0

Luis co to było? ;-)

0

Nie bawić się w podania.tylko dobić strzelając przynajmniej 1 bramke i nie tracąc żadnej

0

Brawo Panowie Brawo

7

Obym sie mylil ale wydaje mi sie ze slupek Suareza to byla pilka meczowa

0

Luis jak tego nie strzeliles ?:(

0

Neymar i jego karne :-( Niech ustala że jak nie messi to suarez

0

prowadzili 19 a przez wlasna glupote jest juz tylko 11 i 4 minuty gry przed nami

2

Sportklub

0

Widze koszykarze,biora przyklad z pilkarzy i rowniez frajersko chca stracic punkty

0

idz pan w chuj

0

Czyżby powtórka z maja?

0

Akurat Ter Stegen mówi już od dawna swobodnie po hiszpansku wiec to zadne zaskoczenie :)

1

Brawo Panowie.Tak to jest jak sie grana tylko na 1 bramke zamiast ich dobic

0

Grzmot wrocił hahaha

2

Bawcie się dalej panowie.

0

Po 1 polowie coz dla mnie mecz ewidentnie na 1 bramke.Kto strzeli ten wygra.

0

kreacja mowisz?ciekawe jaka? z wyjatkiem strzalu rudego zadnej groznej sytuacji pod bramka zoltej lodzi podwodnej

0

Suarez o własne nogi by się zabil

1

Ciężko się to ogląda :-(

8

Zal patrzeć na to co zostało z niego jako piłkarza.Kompletnie nic już nie daje drużynie. Czas się pożegnać, nawet gdy będzie to możliwe już w styczniu

0

Ale kopanina.Na dobra sprawe powinnismy przegrywac :(

2

Do czego to doszło. Człowiek modli się o zwycięstwo z Eibar na Camp Nou

0

Kurwa co tam się dzieje?

0

Eibar nas klepie na Camp Nou

1

Brawo Bartra.

0

Bo Bartra to taka skala w obronie,ze nikt go nie przechodzi :) Jaki jest poziom naszej obrony,ze nagle wszyscy Bartre uznaja ze wybawienie :)

5

Obrona to jest jakaś prowokacja

0

Ja nie strzela 3 to się jeszcze zdziwimy

1

Pique.

0

Sandro boże drewniaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?