kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luis co to było? ;-)
0
Nie bawić się w podania.tylko dobić strzelając przynajmniej 1 bramke i nie tracąc żadnej
0
Brawo Panowie Brawo
7
Obym sie mylil ale wydaje mi sie ze slupek Suareza to byla pilka meczowa
0
Luis jak tego nie strzeliles ?:(
0
Neymar i jego karne :-( Niech ustala że jak nie messi to suarez
0
prowadzili 19 a przez wlasna glupote jest juz tylko 11 i 4 minuty gry przed nami
2
Sportklub
0
Widze koszykarze,biora przyklad z pilkarzy i rowniez frajersko chca stracic punkty
0
idz pan w chuj
0
Czyżby powtórka z maja?
0
Akurat Ter Stegen mówi już od dawna swobodnie po hiszpansku wiec to zadne zaskoczenie :)
1
Brawo Panowie.Tak to jest jak sie grana tylko na 1 bramke zamiast ich dobic
0
Grzmot wrocił hahaha
2
Bawcie się dalej panowie.
0
Po 1 polowie coz dla mnie mecz ewidentnie na 1 bramke.Kto strzeli ten wygra.
0
kreacja mowisz?ciekawe jaka? z wyjatkiem strzalu rudego zadnej groznej sytuacji pod bramka zoltej lodzi podwodnej
0
Suarez o własne nogi by się zabil
1
Ciężko się to ogląda :-(
8
Zal patrzeć na to co zostało z niego jako piłkarza.Kompletnie nic już nie daje drużynie. Czas się pożegnać, nawet gdy będzie to możliwe już w styczniu
0
Ale kopanina.Na dobra sprawe powinnismy przegrywac :(
2
Do czego to doszło. Człowiek modli się o zwycięstwo z Eibar na Camp Nou
0
Kurwa co tam się dzieje?
0
Eibar nas klepie na Camp Nou
1
Brawo Bartra.
0
Bo Bartra to taka skala w obronie,ze nikt go nie przechodzi :) Jaki jest poziom naszej obrony,ze nagle wszyscy Bartre uznaja ze wybawienie :)
5
Obrona to jest jakaś prowokacja
0
Ja nie strzela 3 to się jeszcze zdziwimy
1
Pique.
0
Sandro boże drewniaku