0

jak to nie wpadło????

0

kurwa reka byla!!!

0

Cesc jak i Thiago powinni mieć asysty doliczone po tej kolejce

0

Ramos co za debil

0

Ante!!!

0

szok ale łomot Barca dostaje

0

Natychmiast zdjąc go z boiska!!!

0

kurwa jaki spalony?

0

spalony ale to nam sedziowie pomagaja

0

Co oni tworzą?

0

Ile można Alexis?

0

Boże Alexis:(

0

jest i rzeźnik na boisku

0

2 razy oj Robin:( To powinna być bramka

0

La Bomba!!!

0

zrobiło się tylko 7 pkt

0

i się kurcze zatrzymali:(

0

dzięki ale na razie szału nie ma

0

No szkoda a w internecie raczej nie ma normalnej transmisji

0

no raczej nie oczywiście:(

0

dogrywka

0

I znowu kibic do Leo podbiegł:))))

0

są:)

0

Może się tak w końcu obudzą?????

0

Absolutnie nie powinni się godzić.Barceloną nikt rok temu się nie przejmował,podobnie 4 lata temu.

0

prawidłowo niech się obudzą!!!

0

gdzie są zmiany??????

0

wtf 3-2 dla barcelony b:)

0

juz niestety 2-1 dla xerez

0

Bartra kontuzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?