0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie pokazali mu powtórki którą my widzieliśmy i w której widzimy że była ewidentna ręka.

2

"I to jest właśnie cały Maradona"

1

Ajax będzie miał większe szansę z City niż Totkami. Wolę obejrzeć mecz Ajaxu z City bo to może być naprawdę niesamite widowisko.

3

Mi tam nie jest obojętne.

0

Ależ kontrowersja w Turynie. Dla mnie ewidentna ręka Blinda.

0

Uwielbiam bukmacherkę. Do wyjęcia prawie 600zł. Ostatnie wydarzenie na kuponie. Mniej niż 4,5 żółtych kartek w meczu Ajaxu i co? 3 minuty doliczone, a w 94 Ekkelenkamp dostaję kartonik. To co zerujemy?

0

"Graj piłką, nie holuj"

19

Tak, zmiana czasu przecież była.

4

Umtiti to by szybciej tym swoim tańcem wracał niż tym jak biegł.

1

Po prostu wszyscy ledwo co oczy otworzą przed szkołą, pracą, studiami wchodzą na La Ramblę i dlatego tyle osób.

4

Uwielbiam tą cieszynkę Sama

0

Byle nie Orange

0

Musisz kurs trenerski przejść zapewne.

0

Która parada z Villareal. Ta u siebie czy na wyjeździe?

1

Na szczęście jutro nie ma co grać.

0

Koniec z bukmacherką.

0

No to się zgodzę. Cała akcja genialna. Szkoda że to nie wpadło.

1

Mimo wszystko w tej akcji według mnie Lautaro zrobił wszystko bardzo dobrze. Dojść do sytuacji mając blisko siebie wysokiego obrońce i przy tym nieźle uderzyć na bramkę to nie lada sztuka.

1

Czyżby spalony? Bardzo ciężka sytuacja do oceny.

0

Brawo Wiewiór. Zwróciłbym jednak na komentarz TVP, który był dzisiaj przekomiczny. Ludzie siedzący przed monitorem nie mają prawa pomylić Ito z Wasiljewem. Nie dało ich się czasami słuchać. Porównując ich z komentatorami na Eurosporcie a w szczególności z Igorem Błachutem to jest niebo a ziemia.

8

Najgorsze w tym wyniku jest to że Brzęczek nadal ma spokojną posadę. Przecież my do wejścia Piątka żadnej składnej akcji nie mogliśmy skontruować.

0

Trzeba przyznać że Grosik odjazd z piłką na kilku metrach ma fenomenalny.

0

Ale okręgówkę to Ty szanuj.

7

Planica, Planica, snežena kraljica! Ależ piękny weekend się szykuję. Uwielbiam te ostatnie weekendy skoków w Planicy. Niesamowita jest tam atmosfera do tego możemy liczyć na świetne loty. Oby ta muzyczka, którą zawsze słyszymy po lotach za ponad 230 metr leciała jak najczęściej.

26

Zepsułeś mu zabawę

2

Czuję że syn Suareza będzie niezłym kozakiem w przyszłości. Wolejce jak u ojca. Wnioskuję to po filmikach na instastory grubego.

0

Walił na pałę.

1

Przepraszam, u Wojewódzkiego. Wybaczcie.

0

Błaszczykowski w Wojewódzkim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?