kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie pokazali mu powtórki którą my widzieliśmy i w której widzimy że była ewidentna ręka.
2
"I to jest właśnie cały Maradona"
1
Ajax będzie miał większe szansę z City niż Totkami. Wolę obejrzeć mecz Ajaxu z City bo to może być naprawdę niesamite widowisko.
3
Mi tam nie jest obojętne.
0
Ależ kontrowersja w Turynie. Dla mnie ewidentna ręka Blinda.
0
Uwielbiam bukmacherkę. Do wyjęcia prawie 600zł. Ostatnie wydarzenie na kuponie. Mniej niż 4,5 żółtych kartek w meczu Ajaxu i co? 3 minuty doliczone, a w 94 Ekkelenkamp dostaję kartonik. To co zerujemy?
0
"Graj piłką, nie holuj"
19
Tak, zmiana czasu przecież była.
4
Umtiti to by szybciej tym swoim tańcem wracał niż tym jak biegł.
1
Po prostu wszyscy ledwo co oczy otworzą przed szkołą, pracą, studiami wchodzą na La Ramblę i dlatego tyle osób.
4
Uwielbiam tą cieszynkę Sama
0
Byle nie Orange
0
Musisz kurs trenerski przejść zapewne.
0
Która parada z Villareal. Ta u siebie czy na wyjeździe?
1
Na szczęście jutro nie ma co grać.
0
Koniec z bukmacherką.
0
No to się zgodzę. Cała akcja genialna. Szkoda że to nie wpadło.
1
Mimo wszystko w tej akcji według mnie Lautaro zrobił wszystko bardzo dobrze. Dojść do sytuacji mając blisko siebie wysokiego obrońce i przy tym nieźle uderzyć na bramkę to nie lada sztuka.
1
Czyżby spalony? Bardzo ciężka sytuacja do oceny.
0
Brawo Wiewiór. Zwróciłbym jednak na komentarz TVP, który był dzisiaj przekomiczny. Ludzie siedzący przed monitorem nie mają prawa pomylić Ito z Wasiljewem. Nie dało ich się czasami słuchać. Porównując ich z komentatorami na Eurosporcie a w szczególności z Igorem Błachutem to jest niebo a ziemia.
8
Najgorsze w tym wyniku jest to że Brzęczek nadal ma spokojną posadę. Przecież my do wejścia Piątka żadnej składnej akcji nie mogliśmy skontruować.
0
Trzeba przyznać że Grosik odjazd z piłką na kilku metrach ma fenomenalny.
0
Ale okręgówkę to Ty szanuj.
7
Planica, Planica, snežena kraljica! Ależ piękny weekend się szykuję. Uwielbiam te ostatnie weekendy skoków w Planicy. Niesamowita jest tam atmosfera do tego możemy liczyć na świetne loty. Oby ta muzyczka, którą zawsze słyszymy po lotach za ponad 230 metr leciała jak najczęściej.
26
Zepsułeś mu zabawę
2
Czuję że syn Suareza będzie niezłym kozakiem w przyszłości. Wolejce jak u ojca. Wnioskuję to po filmikach na instastory grubego.
0
Walił na pałę.
1
Przepraszam, u Wojewódzkiego. Wybaczcie.
0
Błaszczykowski w Wojewódzkim.