7

Szkoda że Coutinho nie gra bo można by było go razem z Dembele już wysyłać do Paryża po tym meczu.

4

Grizi piłkarz przez wielkie P. Strach pomyśleć jak będzie wyglądał obok Messiego i Suareza.

0

Chcę więcej Puiga przy piłce.

0

@Grzesior667 Okej przepraszam niepotrzebnie napisałem.

0

Nie trzeba mieć netflixa żeby oglądać 3 sezon Domu z papieru. Na fili za darmo jest.

0

@Norkusik czyli jeden dzień oglądania

0

Ile odcinków ma 3 sezon Domu z papieru?

0


On już wtedy wiedział gdzie będzie grał w następnym sezonie :D
Zobaczcie sobie od 1:20

1

@SuperPatsonFCB No Sturridge

0

@AnnaMarianna U mnie to samo. Jeśli on jest normalny to nie ma szans żeby to zaakceptował

4

@Azrik Ale bym Cię zwyzywał, jednak chcę uniknąć bana i nie będę odpowiadał w głębszy sposób na Twój komentarz.

7

@Criss18Barca Nie ta strona

2

@Ramos9248 Oj tam. Ja tam nie wiem co to kappa. Albo jestem za stary albo za młody

2

@PatrychoO Ja tam nie gustuję w chłopach nie wiem czy ładny

0

@Davvd Za każdym razem gdy oglądam bramkę Iniesty z komentarzem Szpakowskiego mam ciary. Zapamiętam tą bramkę do końca życia bo przeciwieństwie do bramki Roberto była ona na wagę awansu do finału a jak się póżniej okazało trzeciego triumfu Barcelony w LM.

2

@BarcaBarca1899 to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Napisałem gdzieś na co Barca sobie może pozwolić lub jakimi funduszami obracają? Chodzi mi tylko o to jeśli nasz zarząd wyda więcej lub co gorsza włączy w wymianę Dembele to będzie istna kompromitacja i idiotyzm w jednym.

3

Maksymalna propozycja za Neymara powinna wyglądać Coutinho + 50 mln euro. Jeśli na to nie przystaną to należy zamknąc temat i zakończyć jakiekolwiek rozmowy z tym śmiesznym klubikiem.

5

"Coś niezwykłego nadchodzi" -instastory Barcy

2

@arczi1899 z 50 osób w postaci fotografów

0

@PatrykBarcelona Ale Ty jesteś nakręcony na tego Neymara

0

Przecież jest tylko jedna różnica. Reszta wygląda identycznie tylko nazwisko na koszulce inne. To jest niemożiwe że ustał idealnie tak samo.

0

@Szmulek Alba,Roberto i pewnie z Brazylijczykami

0

@jakubkuba07 Od kogo?

0

@kamilop Leon,Kubiak,Konarski,Nowakowski,Bieniek,Łomacz,Drzyzga,Kochanowski,Śliwka,Szalpuk,Zatorski,Wojtaszek

4

https://www.instagram.com/p/Bz3sXfrH3lI/?utm_source=ig_web_copy_link
"Messi pokazujący Neymarowi to z której planety przybył"

2

Chyba bierzemy tego libero do Barcy

0

@fajny_football hahaha chyba najsłodsze dziecko piłkarzy Barcy

5

To jak teraz siatkóweczką żyjemy?

1

@barteq Dla Betisu kapitalny transfer ale już dla samego zawodnika niekoniecznie

1

@Kredon No i fajnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?