0

Ta super się bawimy

29

Ależ fenomenalny turniej. Lindvik może wygrać 3 konkursy, a nie wygrać TCS za to Dawid może nie wygrać żadnego konkursu, a zgarnąć złotego orła. Niesamowite emocje czekają nas w Bischofshofen.

0

Ale Stoch z Kubackim odpalili w serii próbnej.

5

Znajcie moje dobre serce bo rozdaję zielone dzisiaj i strzelam petardami.

0

@jacob345 Kulturka do 00:00 odcineczka po

1

Dlaczego nie Walker?

0

@FanLuisaSalvano No okej, ale w jaki sposób w mniej niz 2minuty miał pokryć over 18,5? Nie do wykonania. Powinni zmienić tą zasadę że powinien zagrać przynajmniej 1 kwartę.

0

Nie no to jest chore. Fox zszedł z kontuzją nie grając nawet dwóch minut. Jego over jako ostatni pozostał mi na kuponie i STS sobie rozliczy jako przegrany? Śmiech na sali

0

Znamy mistrza Anglii. Jestem pijany ale mogę się o flachę założyć.

0

Czarna koszula na Wigilię to błąd? Do jasnych spodni.

0

Porównując sobie ostatni mecz City z Liverpoolem, a ten wczorajszy to poziom widowiska między meczami to jest przepaść.

0

@kubasa u Angoli to chociaż wygląda, przy 0-0 w meczu takiego City z Liverpoolem tempo jest niesamowite, a okazji co nie miara. Wczorajszą liczbę sytuacji obu drużyn można policzyć na palcach jednej ręki.

7

Osobiście bardziej ceniłem Coutinho od Griezmana. Brazylijczyk miał swoje momenty, dawał trochę tej magii której tak brakuje po odejściu Neymara. Philippe momentami był przebojowy, potrafił zrobić coś wow, rzadko ale zdarzało się, a u Francuza czegoś takiego nie ma. Owszem strzeli od czasu do czasu ale to są tylko bramki, Cou też strzelał ale do tego dorzucał jeszcze odrobinę więcej.

0

@matelkoveb To dam Ci podpowiedź ten co wszystko partolił to był właśnie Suarez

2

@Witam XDD Messi był dzisiaj najlepszym zawodnikiem Barcy

1

@neymarjr_143 Atletico gra z Kloopem

1

@jacob345 Gatusso już tam do tego czasu nie będzie

5

@Maniek9444 Nie widzę w nim nic nadzwyczajnego

0

@Jacob1899fcb dla jakiej stacji?

1

Poszedłem spać kiedy Sacramento wygrywało w 3 kwarcie 16 punktami. Jak się to się skończyło wszyscy doskonale wiemy. Ja już chyba nigdy nie wygram..

0

@Encore To te handi ile jak po takim kursie? 0-8?

0

Śmiech na sali że nie dostał czerwa za taki atak łokciem.

0

@cules100pro Chyba że grasz z Liverpoolem rewanż ma którego awans jest kurs 14,0 to wtedy można bo albo radość z awansu do finału albo z kasy.

0

Fajnie że Fati strzelił ale do wyjęcia miałem 400zł na kuponie. Ostatni mecz 1x na Inter.

0

Dobra Ernesto moja cierpliwość się do Ciebie skończyła. Na miejscu Puiga poszedłbym teraz do Bartomeu i postawił ultimatum albo ja albo Valverde. Gdzie on ma grać? W pucharze Katalonii?

0

@Rewolucja123
nie stać mnie :D

0

Też Wam tnie matchday?

0

@nieprzysiadalnosc Sacra, Brogdon +18,5 Simmons over asyst

1

Neymar gratuluję Messiemu na insta.

1

@SZYCHA0005 Ja tak samo. 15 lat temu dostałem pierwszą koszulkę Messiego wtedy to była koszulka Argentyny z 18 na plecach i od tego wszystko się zaczęło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?