0

No i po Hiszpanii.Brawo Ramos:-)

0

Sorry, ale są lepsi wykonawcy karnych w Hiszpanii niż Ramos...

29

Taka reprezentacja a oni Ramosa do karnego dają

0

A zabil kreta za co?Przeciez to zenada do kwadratu.....

1

Piękny jak widać jest w formie już od pierwszego meczu :-)

3

Hiszpania :Nam strzelać zakazano

0

Fakt to nie jest przepaść to jest czarna dziura :-) Z mojej strony to już koniec.. Nie chce mi się dyskutować nad czymś co dla mnie jest oczywiste :-) Pozdrawiam

0

Skoro sa porownywani z Bogiem koszykowki to co za problem nawet wieku 19 lat (James) czy 18 Bryant wykrecic lepsze ?:))))

0

Tak samo moge powiedziec ,że Jordan przerywal kariere dwukrotnie....W trakcie 1 powrotu zagral tylko w 17 meczach wykrecajac srednia 26.9 pkt na mecz...Natomiast przy drugim powrocie.....W wieku bagatela 38 lat wykrecajac srednia 22.9 pkt na mecz...Przegladajac srednia obecnej gwiazdy GSW bylaby to jedna z lepszych jego srednich....Dla Jordana konczacego praktycznie kariere to byl dopiero 2 przypadek gdzie nie konczyl sezonu ze srednia przynajmniej 26.9 pkt na mecz

0

Nie oszukujmy poziom gry w czasach Jordana byl ciut wyzszy niz teraz.....

0

Przeciez ja wiem ze satystyki nie graja :))) No,ale badzmy powazni....SErio uwazasz ze oni maja umijetnosci Jordana?Kolega wyzej chcial statystyki wiec je dostal......A one dobitnie pokazuja przepasc miedzy nimi.... Osiagniecia rowniez....Wiec co tu dziala na korzysc Jamesa.Bryanta czy innego zawodnika?

0

Przecież nie mowie ze nie ma.... :-) Nie zgadzam się jednak z porownywaniem jakiegokolwiek koszykarza do Jordana :-) Zwyczajnie żaden nie ma takich umiejętności, statystyk czy osiągnięc tak indywidualnych jak i zespołowych :)Pragnę zaznaczyć że nie jest to jednoznaczne z ilością wygranych finałów :-) Co innego skuteczność czy jak kto woli stosunek finałów do wygranych finałów:-) Ciężko mieć lepszy procent niż 100.Jordan 6 finałów 6 pierścieni :-) Średnio zdobywając 33.6 pkt:-)

0

Dziecko z telefonu pisze wiec luzuj

2

Na koniec ,poniewaz dalsza dyskusje uwazam za zbedna



Michael Jordan 30.1 ( 2.9 nad Jamesem,6.1 nad Bryantem 8.4 nad Currym)

Lebron James 27.2

Kobe Bryant 25

Stephen Curry 22.7



Jesli to nie jest przepasc nad obecnymi zawodnikami to ja nie mam wiecej pytan.... Oczywiscie pomijam reszte osiagniec Jordana o ktorych pozostala trojka moze tylko snic.... Pozdrawiam i dobrej nocy zycze

0

Nie sa nie nie wcale....Srednio od Jamesa o 8 pkt wiecej od Bryanta 12 .9
Jeszcze Curry srednia z calej kariery

22.4

play off

25.7

odpowiednio 8.7 mniej oraz 7.7 mniej od MJ..Lacznie sobie policzysz.... A teraz naprawde skup sie juz na czyms innym np na euro..Pozdrawiam i naprawde bez odbioru

1

To jest poziom porownywalny ?:))))) O boze,dalsza dyskusja jest zbedna.Bez odbioru

0

Jezu kolego jestem o kilkanascie lat starszy od ciebie.....



Pojde juz Ci na reke srednia punkow Jordana z calej kariery

30.1

Play off

33.4



James

z calej kariery



27.5

play off

28



odpowiednio 2.6 pkt mniej oraz 5.4 mniej od Jordana...Reszty sobie poszukaj .Pozdrawiam

Bryant cala kariera srednia 25

play off 25.6

odpowiednio 5.1 pkt mniej oraz 7.8 pkt mniej od Jordana

0

Szybka odpowiedz nie

1

Wejdz na wikipedia wpisz Michael Jordan :))) Jesli znajdziesz obecnie koszykarza ktorego srednia punktow na przestrzeni calej kariery wynosi ponad 30 punktow to mozemy kiedys podyskutowac :))) Nie obecnie nie ogladam NBA.....Chyba ze sporadycznie:)Wraz z odejsciem Jordana , a wczesniej koncem ery Chicago NBA stracilo dla mnie sens....Teraz ogladam wylacznie Eurolige i Lige ACB

1

Niestety dochodze rowniez do tego wniosku :))Coz tak bywa.Jak pisalem kazdy ma prawo do swojej opinii,a ze wiekszosc osob majacych chociaz malutkie pojecie o koszykowce uwaza Jordana za koszykarza wszechczasow to inna sprawa ( i ja sie do nich zaliczam )

0

A jak mam Ci pokazac jak grał Jordan ?:)Skoro pewnie nie widziales na zywo ?:)Wiem co mowi Micheal...Dziwne ,ze byl prosty i "skromny" i mowil ze jest najlepszy w historii(a ma do tego pelne prawo)Nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyc kim byl Michael Jordan dla koszykowki?:)Youtube Cie nie interesuje,moze przytoczyć osiagniecia czy statystyki?:)

2

Niewatpliwie:)Kazdy ma prawo do swojej opinii,no ale badzmy powazni :)Gdzi Jordan ,a gdzie obecni zawodnicy :) Wystarczy spojrzec na youtube.Nikt nie mial nie ma i pewnie nie bedzie mial takich umiejetnosci jak MJ. Juz nie bede przytaczal statystyk jakie mial,bo z pewnoscia nie starczy na to czasu :))) Pozdrawiam

0

Czyli dla Ciebie miarą wielkości sportowca jest to kiedy został uznany za najlepszego w swojej dyscyplinie? :-)

7

Co ty możesz o mnie wiedzieć kolego :-) Jeśli to są porownywalni zawodnicy do Jordana to nie mamy o czym rozmawiać :-) Pozdrawiam

0

oraz Niki Lauda :)

31

Sugerujesz ,że Jordan jest przy Messim nikim?Jako sportowiec? Boze widzisz i nie grzmisz.... :)Co ty mozesz wiedziec jakim sportowcem byl Jordan?Czlowiek ktory wyznaczyl nowa epoke w koszykowce!!!Zawodnik do ktorego obecne"gwiazdki" koszykowki jak Curry czy Lebron nie moga nawet rownac sie jesli chodzi o umiejetnosci jak i osiagniecia.....

0

Jestem calkowiecie wyluzowany:)Bez spiny.... Tak wiem na czym polega,

0

Mozliwe:)Jednak tak jak napisalem gdyby Leo zainterweniowal i poprosil,aby puscili kibica to bylby w tym przypadku dla mnie wielki gest :) A tak przytulil go i poszedl dalej :)Juz predzej Kun sie przejal i cos tam jeszcze robil(nie wiem czy rozmawial z ochrona) czy cos innego.

1

Bez przesady..... Pozniej odszedl i pozwolil,zeby ochrona go skula )Takze zaden wielki gest to nie byl...Co innego,gdyby sprawil ze ochrona go puscila :)

0

canal + sport :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?