0

To jak teraz wszyscy zwolennicy Bosaka/Hołowni będą głosować na Rafałka czy zostają przy swoim?

1

NBA 2K20 za 13zł na Xboxie. A Wy mi będziecie mówić żeby nie głosować na Andrzejka. Szanujmy się.

0

@IronSanHybrid No tutaj to ciężko się spotkać żeby ktoś mówił o oszustwach Pisu jak Ty to napiałeś. Tu 75% użytkowników pokroiło by się byle tylko PO czy ktoś inny przejął władzę po PIS.

18

No to zdrówka Dembele. Obyś podniósł w sierpniu puchar Ligi Mistrzów.

0

@T_TG Mówisz tylko o lewych rozumiem? Ale masz jeszcze Sterlinga,Sane,Sancho,Comana na prawą zaś Bernardo czy można dorzucić Ferrana ale na niego jeszcze przyjdzie czas.

0

18-letnia dziewczyna zmarła w Radomiu na koronowirusa poinformowało Ministerstwo zdrowia. Straszna sprawa.

0

@tristan87 widać że czas leczy rany

0

@koksik2700 No ja również nie zagłosuję na żadnego kandydata z PO więc jeśli Trzaskowski będzie w drugiej turze z Dudem to nie ma innego wyboru jak zagłosować na elprezidento w moim przypadku.

0

@Janiama Wolę głosować na Hołownie niż Trzaskowskiego

0

Jak myślicie kto będzie nowym kandydatem PO?

0

@tobiasson92 Tak się składa że wolałbym Leo zobaczyć ale dobre i to, chociaż bardziej czekam na niedzielę i Lewego

3

Ale już bym sobie takiego Messiego obejrzał na żywo

1

@Chwytliwy a Sancho nie gra czasami więcej na prawym skrzydle?

1

Robert Mazurek dzisiaj w hejt parku

5

@Misiekmisiowaty2000 Zakaz aborcji? Oj tego nie widziałem

0

@KapitanFCB -Pogba
-Piłkarz nie z tej ziemi
To jak w końcu z tym Pogbą?

0

@masq może w lipcu się dostaniemy do fryzjera

3

@Adamski69 Borek lubi to

0

@dominhjkl Xavi był niesamowity ale Iniesta miał to "coś" czego generałowi brakowało

0

@alegre84 I Komorowskiego*

1

@Bamboleo oj tam oj tam widać że Andrzejek trochę zestresowany był, najważniejsze że z kartki nie czytał :D

5

Dzwoni Tereska z Łodzi w programie TVPis i mówi "Kocham pana Kaczyńskiego, kocham pana Morawieckiego" Nie wierzę co za ludzie.

0

@norbi77 Tak szybko by była klepsydra :O U mnie nie do pomyślenia i na dodatek nie żyję na Podlasiu

0

595 zachorowań dzisiaj w Polsce. Chyba najwięcej od początku epidemii.

0

@BinBin Chociaż jakaś dobra informacja

0

@MesQueUnClub96 oglądałem jego kilka spotkań na początku sezonu i był świetny ale oglądałem również kilka meczy po nowym roku i w niczym nie przypominał zawodnika z początku sezonu. Nie wiadomo jak by się prezentował u nas.

1

@Koni8M ja dokładam jeszcze nogi

0

@Hushovt Nadal Ronie i Rivaldo to większe wzmocnienie od Pjanicia

0

@FafitFCB Toć kupujemy Lautaro spokojnie chłopak na 22 lata

0

@itmustbejoke w tym ma akurat rację, chcemy czy nie Messi zawsze będzie przypisany do prawej strony zabierając miejsce komuś innemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?