kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie jakby przyjście Neymara nie wiązało się z odejściem Coutinho. Ten chłopak naprawdę ma talent tylko Valverde nie potrafi go w nim odnaleźć.
3
@matirix20 Mogłeś dać bez wymiany bo przyjście Neymara za Coutinho i Dembele zmiania całkowiecie postać rzeczy.
0
@Kamiloza91 Alba w najwyższej formie zjada Abidala na śniadanie.
1
@escarabajo no bo tak wyglądało na zdjęciu, ale to było mylące
18
Suarez jak gruby był tak gruby jest. Brzuszek mu został, tylko brodę zgolił.
0
U21 to dlaczego grają zawodnicy nawet 23 letni?
0
@Kapitan hawk A kto będzie przy władzy jak nie PIS?
1
@MarioVeB! Tak jest. Lepiej głosujcie na Koalicje. Uwzględnijcie to że jakiś tam Pisowiec jest oburzony jakimś festiwalem. Pamiętajcie tylko PO i ukochany nasz Donaldzik który marzy żeby było miło i żeby się spełniło.
10
Zieliński dzisiaj MVP. Bezapelacyjnie.
0
Cillessen z Semedo pogawędka.
0
Od kiedy po 4 punkty dają za zwycięstwo?
4
Cooo? Piłka bramkowa?
0
Też się cieszycie że akurat Chilwell to wykonywał?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld Bella Ciao
0
Brawo Madzia. Piękny come back.
2
Finał Ligi Europy za nami. Coldplay na trybunach w Baku. Pomyśleć że byśmy czekali teraz już tylko na finał LM z udziałem Barcy ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna.
1
Z turniejem Roland Garros żegna się według mnie największa faworytka turnieju pań Kiki Bertens która skreczowała w drugiej rundzie.
2
@Commando pogadam z nim za godzinę jak w fortnite pykniemy.
1
Szok że ludzi aż tak ta informacja o Neymarze rusza. W tej chwili ciężej wejść na stronę niż po porażce z Liverpoolem.
0
@Lamora Do tego czasu Koalicja przejmie władze i w Polsce będzie idealnie. Tusk się nami wszystkimi zajmie więc spokojnie jest jeszcze trochę czasu i może się wszystko pozmieniać.
0
@FC1899Barca Oj będzie można robić za brutto do 26 roku życia oj będzie. Coś pięknego.
33
Ah tam się dziwicie. Koalicja nie ma żadnych argumentów żeby pójść i na nich głosować a do tego jak sobie przypomnę tę mordę Tuska to już w ogóle się odechciewa. Jedynym argumentem KE jest to że ludzie nie chcą głosować na PIS więc idą głosować na PO. Co dla mnie jest jeszcze większym absurdem, bo to takie samo bagno, a może i nawet większe.
0
@takisobiektos Np pracującym do 25 lat odciąga podatek.
16
Serio wolicie Koalicję od Pisu? Łoo kurde tego się nie spodziewałem. Jak już to tylko Konfederacja.
0
@Pogba Nie no Koalicja lepiej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie tylko dla Malcoma.
0
@Momalsino Busquets,Roberto,Coutinho,Suarez chyba starczy
19
(Titki taka) Alisson: Wspomnienie remontady z Barceloną zostanie ze mną na całe życie. Będę o tym opowiadał dzieciom i wnukom.
Tylko której remontady? Proszę doprecyzować.