kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arturo zaraża pozytywną energią.
Dobrze że mamy go w drużynie
0
@busquets5 Tak w szczególności Arthur który kilka dni temu rozpoczął treningi.
0
Messi będzie dzisiaj na prezentacji?
0
@MrShakira Zaraz ktoś pewnie wrzuci Karola z Miodowych Lat.
8
@Avada Kedavra Jeśli Zidane jest trenerem to transefer Van den Beeka tutaj niczego nie zmieni. Trójka w pomocy pozostanie ta sama.
2
@NemeZis93 Nigdy za wiele
3
@Isso89 Na szczęście następny mecz zagrają z rywalem który ma takie samo podejście.
0
@damianex10 Robią wszystko żeby Messi nie zdobył Mistrzostwa Świata. Chyba nici z Simeone.
1
@SuperPatsonFCB no niezły wariat był :D
0
Chyba warto sobie włączyć Milionerów na TVN. Gość kumaty i pewny siebie. Ostatnio napisał na jednym z portali że będzie trzecią osobą która wygra milion w tym właśnie programie. Czy mu się to uda przekonamy się pewnie jutro, bo dzisiaj już nie starczy czasu.
0
Arthur ma dziewczynę?
0
I teraz już nikt nie powie że Kubica jest gorszy od Rusella.
2
@kamilop Anderson,Leon,Ngapeth,Michajlow
0
@Commando Kto Suarez?
1
Zawsze ceniłem wyżej Coutinho od Dembele. Nawet po tak słabym sezonie Brazylijczyka chciałbym żeby to on został kosztem Francuza. Dembele o wiele lepszy nie będzie a Cou w formie to jeden z najlepszych zawodników na świecie. Oglądanie go w Liverpoolu było czystą przyjemnością, mało jest zawodników którzy ciągną swoją drużynę za uszy, Coutinho w barwach The Reds był jednym z nich.
1
@Maciek069 Tylko że u nas nie ma połowy pierwszego składu, a w Realu są wszyscy.
2
Dembele nawet na treningu błyszczy :D instastory Barcy
0
@ProMILs Suarez jeszcze na wakacjach.
0
@Bagsik88 Jeśli uważasz że Puig zagrał średnio, słabo to musisz zobaczyć jeszcze raz pierwszą połowę. A to podanie piętą i tak było niedokładne.
0
@Ghotti Gdyby nie kontuzje...
19
Wnioski po meczu.
1. Puig powinien dostawać więcej minut od Aleny
2.Busquets powinien usiąść na ławcę. Nawet Rakitic go w tej chwili nakrywa czapką.
3.Rafinha nie powinien odchodzić
4.Roberto jest przeciętnym piłkarzem.
5.Dembele nie był, nie jest i nie będzie Neymarem.
6.Griezmann to piłkarz przez wielkie P.
7.Frenkie będzie wielkim wzmocnieniem.
8.Todibo to jeszcze nie ten poziom.
9.Nasza młodzież poza Puigiem wygląda blado.
10. ValverdeOUT
0
Rakietic pan piłkarz
0
@Volk Przypomnieć Ci bramkę Dybali?
0
Ależ to Todibo chciał zmieścić
1
Kolejny argument dla Valverde że Rakitic musi grać w pierwszym składzie. Świetnie wygląda nasza gra teraz.
0
@JaSzymon Może asystentem zostanie
0
@Ronin47 w środku pola
0
Rafinha co gra :O
0
Kibice jak w teatrze.
0
Dobra nie zachwycajmy się tak tym Antkiem bo Coutinho w pierwszych meczach w Barcelonie wyglądał jak nowy Iniesta.