1

@Pablopicasso27 Ja tak robię, najpierw Bosak, potem Duda w drugiej turze bo Kidawy to nie zniosę na prezydenta

0

@takisobiektos W kraju tak ale na świecie nie tak bardzo jak to robił Komorowski

8

Tak czytam La Ramble, tyle hejtu na obecnego prezydenta (niestety czy może stety do czego dojdę i przyszłego) i się zastanawiam to na kogo wy do cholerki że tak sie ładnie wyraże chcecie głosować. Okej jest Bosak, na którego ja osobiście w 1 turze oddam swój głos, ale co potem? Pojedynek gigantów w 2 turze Duda vs Kidawa-Tusk, a nie wróć Kidawa-Błońska, która według mnie ze wszystkich kandydatów na prezydenta jest najgorszą opcją z możliwych. Nawet nie chcę sobie wyobrazić jak ta kobieta skomprowitowałaby nas w oczach całego świata, toć to byłyby większe jaja niż z "bulem" serca to muszę przyznać Komorowskim.

1

@bartekmess Jak nie da rady z Kimmichem to dawać go do Barcy

0

@Avada Kedavra Nie wiem, tak pytam kojarzę gościa tylko z Łączy nas piłka i wydawał się być w porządku

0

@IronSanHybrid Można wiedzieć dla czego nie lubisz Wiśniowskiego?

4

@msmsms Już jeden z Borussi był moim mokrym snem i chyba wystarczy

0

Tak oglądam sobie teraz te zdjęcia Nano Barcelona w obiektywie i kurde przypominam sobie tą bramkę klatką piersiową Messiego przeciwko Estudiantes z finału KMŚ i wydaję mi się jakby to było wczoraj. Niewiarygodne że to już ponad 10 lat minęło od tego meczu.

8

No jeszcze obsrańca sprowadźmy to będzie kwintesencja ~ tikitaka

0

@Batys i ma to jeszcze sporo zielonych

1

@Coutinho007 6 to typowy przecinak do zadań głównie defensywnych. Frenkie jest takim typem, ale Arthur to raczej nie ta bajka. Brazylijczyk ma czasami to coś, że zagra jakąś fenomenalną piłkę cos takiego jak np. do Messiego w meczu Pucharu Króla z Bilbao czy wczoraj piłka do Frenkiego, ale jest tego zdecydowanie za mało.

0

@Coutinho007 To kim w takim razie jest Arthur 6 czy 10?

1

Sądzę że na świecie może jest z 4 zawodników którzy z miejsca by podwyższyli jakość naszej drużyny w znacznym stopniu, reszta to co najwyżej na ten moment poziom Grizmanna, Coutinho czy Dembele. Tych 4 to według mnie. Neymar,Mbappe,KDB, Lewy. Reszta sądzę że dałaby nam tyle co Grizz, mowa tutaj np. o Mane, Sterlingu, Bernardo, Luataro, Wernerze, Salahu, Firmino, Kane, Sonie czy Sancho. Na rynku naprawdę ciężko jest znaleźć coś na "teraz" a w sytuacji gdy Messiemu już znacznie bliżej do zakończenia kariery niż dalej to nie możemy czekać aż Lautaro, Sancho czy Werner odpalą na dobre.

1

@pero1983 To prawda. City gra najlepszą piłkę i ma najlepszą drużynę z wartościowymi zmiennikami, a jeszcze dojdzie Sane.

21

Na hymn Realu zawsze troszkę można podgłośnić odbiornik. Jedyne co im zazdroszczę.

0

Jazda z... Końcówkę to już sami sobie dokończcie.

0

@JordiElNino Ja również mecz z Chelsea i ten Torres wychodzący sam na sam. Do tego ten nie wykorzystany karny Messiego, którego było mi szkoda bo pewnie obarczył się o tą porażkę.

2

@Criss18Barca To w to jeszcze ktoś gra?

0

@Hiacynk A jakby jeszcze był Benzema.

1

@beznicku1000 prawdobodobnie zerwanie więzadeł

2

Ależ potworny uraz naszego ex

1

Dramat jeszcze Niemcy na 1

0

Nie wiem co tam pisaliście wczoraj po meczu Realu, ale oglądałem i twierdzę że Real wyglądał przynajmniej o klasę lepiej od tego co zaprezentowała Barcelona z Napoli. Głównie pressing na dużo lepszym poziomie. Obawiam się klasyku bo nasza gra nie wygląda kolorowo.

2

Całe szczęście że Napoli spuchło

1

Na moje Vidal dostał drugą żółtą kartkę za przepychanke z Ruim a nie za gadanie do sędziego

8

@IronSanHybrid Można tak o połowie naszego składu napisać po dzisiejszym meczu

0

@panczo Tylko że Napoli grało u siebie

0

To że dwóch w kłótni czy przepychance dostaje kartki to jest pomylony przepis. Powinien każdy dolatywać do zawodnika po tym jak ktoś dostanie kartkę na faulu na nim i się poprzepychać. Dostanie żóltą za faul a potem za przepychanke. Bezsensowny przepis.

3

@neutrealnykibic Napoli pokazało się w dobrej strony. O matko :O

0

@panczo Frenkie dzisiaj najgorszy, bez dwóch zdań,kompletnie bez formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?