kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
"Jeśli już jesteśmy przy Cristiano Ronaldo - on jest niesamowity"
1
Coutinho 20 minut przed meczem jest aktywny na insta. Taka ciekawostka z szatni.
0
Remis Bordo,zwycięstwo Andreescu z Kerber w finale
0
Też oglądałem Sport na TVP 1
2
Kto też już myślał że jak Julio wyciągał przeciwnika do Tottenhamu pojawi się Manchester United a my zagramy z City? Najpierw widoczne było Manchester, potem dopiero pojawiło się City.
0
Czyli City albo Juve w potencjalnym finale. Aż ślinka cieknie na myśl tak niesamowitego spotkania.
0
Dzisiaj poznamy również potencjalnego półfinalistę?
3
Przecież na logikę można wywnioskować że śmierć Jezusa na krzyżu nie jest tajemnicą chwalebną. Nie pasowało to do pozostałych. Nie trzeba być nawet praktykującym.
2
Co nie jest tajemnicą chwalebną.
Poprawna odpowiedź Śmierć Jezusa na krzyżu.
12
Milion w Milionerach.
Ależ łatwe pytanie o milion.
8
Trudniejsza ścieżka
Real Madryt w finale
Wybierz jedno.
0
Dzisiaj coś drgnęło w jego grze, ale żeby powiedzieć że jest to wzrost formy po prostu nie można. Z Sevillą też miał przebłysk i potem wrócił do swojej fatalnej dyspozycji.
0
Nie ma o czym pisać.
0
To zobacz sobie pierwszą połowę i potem napisz co Ci leży na serduszku.
0
To wszystko co napisałeś działo się w drugiej połowie XD
0
Suarez poza skalą rozumiem XD
45
Suarez na tą chwilę pracuję na najwyższą ocenę. Fenomelnalny występ.
141
Na TVP Sport w studiu przed LM "Ronaldo ma już 8 hattricków w LM, jest pod tym względem absolutnie najlepszy"
Tylko szkoda że Messi ma tyle samo, faktycznie absolutnie najlepszy.
0
Przeczytałem. "Zwrot ten miał obrażać papieża". Tak jest napisane.
4
Patrząc na sam wynik to i tak jesteśmy w gorszej sytuacji od naszych przeciwników.
0
Dużo poniżej poziomu prezentowanego w poprzednim sezonie.
9
Chciałbym żeby Coutinho dzisiaj pozamykał wszystkim nam buzię. Ale byłoby wspaniale gdyby to on wprowadził nas do ćwierćfinału.
0
Jesteś świadomy tego ostatniego słowa napisanego przez Ciebie? Czy piszesz to bo gimby się znajo i tak piszą?
16
Różnica pomiędzy Messim a Ronaldo w takich meczach na korzyść CR jest taka że Messiego gdy tylko jest blisko piłki osaczy połowa drużyny przeciwnej, a Cristiano wyskoczy dwa razy do głowy strzeli karnego i tak oto nazywają go królem.
6
Najlepszy egzekutor na świecie, ale nie najlepszy gracz.
0
Większość jest tam groteską. Między innymi to jak nazywają bohaterów
0
Ło panie, trzeba będzie na streamach oglądać.
0
Na Ipli można wykupić Polsat Premium? Jakie ceny?
1
Nie rozumiem ludzi wierzących w awans Juve. Nie oszukujmy się zaliczkę Atleti ma konkretną. Do tego dochodzi świetna gra w obronie drużyny Simeone. W ostatnich 5 meczach nie stracili żadnego gola i wszystkie te mecze wygrali. Motywuję ich także fakt że finał LM będzie rozgrywany u nich. Nie wyobrażam sobie żeby drużyna z Madrytu dzisiaj nie awansowała. Powiem więcej, myślę że Juve nie strzeli dzisiaj więcej niż jedną bramkę.
1
Messi z Realem ta bramka co kolega wysłał.
Bramka Pique z Realem na 6-2 na Bernabeu.
Bramka Messiego z Bayernem. Ta z Boatengiem.
I oczywiście Numero 1 bramka Iniesty na Stamford. Tego nie da się zapomnieć. Będę pamiętał do końca życia tą bramkę jak i moją radość po tym golu.