2

Wynik zakłamany. Gdyby tutaj grała jakaś lepsza drużyna w półfinale LM do 20 minuty byłoby już 0-2 w łeb. Mając taki wynik ciężej się gra i jestem pewien że nie odpowiedzielibyśmy trzema trafieniami w 10 minut. Po bramce coś się ruszyło, ale jak tak dalej będziemy wchodzić w mecz to nie wróże nam sukcesów.

1

@Dr_Cabasisi naprzykład kto?
To już o Messim nic złego nie można powiedzieć. Dobra przepraszam już nie będe.

1

@ArterkHD Jestem po prostu obiektywny. Messi to Messi ale w pierwszej połowie dzisiaj niestety słabiutko, wiele złych decyzji dzisiaj podejmuje.

6

Niestety trzeba to powiedzieć. Messi jest pierwszy do zmiany.

0

Ile ja bym dał dzisiaj za Ansu od pierwszej minuty.

0

Hymn Polski na Motoarenie.

2

@Commando Uwierz że gdybyś obejrzał dzisiejszy turniej to emocjonował byś się na pewno.

13

Zmarzlik na gorąco - "Ten półfinał tak się dłużył jakbym jechał dziesieć biegów naraz. Mówię jedź motorku jedź, nie popełniaj głupich błędów"

6

Piękna chwila. Żuzel jest niesamowity. Brawo Bartek. Świetny sezon. Dzisiaj chyba nie zasnę.

5

@FCB24 Przecież był kontakt no ludzie...

0

@Kamilos84 odkuję się na żużlu

0

Wiedziałem żeby dać Zenit zamiast Lipska. Znowu jeden mecz...

1

Suarezowi tylko na wolej trzeba grać.

3

Im szybciej Valverde odejdzie tym lepiej dla nas.

1

Dobry mecz Piszczka? Chyba inny mecz oglądam niż komentator.

0

Człowiek da raz na ruski rok kartki +3,5 w meczu Napoli, -4,5 w meczu Borussi i co? W Belgii bez kartek, a w Czechach już 2.

0

Mieć tyle przewagi przed ostatnią zmianą i zająć 5 miejsce ehh... :D

5

To Twój synek tak zagrał a nie Szalpuk.

0

Jak Fati zagrał?

0

Jesteśmy trupami. Jadę chlać.

0

@Chwytliwy Do Nejmarka pójdzie. Wszystkich Brazylijczyków mu wyprzedali.

0

Arthur odejdzie po sezonie do PSG.

1

Już niedługo na notatniku po przegranym klasyku przez Real "Messi nie miał serca"

2

@Messibestplayerintheworld Mam już jednego pewniaczka na niedzielę :D

0

Fajnie że nie mam dostępu do rynku na web appie. Może grał ktoś na xboxie one w FIFĘ 19 i ma więcej niż jedno konto i użyczy.

0

@VanBest Bo Perez jest przynajmniej o dwie klasy gorszy od młodego

0

Haha Tadic z Neresem coś czuję że wygrają internetu jutro :D

5

Ledwo się Liga Mistrzów zaczęła a już kupon do kosza.

1

@Mesi12 Rosłoń i Kosa.

0

@notevenclose On myśli chyba o goldzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?