kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Aj tam po co jakieś tam google translate, biorę zaraz słowniczek hiszpański i tłumaczę słowo po słowie :D
21
@IronSanHybrid Wszystko rozumiem. Bardzo fajnie w takim razie.
0
@BigShaq Nie to nagranie :D
0
@michal26 Tokio
0
Leal czemu nie gra?
7
No i Bułgaria prowadzi już 2-0 w setach z Brazylią. Robi się ciekawie
6
Też Wam strona przesuwa się w prawo?
1
@Chwytliwy Teraz widziałem że Alena również
7
Wszyscy albo Netflix, Chińczyk lub Football Menager, a De Jong co? Ogląda sobie powtórke wczorajszego meczu. Facet jest niemożliwy.
0
Dwóch najlepszych siatkarzy świata dzisiaj na parkiecie w Gdańsku. Szykuję się fenomenalne starcie. Obyśmy wyszli z niego zwycięsko.
4
Ależ to była seria Kubiaka
0
Wróciłem z dniówki. Jak zagrał Puig w meczu z Napoli?
0
@gorgota Prawi:Kimmich,Arnold,Walker,Trippier,Alves
Lewi:Alba,Lucas,Robertson,Alonso,Guerrieiro
0
@kamilop Nie, oglądałem Grzech Fatmagul a teraz Elif
0
@MessiiNeymar 3 czerwca :O
0
@NeroTFP To są żarty tak? Mecz z Francuzami o 15? To już mogli Słowenie z Tunezją dać o 15 a nas o tej 18 30. Taki mecz a ja nie będę mógł go obejrzeć.
0
@snoopdegie aha czyli pisał że Neymar nie przyjdzie, to wtedy zmienia postać rzeczy.
0
@Katalonbar Może być największym dzbanem albo największym wygranym tego okienka. Przekonamy się o tym w ciągu najbliższego miesiąca.
2
@BigShaq Ten gracz to nasza przyszłość środka pola wraz z De Jongem i Arthurem
25
@xavi890 O matko.. Pora iść spać
20
Riczi każdy Twój kontakt z piłką dzisiaj to była szczypta magii. Oby tak dalej!
0
@BarcaInfo Faktycznie duża zaleta
15
Jak maj ma przebiegać jak ten ostatni to ja chyba podziękuję
5
Poszedłem się umyć żeby zdążyć przed tie-breakiem kiedy było 20-15..
2
Nie było takiego grajka od czasów Xaviego i Iniesty. Mowa oczywiście o Puigu. Chłopak napędza akcję aż miło. Prawie każde podanie jest do przodu. Tak się powinno grać w takim klubie jak Barcelona.
1
Jaram się każdym zagraniem tego chłopaka z 28 na plecach.
1
@culesjasiules Andre Gomes?
1
@culesjasiules Przywołać przykład Coutinho chociażby?
0
@SinMistico Po minie Griezmanna na prezentacji można wnioskować że chyba gwizdali, ale ja słyszałem więcej braw od gwizdów chociaż ich też trochę było.
1
Arturo zaraża pozytywną energią.
Dobrze że mamy go w drużynie