1

@DonMatteo901 Współczuję miał ifa do 19

3

@JohnA Handi 2-0 dla Olimpiakosu też :D

0

Tak teraz patrzę to nasza sytuacja nie jest najlepsza. Musimy za wszelką cenę wygrać z Borusią bo w innym przypadku naprawdę może być gorąco.

4

My z tym Interem z tym trenerem dostaniemy aż miło.

4

To jak kolejny raz? Liga Mistrzów się jeszcze nie zaczęła i już po kuponach.

0

@Socjopata Messi nie strzeli?

0

Fajne typy na dzisiaj
Messi strzeli gola - 1,5
Messi strzeli 2 lub więcej - 3,0
Genk -2,5 rożnego - 1,99
Kursy z fortuny

7

@skakun95 No i widzisz nie pomogłeś. To nie plejka :D

0

Gra ktoś z Was w Fifę 20 na Xbox One? Potrzebuję pomocy.

0

Wolę niego niż Fatiego

0

Piękna akcja Evertonu.

1

Osobiście nie rozumiem decyzji sędziego o czerwonej kartce dla Sona. Najpierw pokazał żołtą, a dopiero po tym jak zobaczył co stało się Gomesowi wyjął czerwoną kartkę, a w mojej opini sam wślizg nie był na tyle poważny żeby wykluczyć Koreańczka. Dziwna decyzja.

7

@sergio5 i nie obejrzysz powtórki i komentujesz, zwykły wślizg tylko że wpada on na Aurier i blokuje staw skokowy. Ciebie powinni do końca sezonu zawiesić banem na stronie.

0

Andre :( Szkoda Sona też.

0

@xJLx Zbyt często się zdarzają.

1

Spokojnie Slavia zapłaci rachunek.

1

Ile pięknych dziewczyn na tych cmentarzach.

0

@kamson24 Jak był czytał historyjkę na wyznanie.

0

Teraz dopiero zobaczyłem wynik w Waszyngtonie. Co tam się działo? Grali bez obrony?

4

Brawo Ernesto. Super skład.

0

Nagrody za SB bo zmianie czasu o 1?

0

Potrzebuję kumatej osoby z angola do sprawdzenia dwóch zadań. Ktoś pomoże na priv?

3

@LODOMIR Najlepszy z lini pomocy

0

Barca zawaliła mi kupon na 600zł.

0

Kto by się spodziewał że Slavia będzie grała piłką lepiej od nas. Fatalnie to wygląda. My nie potrafimy wykończyć akcji 2 na 1 z drużyną z Czech. Nie do wiary.

0

Jakie typy na dzisiaj? Barca z handi i Inter. Co jeszcze?

0

Usiadłem na dwie godziny przy fifie i kładę się tak wkurzony że nie macie pojęcia. Ta gra podobno miała sprawiać przyjemność? Strasznie niedopracowana, gdyby nie tryp online dawno zeszłaby na psy.

2

Totki nie można było tak w weekend grać? Tragedia..

0

Jaki mecz oglądacie bo ja się jeszcze waham pomiędzy meczami Juve, Bayernu i Realu?

1

Dwa razy w tym sezonie LM Real zepsuł mi już kupon. Dzisiaj gram podobnie i stawiam na białych. Nie obraziłbym się gdyby jeszcze raz mój kupon poleciał do kosza przez nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?