kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Szkoda że Coutinho nie gra bo można by było go razem z Dembele już wysyłać do Paryża po tym meczu.
4
Grizi piłkarz przez wielkie P. Strach pomyśleć jak będzie wyglądał obok Messiego i Suareza.
0
Chcę więcej Puiga przy piłce.
0
@Grzesior667 Okej przepraszam niepotrzebnie napisałem.
0
Nie trzeba mieć netflixa żeby oglądać 3 sezon Domu z papieru. Na fili za darmo jest.
0
@Norkusik czyli jeden dzień oglądania
0
Ile odcinków ma 3 sezon Domu z papieru?
0
On już wtedy wiedział gdzie będzie grał w następnym sezonie :D
Zobaczcie sobie od 1:20
1
@SuperPatsonFCB No Sturridge
0
@AnnaMarianna U mnie to samo. Jeśli on jest normalny to nie ma szans żeby to zaakceptował
4
@Azrik Ale bym Cię zwyzywał, jednak chcę uniknąć bana i nie będę odpowiadał w głębszy sposób na Twój komentarz.
7
@Criss18Barca Nie ta strona
2
@Ramos9248 Oj tam. Ja tam nie wiem co to kappa. Albo jestem za stary albo za młody
2
@PatrychoO Ja tam nie gustuję w chłopach nie wiem czy ładny
0
@Davvd Za każdym razem gdy oglądam bramkę Iniesty z komentarzem Szpakowskiego mam ciary. Zapamiętam tą bramkę do końca życia bo przeciwieństwie do bramki Roberto była ona na wagę awansu do finału a jak się póżniej okazało trzeciego triumfu Barcelony w LM.
2
@BarcaBarca1899 to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Napisałem gdzieś na co Barca sobie może pozwolić lub jakimi funduszami obracają? Chodzi mi tylko o to jeśli nasz zarząd wyda więcej lub co gorsza włączy w wymianę Dembele to będzie istna kompromitacja i idiotyzm w jednym.
3
Maksymalna propozycja za Neymara powinna wyglądać Coutinho + 50 mln euro. Jeśli na to nie przystaną to należy zamknąc temat i zakończyć jakiekolwiek rozmowy z tym śmiesznym klubikiem.
5
"Coś niezwykłego nadchodzi" -instastory Barcy
2
@arczi1899 z 50 osób w postaci fotografów
0
@PatrykBarcelona Ale Ty jesteś nakręcony na tego Neymara
0
Przecież jest tylko jedna różnica. Reszta wygląda identycznie tylko nazwisko na koszulce inne. To jest niemożiwe że ustał idealnie tak samo.
0
@Szmulek Alba,Roberto i pewnie z Brazylijczykami
0
@jakubkuba07 Od kogo?
0
@kamilop Leon,Kubiak,Konarski,Nowakowski,Bieniek,Łomacz,Drzyzga,Kochanowski,Śliwka,Szalpuk,Zatorski,Wojtaszek
4
https://www.instagram.com/p/Bz3sXfrH3lI/?utm_source=ig_web_copy_link
"Messi pokazujący Neymarowi to z której planety przybył"
2
Chyba bierzemy tego libero do Barcy
0
@fajny_football hahaha chyba najsłodsze dziecko piłkarzy Barcy
5
To jak teraz siatkóweczką żyjemy?
1
@barteq Dla Betisu kapitalny transfer ale już dla samego zawodnika niekoniecznie
1
@Kredon No i fajnie