kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jak teraz wszyscy zwolennicy Bosaka/Hołowni będą głosować na Rafałka czy zostają przy swoim?
1
NBA 2K20 za 13zł na Xboxie. A Wy mi będziecie mówić żeby nie głosować na Andrzejka. Szanujmy się.
0
@IronSanHybrid No tutaj to ciężko się spotkać żeby ktoś mówił o oszustwach Pisu jak Ty to napiałeś. Tu 75% użytkowników pokroiło by się byle tylko PO czy ktoś inny przejął władzę po PIS.
18
No to zdrówka Dembele. Obyś podniósł w sierpniu puchar Ligi Mistrzów.
0
@T_TG Mówisz tylko o lewych rozumiem? Ale masz jeszcze Sterlinga,Sane,Sancho,Comana na prawą zaś Bernardo czy można dorzucić Ferrana ale na niego jeszcze przyjdzie czas.
0
18-letnia dziewczyna zmarła w Radomiu na koronowirusa poinformowało Ministerstwo zdrowia. Straszna sprawa.
0
@tristan87 widać że czas leczy rany
0
@koksik2700 No ja również nie zagłosuję na żadnego kandydata z PO więc jeśli Trzaskowski będzie w drugiej turze z Dudem to nie ma innego wyboru jak zagłosować na elprezidento w moim przypadku.
0
@Janiama Wolę głosować na Hołownie niż Trzaskowskiego
0
Jak myślicie kto będzie nowym kandydatem PO?
0
@tobiasson92 Tak się składa że wolałbym Leo zobaczyć ale dobre i to, chociaż bardziej czekam na niedzielę i Lewego
3
Ale już bym sobie takiego Messiego obejrzał na żywo
1
@Chwytliwy a Sancho nie gra czasami więcej na prawym skrzydle?
1
Robert Mazurek dzisiaj w hejt parku
5
@Misiekmisiowaty2000 Zakaz aborcji? Oj tego nie widziałem
0
@KapitanFCB -Pogba
-Piłkarz nie z tej ziemi
To jak w końcu z tym Pogbą?
0
@masq może w lipcu się dostaniemy do fryzjera
3
@Adamski69 Borek lubi to
0
@dominhjkl Xavi był niesamowity ale Iniesta miał to "coś" czego generałowi brakowało
0
@alegre84 I Komorowskiego*
1
@Bamboleo oj tam oj tam widać że Andrzejek trochę zestresowany był, najważniejsze że z kartki nie czytał :D
5
Dzwoni Tereska z Łodzi w programie TVPis i mówi "Kocham pana Kaczyńskiego, kocham pana Morawieckiego" Nie wierzę co za ludzie.
0
@norbi77 Tak szybko by była klepsydra :O U mnie nie do pomyślenia i na dodatek nie żyję na Podlasiu
0
595 zachorowań dzisiaj w Polsce. Chyba najwięcej od początku epidemii.
0
@BinBin Chociaż jakaś dobra informacja
0
@MesQueUnClub96 oglądałem jego kilka spotkań na początku sezonu i był świetny ale oglądałem również kilka meczy po nowym roku i w niczym nie przypominał zawodnika z początku sezonu. Nie wiadomo jak by się prezentował u nas.
1
@Koni8M ja dokładam jeszcze nogi
0
@Hushovt Nadal Ronie i Rivaldo to większe wzmocnienie od Pjanicia
0
@FafitFCB Toć kupujemy Lautaro spokojnie chłopak na 22 lata
0
@itmustbejoke w tym ma akurat rację, chcemy czy nie Messi zawsze będzie przypisany do prawej strony zabierając miejsce komuś innemu.