0

Puyol :(samobójcza

0

Messi!!!1:1

0

Gol Ibra!!!

0

A czym to otworzyć?:)

0

jezu słupek mesii vamos barca!!!

0

Pedro!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ależ bramka Messi!!!!

0

Maniek383937->tak wystarczy tylko założyć konto

0

Proponuję wszystkim,którzy nie mogą oglądać wejść na stronę bet-at-home.com i założyć konto.Wtedy można oglądać bez najmniejszych problemów:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?