0

Już po misji.

0

Kto chce pomóc?

0

Świetny napastnik. Powinien gdzieś pójść do jakiegoś klasowego zespołu ale nie do nas.

4

Trzeba przyznać że zapowiedzi spotkań na notatniku mają bardzo kreatywne. Zapowiedzi meczu z Sevillą nic nie przebiję z tym teleturniejem "frajer z dziesięciu" ale te dzisiejsze też dobre. Powody dla którego warto obejrzyć dzisiejszy mecz?

"Tym razem nie musimy się martwić że ktoś zepsuję nam święta lub nawet Walentynki"

4

Uwielbiam Coutinho. Byłem jednych z największych zwolenników jego trasferu do nas. Pamiętam jak błyszczał na MŚ, wtedy cała nasza strona piała z zachwytu. Ciągnał Brazylie za uszy, komentarze na La Rambli że jest bardziej decydujący niż Neymar były adekwatne do tego co robił Cou na boisku. Wrócił z Mundialu, ale już wtedy było widać że coś jest nie tak. Wydawało się że jest przemęczony, ale z meczu na meczu wracał do formy. Do listopada zaliczył 5 bramek i 4 asysty. Nie były to jakieś kosmiczne liczby, ale przyzwoite. Wszystko zmieniło się po meczu z Interem, w którym Brazylijczyk doznał kontuzji. Wrócił, ale był cieniem samego siebie. Brakowało głównie jego uczestniczenia w grze zespołu, gdy był w formie wszędzie go było pełno, co chwilę pokazywał się do gry, wyróżniał się pewnością siebie i braniem odpowiedzialność na swoje barki. Teraz tego nie ma. Coutinho chowa się za obrońcami, ma niewielki udział w grze zespołu, owszew pokażę się do piłki ale jest tego zdecydowanie za mało. Do czego zmierzam? A do tego że w obecnej sytuacji Malcom dałby nam o wiele więcej. Gdy jest na boisku, widać u niego chęci i zaangażowanie. Nie boi się wziąć piłki i popędzić do przodu. Po prostu Malcom może nam zaoferować w tej chwili dużo więcej niż Philippe, a ja osoboście czekam na to jak Cou zaprezentuję się w meczach reprezentacji.

0

Widać że uciął górną cześć kuponu gdzie piszę czy to kupon aktywny czy e-kupon czyli fake.

1

Cieszy mnie powrót do formy Busiego. Jest teraz świetny. Duża zasługa właśnie jego, że nie straciliśmy ani jednej bramki w dwóch meczach na Bernabeu. Do tego Rakitic i Arthur i nasza pomoc naprawdę wygląda fajnie.

0

To żeś odkrył Amerykę.

0

Atleti wygrywa na dodatek -3.5 by weszło, ale znowu jeden mecz, tym razem Genoa która większość meczu grała z przewagą jednego zawodnika.

0

Albo Ter Stegen bo w rękawicach.

0

Ciekawe co Isco powiedział do Messiego.

0

A z Mallenco co? Krew w ustach.

4

Dzisiaj to się nie zmieni.

3

Nie ma szans na to żeby Cou odzyskał formę w tym sezonie. Wątpliwe jest czy ją w ogóle odzyska u nas.

0

Chelsea 1-1 Barca i gol Iniesty. Coś pięknego. Słowa Szpakowskiego po bramcę będę pamiętał do końca życia.

0

Byłby oceniony wyżej gdyby nie Vinicius, który go objeżdzał raz po raz, aczkolwiek myślę że nadal powinien grać w pierwszym składzie bo potencjał chłopak ma.

6

O nie większej bzdury nie słyszałem. Semedo nie ma żadnych argumentów żeby powiedzieć że zagrał dobry mecz. Vinicius go nakrył czapką.

8

Za to piąty najlepszy piłkarz na świcie dzisiaj oczarował cały świat. Ot takie gadanie.

0

Chyba faul na Lucasie.

1

Cud że Semedo nie sprokurował dzisiaj karnego bo w paru sytuacjach było bardzo blisko.

0

Myślę że to idealne określenie nastroju kibiców Realu po takim meczu.

0

Oj panowie panowie z wyłapaniem sarkazmu to u was trudno.

0

Dobra Valverde miałem do Ciebie cierpliwość do czasu. Gramy z Realem na jego stadionie i zamiast dobić ich manitą to my na stojanowa. Jego czas w Barcelonie już się skończył.

2

Od 17 lutego minęło 10 dni. Długo tego prądu u Was nie było.

0

Myślicie że jak napiszę zażalenie do zarządu City o popsucie kuponu to wyślą mi te 500zł które bym wygrał, pocztą?

0

Każdy kibic Realu tak mówi.

0

Faktycznie zagrał tam bardzo długo, chyba aż 5-10 minut.

22

Pique lepszy drybling od Suareza :D

2

Właśnie oby Peier byle nie niemcy.

0

Będzie jutro bardzo ciężko o medale. Stoch ma największe szanse, ale rywale bardzo mocni. Eisenbichler i Geiger, Austriacy. Kraft,Aschenwald,Hayboeck, Kobayashi no i ten Peier.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?