kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Messi Suarez Neymar i Pedro razem na boisku. To były czasy.
6
Lata mijają a Pedro nadal ma to coś
0
Hahaha Oliwie to mem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AllBundy szacun
0
@NeroTFP Nie widzę szans żeby stracił z tak słabą Celtą punkty dzisiaj
3
@damiano996 Piłka nożna to najbardziej beznadziejny czas na spędzenie wolnego czasu. Tam liczy się tylko szczęście, wiatr i beznadziejni sędziowie. Ja nie oglądam i podziwiam tych którzy oglądają.
5
Dla takiej Dorotki to aż przyjemnością jest oglądanie biathlonu.
0
@Kubi1899 Kraft
3
@Triv44 Gregor Schliri
1
Kurde gdzie tu do konkursów dopiero po 22
0
@Lordzi a gdzie tam w meczu z Getafe bts, tam zawsze mało bramkek pada to taki mecz jak z Atleti, 0-0 lub 1,2-0 dla nas
0
@Striker Tak jest. Mam tą grę na płycie gdzieś. W to się grało. Klasyka.
0
@Encore Ja konkursy tylko
0
Wystartował bieg o złoto na Mistrzostwach Świata w biathlonie pań.
0
Kolejny mecz na Eleven... czemu mnie to już nie dziwi
0
Nie do wiary. U mnie burza. Czy to aby na pewno jest luty?
1
Ależ piękna noc w NBA w szczególności ten mecz w Houston. Końcówka niesanowita, a ten rzut Bogdanovicia z samą syreną palce lizać.
5
Końcówka w naszym wykonaniu fatalna. Jak taka drużyna jak Barcelona nie wykorzystuje sytuacji 2 na 1 czy 2 na 2 to ja nie wiem.
0
Sosiedad da radę dzisiaj z Bilbao? Chcę dać 1
0
Jutro bez skoków.
1
Duplantis co za rekord :O
0
@Skaramuczi oglądałeś mecz od 70 minuty?
0
Hahaha znowu mecz w Eleven. Który to z kolei. Tak wiem jak to fonkcjonuje ale pytam się która kolejka ostatnio była w Canal? El Clasico?
0
@MateS Gdyby nie zdanie "w niedziele czeka nas mecz, który jest najważniejszym w historii chyba nas wszystkich" to bym uwierzył
0
@Messiah10 Po raz kolejny
0
@Kengo Słabe nogi na siłownie
3
Jedno jest pewne. Finału pocieszenia w tym roku nie będzie
1
Z tą euforią to poczekajmy do 23
0
Toć od Carvajala się odbiła