kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak to nie wpadło????
0
kurwa reka byla!!!
0
Cesc jak i Thiago powinni mieć asysty doliczone po tej kolejce
0
Ramos co za debil
0
Ante!!!
0
szok ale łomot Barca dostaje
0
Natychmiast zdjąc go z boiska!!!
0
kurwa jaki spalony?
0
spalony ale to nam sedziowie pomagaja
0
Co oni tworzą?
0
Ile można Alexis?
0
Boże Alexis:(
0
jest i rzeźnik na boisku
0
2 razy oj Robin:( To powinna być bramka
0
La Bomba!!!
0
zrobiło się tylko 7 pkt
0
i się kurcze zatrzymali:(
0
dzięki ale na razie szału nie ma
0
No szkoda a w internecie raczej nie ma normalnej transmisji
0
no raczej nie oczywiście:(
0
dogrywka
0
I znowu kibic do Leo podbiegł:))))
0
są:)
0
Może się tak w końcu obudzą?????
0
Absolutnie nie powinni się godzić.Barceloną nikt rok temu się nie przejmował,podobnie 4 lata temu.
0
prawidłowo niech się obudzą!!!
0
gdzie są zmiany??????
0
wtf 3-2 dla barcelony b:)
0
juz niestety 2-1 dla xerez
0
Bartra kontuzja