2

Akurat z Suarezem Ci nie wyszło. Jak strzela to zazwyczaj niesamowite bramki.

0

Fajna ta kamera w wewnątrz. Można zobaczyć radość piłkarzy od szatni.

0

Badia bardzo sympatyczny chłopak. Bardzo fajny wywiad z nim.

1

Dobra gdzie jest puchar? Z Warszawy jedzie?

3

Jeden z komentarzy ze strony Lecha: "Brawo Janicki!!! W końcu z Ciebie pożytek"

0

O do Gliwic przyszedł cynk że Legia wygrywa i proszę co się stało.

1

Według mnie Valencia z Piasta to top 3 naszej ligi i nie, nie oglądam zespołu z Gliwic pierwszy raz.

26

Dobra bo ja nigdy jeszcze tego nie napisałem
ValverdeOut

1

I teraz sobie wyobrazić że taki rajd robi Busquets.

2

"Ludzie Bezdomni", "Lalka" jak niższa warstwa musi sobie radzić w cięzkich warunkach, zupełnie odwrotnych w jakich żyję arystokracja.

0

No Gus z Breaking Bad.

0

Fring jest trenerem Brighton? W pierwszej chwili myślałem że to on.

5

W skrócie że ma się nie poddawać i trzymać i dążyć dalej do celu.

1

Coś wiadomo kiedy nasi wrócą do treningów czy teraz mają żałobę do finału Pucharu Króla?

1

W sumie to Rakitic wykreował sytuację Messiemu na Anfield.

1

Słyszę coraz więcej głosów że trzeba kupić Griezmanna. Według mnie również nie ma innego wyjścia. Mniejsza co za szopkę odwalał rok temu, musimy kupić klasowego napastnika, a niewątpliwie Francuz do takich należy. Jeśli napastnik Atleti chcę u nas grać to zbytnio nie powinniśmy się zastanawiać.

1

A po pierwszym meczu były głosy jaki to Van Dijk słaby i w ogóle.

0

Zagranie meczu.

0

Przecież po pierwszej bramce Liverpoolu to my byliśmy lepsi. Po prostu z szatni nie wyszliśmy.

0

W sumie cała La Rambla mogła się złożyć chociaż te 20zł kto by chciał na ten awans Liverpoolu. Postawić zakład i może to osłodziłoby chociaż w pewnym stopniu to co się wczoraj wydarzyło.

1

Ciężko się to mówi, ale będzie już bardzo ciężko zdobyć LM za kadencji Messiego. Trzeba sobie to otwarcie powiedzieć ta Liga Mistrzów była najsłabsza od lat, najgorszy Real w historii, słaby Bayern, fatalne PSG, City bez farta, Juve bez formy.

3

Gdybacie co by było gdyby Dembele strzelił bramkę na 4-0. A no by było pewnie to że Liverpool wygrałby dzisiaj nie 4 a 5 do 0.

1

Ter Stegen dalej klaszcze?

0

Wchodzę i na głównej widzę mecz Liverpoolu z Barcą i się odechciewa.

0

Gdzie są Ci co mówili że gdyby Vidal był na boisku w tamtym sezonie w meczu z Romą to awansowalibyśmy do półfinału. Dzisiaj to się wszystko zweryfikowało. Owszem Vidal rozegrał kapitalną pierwszą połowę, tylko nam nie jest potrzebny jeden Vidal tylko przynajmniej trzech, czterech takich walczaków.

0

Nie byłem zwolennikiem transferu Griezmanna, ale po takiej klęsce kto inny jak nie on.

0

Na pewno nie cieszyłbym się z odpadnięcia Realu bardziej niż z wygrania przez Barcę LM, a widzę że większość z Was tak robi.

1

De Ligt, De Jong do tego Griezmann i ktoś z dwójki Arnold, Kimmich i starczy.

0

To nie tylko radość kibiców Liverpoolu to również euforia kibiców mierdy która dzięki nam osiągnęła największy sukces w tym sezonie, czyli odpadnięcie Barcy z LM.

0

Bądźmy obiektywni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?