kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca 5 piłkarzy nie patrzy na to co się się dzieję w narożniku. To jest kryminał.
0
@xVENUMx coooo? To chyba jakiś inny instagram jego mamy
6
Oby PSG udało się "odbić" Lautaro
1
@dominik127pl w takim razie dalej nie polemizuję. Niech będzie ten Vidal tak jak mówisz.
3
@Jaca27 kurde nie pamiętam początku mecz ale pamiętam że pierwszą połowę mieliśmy naprawdę niezłą, byliśmy lepsi od Liverpoolu i brakowało tylko bramki a sytuacje na to były. Po przerwie wyszła zupełnie inna drużyna.
1
@dominik127pl Nie no gdzie Vidal? Arturito to ja bym od razu rozpoznał
3
@Jaca27 po 5/10 minutach zrozumiałeś że awans będze cudem? Tracimy bramkę okej, ale Liverpool grał bez swoich 3 najważniejszych zawodników a my byliśmy drużyną która miała dobry okres. Dopóki Wijnaldum nie strzelił na 3-0 byłem pewny że awansujemy do finału.
1
@damianex10 Bale
4
@Hiacynk Kolejny wielki klub który będzie miał w składzie świetnych skrzydłowych obok City,Liverpoolu a my dalej z Griezmanem na LS i nie obstawioną prawą stroną
3
@BOIXOS1 Bosak 2025
3
@Ghostface Bosak najlepiej
Duda jak to Duda, gadał cały czas o tym samym czyli o tym czego on nie zrobił czyli co wprowadził
Zawiódł Kamysz
Odpowiedź miała być do użytkownika który zadawał pytanie.
9
Jeszcze 5 lat zapewne będziemy się męczyć z teraźniejszymi rządami ale po tym czasie mam nadzieję że Bosak nadal będzie kandydować i zostanie w przyszłości prezydentem.
0
@Janiama Ale co nam da że jedni zagłosują na Bosaka, drudzy na Hołownie trzeci na Kamysza, a jeszcze inni na Biedronia. Trzeba zagłosować na kogoś kto będzie miał szansę w drugiej turze wyborów a wychodzi na to że to Kamysz miałby największe.
0
@koziar okej według mnie
1.Bosak
2.Hołownia
3.Kamysz
4.Biedroń
5.Duda
6.Kidawa
Reszta to dno i wodorosty
Pozdrawiam.
0
@HeinzDundersztyc haha wyczułem ten sarkazm :D
0
@koziar Rozumiem że dla Ciebie każdy mocny pojazd na PIS jest Twoim poglądem. Pewnie jakby Kidawa gadała dzisiaj jak Tanajno też byś napisał że wypadła dobrze, ale tak nie mówiła bo jeszcze bardziej by się skomprowitowała, a to właśnie dzisiaj zrobił Tanajno. Z Żółtakiem podobnie chłop nawet na sołtysa by się nie nadawał a Ty go dajesz w top3.
3
https://www.instagram.com/p/B_2jNufKeRY/?utm_source=ig_web_copy_link
Piecze dupka
1
@Fenelon Tanajno xDD Już wiem dlaczego ludzie głosują na Dudę jak są tacy którzy uważają że Tanajno dobrze wypadł w tej debacie nie odpowiadając na żadne zadane pytanie.
1
@koziar Piszesz że odpowiedzi wyuczone z kartki i dajesz Tanajno na 4 miejscu chłop nie odpowiedział na żadne pytanie, wszystko wyuczone i jechał jakby gadał inwokacje na ocene w szkole.
0
@SkN No Duda mimo wszystko lepiej niż Kidawa
0
@BXOD dla mnie podobnie, jednak Kamysz nad Dudą i Bosak na pierwszym
0
@MarFan ale mówią że wypadł dobrze, no to chyba chwalą co nie?
0
@Mns21 Kamysz? Masz na myśli tylko debatę?
1
@koziar Ranking chyba po komentarzach na La Rambli w czasie debaty. Te chwalenie Żółtka i Tanajno były dla beki, no chyba że twój komentarz też jest dla beki.
5
Bosaka chwalą na TVP info wiedz że coś się dzieje
2
@IAmBackCules Nie przesadzajmy bo tych 4 kandydatów Tanajno,Jakubiak,Żółtek Pietrowski to dno
1
@Shapiro Chciałbym Bosaka z Dudą, zniszczyłby go
6
Dawajcie na TVP info. "Duda zaprezentował się najlepiej, numer jeden" ale też chwalą Bosaka
0
@D10SLEO No na bank.
1
Tanajno co on gada :D