kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już po misji.
0
Kto chce pomóc?
0
Świetny napastnik. Powinien gdzieś pójść do jakiegoś klasowego zespołu ale nie do nas.
4
Trzeba przyznać że zapowiedzi spotkań na notatniku mają bardzo kreatywne. Zapowiedzi meczu z Sevillą nic nie przebiję z tym teleturniejem "frajer z dziesięciu" ale te dzisiejsze też dobre. Powody dla którego warto obejrzyć dzisiejszy mecz?
"Tym razem nie musimy się martwić że ktoś zepsuję nam święta lub nawet Walentynki"
4
Uwielbiam Coutinho. Byłem jednych z największych zwolenników jego trasferu do nas. Pamiętam jak błyszczał na MŚ, wtedy cała nasza strona piała z zachwytu. Ciągnał Brazylie za uszy, komentarze na La Rambli że jest bardziej decydujący niż Neymar były adekwatne do tego co robił Cou na boisku. Wrócił z Mundialu, ale już wtedy było widać że coś jest nie tak. Wydawało się że jest przemęczony, ale z meczu na meczu wracał do formy. Do listopada zaliczył 5 bramek i 4 asysty. Nie były to jakieś kosmiczne liczby, ale przyzwoite. Wszystko zmieniło się po meczu z Interem, w którym Brazylijczyk doznał kontuzji. Wrócił, ale był cieniem samego siebie. Brakowało głównie jego uczestniczenia w grze zespołu, gdy był w formie wszędzie go było pełno, co chwilę pokazywał się do gry, wyróżniał się pewnością siebie i braniem odpowiedzialność na swoje barki. Teraz tego nie ma. Coutinho chowa się za obrońcami, ma niewielki udział w grze zespołu, owszew pokażę się do piłki ale jest tego zdecydowanie za mało. Do czego zmierzam? A do tego że w obecnej sytuacji Malcom dałby nam o wiele więcej. Gdy jest na boisku, widać u niego chęci i zaangażowanie. Nie boi się wziąć piłki i popędzić do przodu. Po prostu Malcom może nam zaoferować w tej chwili dużo więcej niż Philippe, a ja osoboście czekam na to jak Cou zaprezentuję się w meczach reprezentacji.
0
Widać że uciął górną cześć kuponu gdzie piszę czy to kupon aktywny czy e-kupon czyli fake.
1
Cieszy mnie powrót do formy Busiego. Jest teraz świetny. Duża zasługa właśnie jego, że nie straciliśmy ani jednej bramki w dwóch meczach na Bernabeu. Do tego Rakitic i Arthur i nasza pomoc naprawdę wygląda fajnie.
0
To żeś odkrył Amerykę.
0
Atleti wygrywa na dodatek -3.5 by weszło, ale znowu jeden mecz, tym razem Genoa która większość meczu grała z przewagą jednego zawodnika.
0
Albo Ter Stegen bo w rękawicach.
0
Ciekawe co Isco powiedział do Messiego.
0
A z Mallenco co? Krew w ustach.
4
Dzisiaj to się nie zmieni.
3
Nie ma szans na to żeby Cou odzyskał formę w tym sezonie. Wątpliwe jest czy ją w ogóle odzyska u nas.
0
Chelsea 1-1 Barca i gol Iniesty. Coś pięknego. Słowa Szpakowskiego po bramcę będę pamiętał do końca życia.
0
Byłby oceniony wyżej gdyby nie Vinicius, który go objeżdzał raz po raz, aczkolwiek myślę że nadal powinien grać w pierwszym składzie bo potencjał chłopak ma.
6
O nie większej bzdury nie słyszałem. Semedo nie ma żadnych argumentów żeby powiedzieć że zagrał dobry mecz. Vinicius go nakrył czapką.
8
Za to piąty najlepszy piłkarz na świcie dzisiaj oczarował cały świat. Ot takie gadanie.
0
Chyba faul na Lucasie.
1
Cud że Semedo nie sprokurował dzisiaj karnego bo w paru sytuacjach było bardzo blisko.
0
Myślę że to idealne określenie nastroju kibiców Realu po takim meczu.
0
Oj panowie panowie z wyłapaniem sarkazmu to u was trudno.
0
Dobra Valverde miałem do Ciebie cierpliwość do czasu. Gramy z Realem na jego stadionie i zamiast dobić ich manitą to my na stojanowa. Jego czas w Barcelonie już się skończył.
2
Od 17 lutego minęło 10 dni. Długo tego prądu u Was nie było.
0
Myślicie że jak napiszę zażalenie do zarządu City o popsucie kuponu to wyślą mi te 500zł które bym wygrał, pocztą?
0
Każdy kibic Realu tak mówi.
0
Faktycznie zagrał tam bardzo długo, chyba aż 5-10 minut.
22
Pique lepszy drybling od Suareza :D
2
Właśnie oby Peier byle nie niemcy.
0
Będzie jutro bardzo ciężko o medale. Stoch ma największe szanse, ale rywale bardzo mocni. Eisenbichler i Geiger, Austriacy. Kraft,Aschenwald,Hayboeck, Kobayashi no i ten Peier.