0

@BarcaInfo Messi Suarez Neymar i Pedro razem na boisku. To były czasy.

6

Lata mijają a Pedro nadal ma to coś

0

Hahaha Oliwie to mem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AllBundy szacun

0

@NeroTFP Nie widzę szans żeby stracił z tak słabą Celtą punkty dzisiaj

3

@damiano996 Piłka nożna to najbardziej beznadziejny czas na spędzenie wolnego czasu. Tam liczy się tylko szczęście, wiatr i beznadziejni sędziowie. Ja nie oglądam i podziwiam tych którzy oglądają.

5

Dla takiej Dorotki to aż przyjemnością jest oglądanie biathlonu.

0

@Kubi1899 Kraft

3

@Triv44 Gregor Schliri

1

Kurde gdzie tu do konkursów dopiero po 22

0

@Lordzi a gdzie tam w meczu z Getafe bts, tam zawsze mało bramkek pada to taki mecz jak z Atleti, 0-0 lub 1,2-0 dla nas

0

@Striker Tak jest. Mam tą grę na płycie gdzieś. W to się grało. Klasyka.

0

@Encore Ja konkursy tylko

0

Wystartował bieg o złoto na Mistrzostwach Świata w biathlonie pań.

0

Kolejny mecz na Eleven... czemu mnie to już nie dziwi

0

Nie do wiary. U mnie burza. Czy to aby na pewno jest luty?

1

Ależ piękna noc w NBA w szczególności ten mecz w Houston. Końcówka niesanowita, a ten rzut Bogdanovicia z samą syreną palce lizać.

5

Końcówka w naszym wykonaniu fatalna. Jak taka drużyna jak Barcelona nie wykorzystuje sytuacji 2 na 1 czy 2 na 2 to ja nie wiem.

0

Sosiedad da radę dzisiaj z Bilbao? Chcę dać 1

0

Jutro bez skoków.

1

Duplantis co za rekord :O

0

@Skaramuczi oglądałeś mecz od 70 minuty?

0

Hahaha znowu mecz w Eleven. Który to z kolei. Tak wiem jak to fonkcjonuje ale pytam się która kolejka ostatnio była w Canal? El Clasico?

0

@MateS Gdyby nie zdanie "w niedziele czeka nas mecz, który jest najważniejszym w historii chyba nas wszystkich" to bym uwierzył

0

@Messiah10 Po raz kolejny

0

@Kengo Słabe nogi na siłownie

3

Jedno jest pewne. Finału pocieszenia w tym roku nie będzie

1

Z tą euforią to poczekajmy do 23

0

Toć od Carvajala się odbiła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?