2

Za godzinkę rusza US OPEN. Pokazujcie kupony na pierwszy dzień turnieju.

12

Szkoda że to już koniec.

1

Tu się skończy 7

0

Dzieciaki Messiego i od razu banan na twarzy.

3

Jutro pewnie fotazo Griezmanna i jego cieszynki na okładkach katalońskich gazet.

7

Ależ akcja. To chcę się oglądać.

10

Wolski z Ćwiąkim to miód na moje uszy.

0

Atleti i -3,5 jak po kursie 2.20 jak w masełko teraz tylko Barca i podnoszę pieniążki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Sabrina_spellman Nawet nie mam ochoty...

0

Jak będzie dzisiaj oficialka to po robocie o 22 daję mocno w palnik.

3

@Szicek10 Jeśli do tej pory nic nie powiedział to już do końca okna nic nie powie

0

@MatiVEB25 W zeszłym sezonie miałem podobnie tylko że to nie były sny

14

A ja kiedyś wchodziłem na 6obcy i ommegle i udawałem dziewczynę. Napaleni chłopacy umawiali się ze mną na randki.

0

@BarcaInfo Powinien ogrywać się w jakimś innym klubie albo rezerwach

3

No i passa przegranych kuponów przerwana. W końcu coś na plus.

0

Dawajcie live na remis w meczu Atleti. Mogę wygrać w końcu jakiś kupon od paru tygodni ale Atletico musi dowieść zwycięstwo co z moim szcześciem wydaję się bardzo trudne. Już dwa razy witałem się z gąską po czerwonej kartce i karnym i niestety od razu zostałem sprawadzany na ziemie. Oby pech dzisiaj się skończył.

5

@ViscaBarca123 większą robotę odegrał tutaj Carvalho tym przepuszczeniem.

2

Brawo Atleti świetnie Trippier

17

Matko bosko te podanie Saula to był miód na moje oczy.

1

@marcinnikt no btts

0

Ale masówka idzie dzisiaj na Liverpool chociaż patrząc na kurs ponad 1.6 to nie ma się czemu dziwić. Według mnie coś w tym musi być i Chelsea wymęczy jakiś remis w regulaminowym czasie i dopiero dogrywka roztrzygnie.

0

Dobra już po nocce idę spać żeby nabrać siły na dzisiejszy dzień, miejmy nadzieję owocny w nowe informacje o Neymarze.

2

Ale syf się zrobił teraz na La Rambli. Trzeba chyba iść się przespać przed nocką.

0

@Criss18Barca Ja z Europy jednak stawiam na Francję

0

@IronSanHybrid Aj tam po co jakieś tam google translate, biorę zaraz słowniczek hiszpański i tłumaczę słowo po słowie :D

21

@IronSanHybrid Wszystko rozumiem. Bardzo fajnie w takim razie.

0

@BigShaq Nie to nagranie :D

0

@michal26 Tokio

0

Leal czemu nie gra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?