kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wszystko wczoraj przegrałem, ale jakbym miał dzisiaj coś obstawiać to Leganes-Sevilla X Everton-Totki X i Bordeaux win
0
Czuję że dzisiaj Real blisko dwucyfrówki się zakręci.
0
Ta Celia znośna.
0
Dla mnie Juve zdecydowanie mocniejsze. Według mnie Atleti nie da rady z nimi.Dla nas dobrze bo jedna z drużyn która nam nie leży odpadnie.
0
Kurde no. Bayern z The Reds w ten sam dzień co Barca.Najgorzej.
1
Griz i Mbappe. Kylian zdecydowanie, a Antuan i Luis na tym samym poziomie praktycznie.
0
Karma jednak kiedyś wraca. Dobrze Atleti że wpada na Juve za ten mecz z Brugee i zniszczony mój kupon gdzie mogłem wygrać ponad 800zł.
0
Valencia remis? Kto by się spodziewał.
0
Wyślę ktoś pudło Lewego z dzisiaj bo nie mogę znaleźć na youtube?
1
Będzie normalnie.
1
Byle nie Liverpool i United Mourinho.
2
Nie zdziwię się jak Bayern odpadnie w następnej rundzie.
1
Lokomotiv z pierwszego koszyka odpadł.
1
A Aek?
2
Rozumiem że masz 3 telewizory i 3 laptopy w domu że dajesz opinię że te "mecze" są na tragicznym poziomie. Oglądam Lyon i mecz miły dla oka.
1
Neymar na story dodał zdjęcie z kumplami przy grach komputerowych a w tle... mecz Realu.
4
W formie jest najlepszym zawodnikiem Królewskich.
3
Publika pierwsza klasa na Bernabeu. Gwizdać na swojego najlepszego piłkarza. Chodź do nas Isco.
0
Schachtar jutro ogra Lyon.
3
Hahaha Wichniarek jaką bekę pocisnął z Borka "Powrót Hamsika podobny do tego jak wracasz do domu z nocnych imprez, czyli powoli"
4
W końcu Crackitić gra. Oby wykorzystał szansę i zdobył zaufanie naszego trenera.
0
Nie przemawia za mną dzisiaj BVB grając takim składem. -2,5 w tym meczu dla mnie najpewniejsze. Monaco widać się lekko przebudziło.
0
Monaco i Galata dzisiaj pewniaki po mega kursach.
1
Jak myślicie Liverpool czy Napoli jutro?
6
Jedno mnie zastanawia, spalony ewidentny a oni dwie minuty sprawdzają.
0
Proszę Cię. Suarez całą robotę zrobił. Piłka nie była idealna Suarez musiał się jeszcze przepchnąć z obrońcą i wykończyć.
2
Obok XDDDDDD.
1
Podeśle ktoś streama do meczu Juve na priv?
0
Używaliście lub używacie perfumów Hugo Bossa? Jaki zapach według Was jest najlepszy?
0
Prosiłbym o link do meczu Barcy na priv.