1

Arturo zaraża pozytywną energią.
Dobrze że mamy go w drużynie

0

@busquets5 Tak w szczególności Arthur który kilka dni temu rozpoczął treningi.

0

Messi będzie dzisiaj na prezentacji?

0

@MrShakira Zaraz ktoś pewnie wrzuci Karola z Miodowych Lat.

8

@Avada Kedavra Jeśli Zidane jest trenerem to transefer Van den Beeka tutaj niczego nie zmieni. Trójka w pomocy pozostanie ta sama.

2

@NemeZis93 Nigdy za wiele

3

@Isso89 Na szczęście następny mecz zagrają z rywalem który ma takie samo podejście.

0

@damianex10 Robią wszystko żeby Messi nie zdobył Mistrzostwa Świata. Chyba nici z Simeone.

1

@SuperPatsonFCB no niezły wariat był :D

0

Chyba warto sobie włączyć Milionerów na TVN. Gość kumaty i pewny siebie. Ostatnio napisał na jednym z portali że będzie trzecią osobą która wygra milion w tym właśnie programie. Czy mu się to uda przekonamy się pewnie jutro, bo dzisiaj już nie starczy czasu.

0

Arthur ma dziewczynę?

0

I teraz już nikt nie powie że Kubica jest gorszy od Rusella.

2

@kamilop Anderson,Leon,Ngapeth,Michajlow

0

@Commando Kto Suarez?

1

Zawsze ceniłem wyżej Coutinho od Dembele. Nawet po tak słabym sezonie Brazylijczyka chciałbym żeby to on został kosztem Francuza. Dembele o wiele lepszy nie będzie a Cou w formie to jeden z najlepszych zawodników na świecie. Oglądanie go w Liverpoolu było czystą przyjemnością, mało jest zawodników którzy ciągną swoją drużynę za uszy, Coutinho w barwach The Reds był jednym z nich.

1

@Maciek069 Tylko że u nas nie ma połowy pierwszego składu, a w Realu są wszyscy.

2

Dembele nawet na treningu błyszczy :D instastory Barcy

0

@ProMILs Suarez jeszcze na wakacjach.

0

@Bagsik88 Jeśli uważasz że Puig zagrał średnio, słabo to musisz zobaczyć jeszcze raz pierwszą połowę. A to podanie piętą i tak było niedokładne.

0

@Ghotti Gdyby nie kontuzje...

19

Wnioski po meczu.
1. Puig powinien dostawać więcej minut od Aleny
2.Busquets powinien usiąść na ławcę. Nawet Rakitic go w tej chwili nakrywa czapką.
3.Rafinha nie powinien odchodzić
4.Roberto jest przeciętnym piłkarzem.
5.Dembele nie był, nie jest i nie będzie Neymarem.
6.Griezmann to piłkarz przez wielkie P.
7.Frenkie będzie wielkim wzmocnieniem.
8.Todibo to jeszcze nie ten poziom.
9.Nasza młodzież poza Puigiem wygląda blado.
10. ValverdeOUT

0

Rakietic pan piłkarz

0

@Volk Przypomnieć Ci bramkę Dybali?

0

Ależ to Todibo chciał zmieścić

1

Kolejny argument dla Valverde że Rakitic musi grać w pierwszym składzie. Świetnie wygląda nasza gra teraz.

0

@JaSzymon Może asystentem zostanie

0

@Ronin47 w środku pola

0

Rafinha co gra :O

0

Kibice jak w teatrze.

0

Dobra nie zachwycajmy się tak tym Antkiem bo Coutinho w pierwszych meczach w Barcelonie wyglądał jak nowy Iniesta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?