kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie do wiary szli 1 na 3 na pustą bramkę i nie strzelili . Ten jeden to był obrońca a nie bramkarz.
0
Edziu prosto z meczu Frankfurtu do Boxing Talk
1
@Janiama Ja w 1 turze na Bosaka ale w drugiej jak będzie z Trzaskowskim to niestety będę musiał na Andrzejka zagłosować, jeśli kto inny będzie w 2 turze to oczywiste że zagłosuję przeciwko Dudzie
0
Ależ soczyście Kostić
0
Eintracht jeszcze niedawno miał najlepszy tercet w Niemczech, a teraz jedynym ich zagrożeniem jest Bas Dost.
0
Ale radość Gladbach po bramce. Mistrzostwo.
0
Bramka w 1 minucie to zły znak
24
https://mobile.twitter.com/majkel1999/status/1261658583042834432
Takie złoto na twitterze u Borka
0
@Barca1992 Teraz już nie mają co manipulować
0
@Janas11224 U mnie 3/4 ten czwarty to +2,5 w meczu Lipska i nieuznana bramka w ostatniej minucie po centymetrowym spalonym ależ się stęskniłem
0
Werner na lewym skrzydle praktycznie przez całą drugą połowę tak jakby ktoś by czasami chciał go kupić jako skrzydłowego
0
@Khajio Oho dobrze że napisałeś bo teraz wiem że oglądasz właśnie pierwszy mecz Borussi w tym sezonie. Brandt gdy jeszcze nie było Halannda grał jako najbardziej wysunięty w zespole BVB
0
@Arkon 3 bramki w 25 meczach. Świetne statystyki.
0
@Lola120 Większości to nie przeszkadza
2
@fenix1983 Jaka logika w tym żeby najpierw kupić Lautaro a potem Haalanda?
1
@GeraltzKatalonii Brandt jest słabiutki, nie wiem jak dzisiaj bo nue oglądam
1
Oho kto jak nie on miał rozpocząć strzelanie
1
@Wossi61FCB ja tam oglądałem jeszcze gdy sędziował nam mecz z Apoelem w sezonie kiedy wygraliśmy Ligę Mistrzów
1
Fajnie sobie rezerwowi siedzą
1
W Lipsku na razie dobry mecz. Bramki to tylko kwestia minut
1
@Mesi12 Rozliczasz jak Twój awatar na zdjęciu normalnie
0
@Shapiro Koalicja obywatelska najlepsza partia
1
@Coutinho007 no może tak, ale wyobrażasz sobie taki Finał Ligi Mistrzów bez kibiców z udziałem Barcelony bo ja jakoś nie mogę?
1
@IronSanHybrid zazdroszczę, czuję się jakbym oglądał jakieś towarzyskie spotkania w niższych ligach
1
Oglądam sobie ten mecz drugiej Bundesligi i tak sobie jakoś nie wyobrażam Ligi Mistrzów bez kibiców, a finału tych rozgrywek już w ogóle.
1
@Mesi12 że to człowiek awaria
0
@rainyy Jak najdalej od meczówek dzisiaj. Jak już to kartki,rożne albo bramki których nie powinno dzisiaj zabraknąć. Nie zdziwię się jeśli we wszystkich meczach będą overy 2,5
2
@Krzychu1010 Kobe za całokształt
0
@VenoM Mniejsza z tym GTA, Nba2k20 jest tera za 13 złotych.
0
Budka radzi by PiS i jego ekipa zaczęła pakować się z pałacu prezydenckiego. Oj Borys Borys :D