2

@VamosRakieta A co jest najlepszym? Chodzi o najlepszą muzykę. Większość mówi że w Esce grają najlepsze utwory.

0

Wie ktoś jakie jest najlepsze radio w Hiszpanii.? Takie coś jak Eska u nas.

0

@wachaFCB Robben czy Ramos? Robben, Robben, Robben minął Casillasa Robben

0

@BarcaFanFilip Coutinho na moje już jedną nogą poza klubem.

0

@MesQueUnClub_87 Na którym Mundialu, bo w Rosji Griezmann prawie zawsze grał pod napastnikiem na 10 a w dwóch meczach z Giroud z przodu?

0

@MesQueUnClub_87 Ma pojedyńcze przebłyski na przykład mecz z Sevillą, mecz z United których według mnie Griezmann na skrzydle by w ogóle nie miał, już wolałbym tam Suareza dać.

0

@luna666moon Podaj mecz kiedy Griezmann grał na skrzydle

0

@daniel32778 Głównie wynikało to z tego że przez większość czasu był niewidoczny.

0

@MesQueUnClub_87 Na skrzydle nie.

1

Najwięszym minusem potencjonalnego przyjścia Neymara jest sprzedaż i Dembele i Coutinho. Patrząc na na to kto prowadzi ten zespół z ławki i na to że Neymar często łapie kontuzje to na skrzydle będzie grał albo Griezmann albo Roberto. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że ani Francuz ani Hiszpan nie mogą nam zaoferować na tej pozycji nawet odrobiny tego czego moglibyśmy się spodziewać po jednym z dwójki Coutinho, Dembele. Dlatego przyjście Neymara na tak, ale sprzedaż obu naszych skrzydłowych zdecydowanie na nie. Ktoś z tej dwójki musi zostać bo będziemy póżniej mieli duży kłopot.

11

@fifek Taki klasyk trzeba obejrzeć i to jeszcze o tak wielką stawkę.

0

@BarcaInfo Czyli Koulibaly City

1

@Karakanis Na Karaibach proszę państwa sobie leży

0

@michal1899 Mbappe nie będzie lepszy niż Neymar gwarantuję Ci to

0

@ViscaBarca123 Aj tam, teraz wszystkie takie talenty do Messiego są porównywalne ale ten jednak chyba ma w sobie to coś.

0

@Deraxium Co Messi robi?

0

Hahaha gdyby Aguero tak strzelił to byście go już wieszali. Cała La Rambla.

4

Haha PLKD dalej bez elity. Przegrał ostatni mecz po rzutach karnych.

0

@Nano22 Okej, już wszystko wiem. Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

0

Mam takie pytanie do osób często latających samolotami. Czy do bagażu który idzie do samolotu mogę spakować wszelkie płyny, kremy do opalania, perfumy czy to wszystko musi być w bagażu podręcznym?

2

@daro22 Ile ja bym dał żeby Formuła 1 była na takim poziomie jak do czasów kiedy wprowadzono DRC i potem reszte tych nowinek które popsuły ten sport.

1

I to jest cały Maradona. Fornales w formie.

0

@Michalowsky99 Okej plaża ładna, ale miasto ogromne. Pełno emerytów i rencistów, mało młodzieży. Knajp jak wszędzie tylko że max 23 i wszystko zamknięte. Byłem rok temu, oglądałem mundial w barach i o 23 już wszystkich wypraszali. A na mieście osoby to na palcach dwóch rąk można policzyć. Do tego jeden słaby klub na plaży i nic więcej. Porównując na przykład takie Władysławowo do Kołobrzegu to niebo a ziemia.

0

@Michalowsky99 Kołobrzeg o matko odradzam, chyba że jedziesz odpocząć w ciszy i spokoju. O 22 wszystko pozamykane i nie ma już tam życia.

1

@KamQiX Nowakowskiego

0

@lampa16 Spodenki do kolan wystarczą

1

@damianex10 Bednarek nie jest potrzebny tej kadrze. Tak jak mówisz jednak Zielu, Krzysiu i Bereś.

0

Hiszpania rozjedzie się po Belgii

0

@kewin No w sumie rację, muszą wygrać za trzy z Brazylijkami i Włoszkami, a my przegrać za trzy z Koreą. Myślałem że już tylko walczymy z Japonkami, a tutaj Belgijki tym wczorajszym sensacyjnym zwycięstwem przedłużyły swoje szansę.

1

Polskie siatkarki już oficialnie zagrają w Final Six Ligi Narodów. Duży sukces podopiecznych Jacka Nawrockiego patrząc przez pryzmat tego jak ostatnio sobie radziliśmy w źeńskiej siatkówce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?