1

Benitez?

0

Dobrą wiadomością jest to że to będzie pierwszy mecz z Barceloną Solariego. Wszyscy dobrze pamiętamy jak wyglądały pierwsze klasyki poprzednich trenerów.

0

Ależ ciężkie mecze. Najważniejsze przejść Real, uzyskać dobry wynik w Lyonie i pokonać Seville u nich.

3

Szykuję się pierwszy klasyk na zagranicznym streamie.

30

Chciałbym na jedną rzecz zwrócić uwagę. Widzieliście to zaangażowanie Messiego po tej niewykorzystanej sytuacji przez niego? Wydawało mi się jakby włączył jeszcze wyższy bieg. Walczył, wracał nawet by pomóc w obronie, 2 razy zablokował dośrodkowania. Wiedział że jeśli nie awansujemy to głównie z powodu tej niewykorzystanej sytuacji. Brawo panie kapitanie.

0

Uwielbiam Cię. Twój idol wczoraj najlepszy na boisku. Crackitić.

0

Dałem Rakiticia. Chłop zagrał dzisiaj niesamowity mecz biegał, walczył, strzelał.

4

Karny karnym Banega uderzył fatalnie. Najlepszy strzał dla bramkarza. Ale interwencja po strzle Silvy fenomelnalna. Byłem w szoku że to nie skończyło się bramką.

0

Dużo w tym prawdy jednak dzisiaj była jedna poważna strata.

0

Dokładnie parę razy powstrzymany przez obrońców Sevilli, sytuacja którą powinien strzelić z zamkniętymi oczami.

0

I na dodatek to był ten mecz z tych średnich Messiego. Niesamowity jest. Gbura za tą sytuacją po podaniu Suareza.

5

Kto dla was zawodnikiem meczu? Waham się pomiędzy Xavim i Crackiticiem?

8

Brakowało tego uśmiechu Coutinho, jak po drugim jego golu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Dobra powoli podnoszę się z podłogi po tym szóstym golu. Co to było? Dla takich meczy i dla takich akcji kibicuję się temu klubowi. Brawo panowie!!!

3

Ależ Wam dzisiaj Rakitić zamyka buzię. Najlepszy obok Arthura. Tak tak sprzedajmy go to zobaczycie jak takie mecze jak ten będą wyglądały. Genialny zawodnik.

9

Jaram się dzisiejszym meczem. Uwielbiam takie spotkania. Jako kibic czeka się z cierpliwościa na takie widowisko jakie czeka nas dzisiejszego wieczoru. Liczę dzisiaj na zmotywowaną drużynę, chcącą za wszelką cenę awansować. Pamiętam remontadę z Milanem, PSG oby to tych dwóch zespołów dołączyła dzisiaj Sevilla. I jak to dzienniki hiszpańskie pisały przed meczem z PSG "Niech ta noc będzie historyczna. Wierzymy w powrót", "Niewiarygodny Messi jest w stanie pobudzić drużynę i dokonać wyśnionego powrotu"
Remontada es possible.

0

No okej bierzmy na to że kupujemy De Ligta i co dalej? Skąd później weźmiemy pieniądze na klasowego napastnika?

9

To grali czy nie grali?

0

Na tą chwilę mało mnie to interesuję. Mam nadzieję że w środę to się zmieni.

1

Komentarz usunięty

9

Gruby ma dzisiaj urodziny. Wszystkiego najlepszego El Pistolero. Żebyś jeszcze trochę pograł u nas.

9

Mógł po Romie tak powiedzieć: Liga Mistrzów? Zawsze pozostają kolejne lata. Dramat.

1

Dobrze że De Jong nie śledzi La Rambli bo by się czasami rozmyślił.

0

To już nie chodzi o samą grę tylko o jego zaangażowanie i chęci żeby coś poprawić w swojej grze. Jeśli Neymar serio chcę wrócić, a Coutinho nadal będzie w takim stanie jakim jest teraz to nie ma się nad czym zastanawiać.

1

Uwielbiam takie mecze jaki czeka nas za tydzień. Po to się kibicuję temu klubowi żeby uczestniczyć w takich spotkaniach. Za tydzień pełna mobilizacja i po awans.
Remontada es posible vol 2

0

Coutinho musi to trafić.

1

Słabo widać brak zgrania, ale to przecież jego pierwszy mecz.

0

Matko jedyna co tu się dzieję :O
Alena w pierwszym
Malcom w pierwszym
Prince w pierwszym
Alba na ławce
Jeszcze tak jakby Rakitić usiadł to już można by było umierać.

1

Ta i zostaniemy z Boatengiem na ataku. My potrzebujemy napatnika a nie kolejnego środkowego obrońcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?