0

De Ligt jest nam kompletnie nie potrzebny. Po co nam kolejny środkowy obrońca? Musimy oglądać się teraz za napastnikiem. Pomoc kompletna, tylko atak po odejściu Suareza będzie trzeba uzupełnić. To nie Fifa że wydamy kolejne 100 mln na środkowego obrońcę by kupić za chwilę napastnika za podobną cenę.

15

O 12 konferencja Verrattiego
O 17 komunikat Ajaxu
Czekamy.

2

Trzeba na niego uważać. Świetny napastnik.

0

Zawieszenie za kartki.

1

Alba powinien jutro odpocząć. Mam nadzieję że tak się stanie.

7

Jeszcze niedawno w pierwszej trójce byli :D

4

Toć to Vidal :D

11

Już widzę ten news na onecie. "Boateng w Barcelonie"

0

Żadnych oprócz tego że decyzja została już podjęta.

0

Nie ma Rakiticia, a to wróży kłopoty.

0

Ależ mecz na Melbourne Arena. Tsitsipas blisko przejścia Federera.

2

W Gdańsku obecnie chyba więcej ludzi niż w Zakopanem. Nie da się przejechać.

5

Ten temat był wałkowany milion razy.

0

Już nie gra.

1

Niech zmieni jeszcze Vidala i Cilessena i wstawi Roberto i Ter Stegena w ich miejsce.

0

No wiem i potem oglądamy jak Barca przegrywa w ćwierćfinale.

0

Zamiast ściągnąć Messiego to on Coutinho ściąga. Brawo panie trenerze. Przecież jeszcze trzeba bić się o awans. Dramat.

0

To jest samobój bramkarza.

0

Wizualnie wiem jaka to bramka, ale nie wiem z którego meczu.

0

Może i pierwsza jedenastka jest mocniejsza ale ławkę to City ma mocniejszą.

0

No oczywiście. Mówią o Nacho a nie widzą Carvajala.

1

Przecież Carvajal został.

5

Benzema leży całe dwie minuty doliczonego czasu a ten kończy równo w 47 minucie pierwszą połowę.

1

Podobno był reanimowany.

1

Bardzo dobra to bym nie powiedział.

1

Rozumiem gdyby cały pierwszy skład odpoczywał, ale od połowy pierwszego składu Barcelony raczej wymaga się zwycięstwa z Levante.

2

Chciałbym żeby było tak, jak mówisz.

19

Przykro naprawdę przykro patrzeć na Coutinho w tej chwili.

34

Niesamowity jest Vidal. Widzę go z lewej strony by po chwili zobaczyć jak walczy o piłkę z prawej. No ale szkoda że tylko on biega.

0

No to ja już nie będę tego komentował. Moi poprzednicy to zrobili. Wilki to nie ogórki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?