1

Nie do wiary szli 1 na 3 na pustą bramkę i nie strzelili . Ten jeden to był obrońca a nie bramkarz.

0

Edziu prosto z meczu Frankfurtu do Boxing Talk

1

@Janiama Ja w 1 turze na Bosaka ale w drugiej jak będzie z Trzaskowskim to niestety będę musiał na Andrzejka zagłosować, jeśli kto inny będzie w 2 turze to oczywiste że zagłosuję przeciwko Dudzie

0

Ależ soczyście Kostić

0

Eintracht jeszcze niedawno miał najlepszy tercet w Niemczech, a teraz jedynym ich zagrożeniem jest Bas Dost.

0

Ale radość Gladbach po bramce. Mistrzostwo.

0

Bramka w 1 minucie to zły znak

24

0

@Barca1992 Teraz już nie mają co manipulować

0

@Janas11224 U mnie 3/4 ten czwarty to +2,5 w meczu Lipska i nieuznana bramka w ostatniej minucie po centymetrowym spalonym ależ się stęskniłem

0

Werner na lewym skrzydle praktycznie przez całą drugą połowę tak jakby ktoś by czasami chciał go kupić jako skrzydłowego

0

@Khajio Oho dobrze że napisałeś bo teraz wiem że oglądasz właśnie pierwszy mecz Borussi w tym sezonie. Brandt gdy jeszcze nie było Halannda grał jako najbardziej wysunięty w zespole BVB

0

@Arkon 3 bramki w 25 meczach. Świetne statystyki.

0

@Lola120 Większości to nie przeszkadza

2

@fenix1983 Jaka logika w tym żeby najpierw kupić Lautaro a potem Haalanda?

1

@GeraltzKatalonii Brandt jest słabiutki, nie wiem jak dzisiaj bo nue oglądam

1

Oho kto jak nie on miał rozpocząć strzelanie

1

@Wossi61FCB ja tam oglądałem jeszcze gdy sędziował nam mecz z Apoelem w sezonie kiedy wygraliśmy Ligę Mistrzów

1

Fajnie sobie rezerwowi siedzą

1

W Lipsku na razie dobry mecz. Bramki to tylko kwestia minut

1

@Mesi12 Rozliczasz jak Twój awatar na zdjęciu normalnie

0

@Shapiro Koalicja obywatelska najlepsza partia

1

@Coutinho007 no może tak, ale wyobrażasz sobie taki Finał Ligi Mistrzów bez kibiców z udziałem Barcelony bo ja jakoś nie mogę?

1

@IronSanHybrid zazdroszczę, czuję się jakbym oglądał jakieś towarzyskie spotkania w niższych ligach

1

Oglądam sobie ten mecz drugiej Bundesligi i tak sobie jakoś nie wyobrażam Ligi Mistrzów bez kibiców, a finału tych rozgrywek już w ogóle.

1

@Mesi12 że to człowiek awaria

0

@rainyy Jak najdalej od meczówek dzisiaj. Jak już to kartki,rożne albo bramki których nie powinno dzisiaj zabraknąć. Nie zdziwię się jeśli we wszystkich meczach będą overy 2,5

2

@Krzychu1010 Kobe za całokształt

0

@VenoM Mniejsza z tym GTA, Nba2k20 jest tera za 13 złotych.

0

Budka radzi by PiS i jego ekipa zaczęła pakować się z pałacu prezydenckiego. Oj Borys Borys :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?