kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za godzinkę rusza US OPEN. Pokazujcie kupony na pierwszy dzień turnieju.
12
Szkoda że to już koniec.
1
Tu się skończy 7
0
Dzieciaki Messiego i od razu banan na twarzy.
3
Jutro pewnie fotazo Griezmanna i jego cieszynki na okładkach katalońskich gazet.
7
Ależ akcja. To chcę się oglądać.
10
Wolski z Ćwiąkim to miód na moje uszy.
0
Atleti i -3,5 jak po kursie 2.20 jak w masełko teraz tylko Barca i podnoszę pieniążki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Sabrina_spellman Nawet nie mam ochoty...
0
Jak będzie dzisiaj oficialka to po robocie o 22 daję mocno w palnik.
3
@Szicek10 Jeśli do tej pory nic nie powiedział to już do końca okna nic nie powie
0
@MatiVEB25 W zeszłym sezonie miałem podobnie tylko że to nie były sny
14
A ja kiedyś wchodziłem na 6obcy i ommegle i udawałem dziewczynę. Napaleni chłopacy umawiali się ze mną na randki.
0
@BarcaInfo Powinien ogrywać się w jakimś innym klubie albo rezerwach
3
No i passa przegranych kuponów przerwana. W końcu coś na plus.
0
Dawajcie live na remis w meczu Atleti. Mogę wygrać w końcu jakiś kupon od paru tygodni ale Atletico musi dowieść zwycięstwo co z moim szcześciem wydaję się bardzo trudne. Już dwa razy witałem się z gąską po czerwonej kartce i karnym i niestety od razu zostałem sprawadzany na ziemie. Oby pech dzisiaj się skończył.
5
@ViscaBarca123 większą robotę odegrał tutaj Carvalho tym przepuszczeniem.
2
Brawo Atleti świetnie Trippier
17
Matko bosko te podanie Saula to był miód na moje oczy.
1
@marcinnikt no btts
0
Ale masówka idzie dzisiaj na Liverpool chociaż patrząc na kurs ponad 1.6 to nie ma się czemu dziwić. Według mnie coś w tym musi być i Chelsea wymęczy jakiś remis w regulaminowym czasie i dopiero dogrywka roztrzygnie.
0
Dobra już po nocce idę spać żeby nabrać siły na dzisiejszy dzień, miejmy nadzieję owocny w nowe informacje o Neymarze.
2
Ale syf się zrobił teraz na La Rambli. Trzeba chyba iść się przespać przed nocką.
0
@Criss18Barca Ja z Europy jednak stawiam na Francję
0
@IronSanHybrid Aj tam po co jakieś tam google translate, biorę zaraz słowniczek hiszpański i tłumaczę słowo po słowie :D
21
@IronSanHybrid Wszystko rozumiem. Bardzo fajnie w takim razie.
0
@BigShaq Nie to nagranie :D
0
@michal26 Tokio
0
Leal czemu nie gra?