyć bez względu na dyscyplinę.

0

@dasouzar11 Z dwojga złego oczywiście że Duda, lecz w moim rankingu na prezydenta byliby obaj na miejscach 5 i 6 bo tych 4 pseudo kandydatów nawet nie biorę na poważnie.

0

@IAmBackCules Trzaskowski się za Was weźnie. Gdyby on został prezydentem chciałbym zobaczyć co będziecie mówić po jego 5 letniej kadencji.

10

@kamilos1214 Zacznijmy od tego że Dudę to każdy by zmasakrował no może poza Kidawą

2


Piłkarz Borussi dziękują kibicom

3

O tej akcji wczoraj pisałem podczas meczu Gladbach. Niebywałe jak oni to znarnowali


1

@kamilos1214 No jutro ciężko ale możesz prónować

0

@Bykunn Tak piszesz o tych nowych drogach, autostradach, a to nie jest tak że głównie dzięki Euro to mamy. Wydaję mi się że gdyby nie tak duża impreza w naszym kraju moglibyśmy o tym zapomnieć.

2

@tristan87 Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Mówi się że obrońca pedofilów ale on nawet człowiekowi który chciał go zabić wybaczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?