kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Toć od Carvajala się odbiła
0
@student97r według mnie Timberwoles wyszło na tym najgorzej.
6
@Encore ehh byłem na tym meczu. Pamiętam jak wszedł i jeden z zawodników Lechii uwziął się na niego i ciągle go faulował.
0
Dożyłem czasów kiedy do Barcelony sprowadzają kogoś o kim nigdy nie wcześniej nie usłyszałem. Kto to Kumba e?
0
@student97r Według mnie to właśnie Boston najlepiej uhonorował Kobiego.
0
Znowu mecz na Eleven... Dramat
56
Będzie 4 bramka!
A niee...
Będzie!
Jest!
A jednak nie ma.
Jest!
Chyba najzabawniejszy moment w meczu.
3
Ostatni mecz Kobiego na Canal Sport.
10
Jestem w ciężkim szoku i nie wiem czy się szybko pozbieram. Jak graliśmy na podwórko w kosza czy w szkole zawsze przewijało się nazwisko Kobiego. Był ulubieńcem każdego kto grał w ten piękny sport a teraz taka wiadomość. Ciekawe co z dzisiejszymi meczami NBA. Odchodzi legenda.
13
@HypeR Ostatnio Pique w o wiele lepszej formie. Lengleta w tej chwili zjada.
0
@dasouzar11 ja myślałem tak samo o Piątku, który w pierwszym meczu w Milanie załadował dwie bramki Napoli.
11
Przeciętny zawodnik. Od początku czegoś mi u niego brakowało. Już Sandro bardziej ceniłem.
0
Wygrywamy dzisiaj czy będą ciężary. Jak myślicie?
0
Wstałem. Brawo Iga!
0
Fajnie bawią się piłkarzyki PSG na meczu NBA.
5
@Kidd ważniejsze są skoki, ja tam się nie interesuję tym co się dzieję w polityce, jest jak jest.
0
@NemeZis93 bardzo śmieszne. Zawsze życzę dobrze Rafinhi.
0
Rafinha coś tyś zrobił :(((
13
Kto następny do golenia?
0
Valverde wróć proszę
0
@DonMatteo901 Jolka, Jolka,
Pamiętasz lato ze snu,
Gdy pisałaś: 'tak mi zle',
Urwij sie choćby zaraz,
Coć ze mną zrób,
Nie zostawiaj tu samego, o nie'.
16
De Bruyne jest niemożliwy.
1
Oj marzyłby mi się Ben Yedder.
0
Jaki byście widzieli skład w Pucharze?
1
@takisobiektos jakaś wielka sensacja to nie jest. Węgier to nie jest jakiś chłopiec do bicia. Na szlemach już często ogrywał faworytów.
0
To prawda że Dybala z Ronaldo poszli w ślinę?
0
Nie no ale 4 na 2 to muszą wykorzystać.
1
Firmino co porobił. Fred prawie uderzył w bandę.
0
Co oni gadają na tym TVP.
0
@donleoJR dzięki to czekamy