0

@BarcaInfo Do Barcy go!

0

Van Dijk dotarł. Nie najgorsza ta jego wybranka.

0

@XaviHeart Szkoda tylko że używasz internet explorer

0

@BarcaInfo O proszę. To musi oznaczać tylko jedno.

13

@BarcaInfo Świetny trener. Masz jeszcze szansę chłopie trenować Messiego tylko idź do tej Argentyny.

2

@Rewolucja123 Nawet kontuzjowany De Bruyne bardziej zasłużył na Top 10 od Marheza który w większości meczów tamtego sezonu grzał ławę w City.

2

Dobra zostało 10. Mane, Mbappe, CR7, Allison, Van Dijk, Bernardo, Lewy, Messi, Salah i uwaga Marhez. Przypominam że De Bruyne czy Sterling poza 10 :D

0

Kto z Liverpoolu będzie na gali?

1

@KamQiX Jak za darmo dajesz to możesz podrzucić na priv :D

3

Nadszedł dzień dzisiejszy.

0

O w końcu mecz na Canał Sport i Wola z Ćwiąkim mam nadzieję.

3

@Janiama To samo powiedziałem od razu po strzale nie widząc jeszcze powtórki.

0

Ile jest odcinków matchdaya?

2

Ehh człowiek kiedyś czekał na mecz Barcy jak na zbawienie. Organizował sobie czas na te dwie godziny kiedy Messi i spółka wychodzili na murawę, tworząc prawdziwy spektakl prezentując przy tym futbol nieskazitelny, a zarazem spektakularny. Teraz po kilku latach przyszedł czas kiedy owszem chcę oglądać Barce mimo tego jak gra, ale to już nie jest to samo. Nie planuję czasu tak żeby obejrzeć wszystkie spotkania bo jest mi to obojętne, po prostu jak jestem w domu to oglądam, jak mam inne plany to obejrzę tylko skrót mecz na drugi dzień.

1


Pozycja dla każdego kibica skoków.
Można się wzruszyć.

0

Szkoda Grubaska

0

Grubasek fajnie śpiewał. Niech wygra.

3

Czerwony Ramos pięknie to zagrałeś :D

3

@Kubix93 De Bruyneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee De Bruyneeeeeeeeeeeeeeeee

0

Jak myślicie gdzie wyląduje Pochettino?

0

@kulek22 To od piątku :D

5

Reca już wrócił na boisko? :D

0

@ArterkHD W tym roku skończył 101 lat.

90

Oblak po meczu z Polską w Słoweni
"Bardziej spociłem się w wywiadach pomeczowych niż podczas spotkania z Polską"
Brzęczek pytany o niego dzisiaj na konferencji i o tą wypowiedź:
"Oblak jest bramkarzem klasy światowej ale w tej wypowiedzi zabrakło mu pokory i może dlatego my jedziemy na Mistrzostwa Europy a oni będą oglądać je w domu przed telewizorem"
Wuja zaorał :D

0

Guardiola dobrze powiedział: "Niewiele jest zespołów w Europie które przychałyby na Anfield i rozegrały taki mecz"
Ile bym dał żeby Barca zagrała tak jak wczoraj City na Anfield

0

@Chwytliwy To ciekawe Chelsea z Chelsea powiadasz?

1

Walker nota 10. Dwie udane interwencje. To nic że przy pierwszej trochę wypluł pilkę.

0

Karny dla Szachtaru

22

Polecam przełączyć na City. Niezłe jaja się szykują.

0

Coutinho wchodzi na dwie minuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?