0

@IronSanHybrid Aj tam po co jakieś tam google translate, biorę zaraz słowniczek hiszpański i tłumaczę słowo po słowie :D

21

@IronSanHybrid Wszystko rozumiem. Bardzo fajnie w takim razie.

0

@BigShaq Nie to nagranie :D

0

@michal26 Tokio

0

Leal czemu nie gra?

7

No i Bułgaria prowadzi już 2-0 w setach z Brazylią. Robi się ciekawie

6

Też Wam strona przesuwa się w prawo?

1

@Chwytliwy Teraz widziałem że Alena również

7

Wszyscy albo Netflix, Chińczyk lub Football Menager, a De Jong co? Ogląda sobie powtórke wczorajszego meczu. Facet jest niemożliwy.

0

Dwóch najlepszych siatkarzy świata dzisiaj na parkiecie w Gdańsku. Szykuję się fenomenalne starcie. Obyśmy wyszli z niego zwycięsko.

4

Ależ to była seria Kubiaka

0

Wróciłem z dniówki. Jak zagrał Puig w meczu z Napoli?

0

@gorgota Prawi:Kimmich,Arnold,Walker,Trippier,Alves
Lewi:Alba,Lucas,Robertson,Alonso,Guerrieiro

0

@kamilop Nie, oglądałem Grzech Fatmagul a teraz Elif

0

@MessiiNeymar 3 czerwca :O

0

@NeroTFP To są żarty tak? Mecz z Francuzami o 15? To już mogli Słowenie z Tunezją dać o 15 a nas o tej 18 30. Taki mecz a ja nie będę mógł go obejrzeć.

0

@snoopdegie aha czyli pisał że Neymar nie przyjdzie, to wtedy zmienia postać rzeczy.

0

@Katalonbar Może być największym dzbanem albo największym wygranym tego okienka. Przekonamy się o tym w ciągu najbliższego miesiąca.

2

@BigShaq Ten gracz to nasza przyszłość środka pola wraz z De Jongem i Arthurem

25

@xavi890 O matko.. Pora iść spać

20

Riczi każdy Twój kontakt z piłką dzisiaj to była szczypta magii. Oby tak dalej!

0

@BarcaInfo Faktycznie duża zaleta

15

Jak maj ma przebiegać jak ten ostatni to ja chyba podziękuję

5

Poszedłem się umyć żeby zdążyć przed tie-breakiem kiedy było 20-15..

2

Nie było takiego grajka od czasów Xaviego i Iniesty. Mowa oczywiście o Puigu. Chłopak napędza akcję aż miło. Prawie każde podanie jest do przodu. Tak się powinno grać w takim klubie jak Barcelona.

1

Jaram się każdym zagraniem tego chłopaka z 28 na plecach.

1

@culesjasiules Andre Gomes?

1

@culesjasiules Przywołać przykład Coutinho chociażby?

0

@SinMistico Po minie Griezmanna na prezentacji można wnioskować że chyba gwizdali, ale ja słyszałem więcej braw od gwizdów chociaż ich też trochę było.

1

Arturo zaraża pozytywną energią.
Dobrze że mamy go w drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?