kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
9 minut do konca trener nie robi zmian to jest jakas farsa
0
to jest juz koniec tej barcelony
0
gdzie sa kurwa zmiany?
0
po temacie niestety i obawiam sie ze to nie koniec
0
a najśmieszniejsze jest że Bayern również gra słabo a na nas to wystarczy
0
ja pierdole obrona to jest porazka
0
noz kurwa w koncu cesc!!!!!!
0
boze villa
0
15 minut beznadziejnej gry
0
statystyki statystykami,ale gra slaba niestety
0
moj boze villa
0
gdzie jest do cholery messi?no i znowu kontuzja adriano!!!i barta a nie song
0
0
jaki sens ma wymienianie ko gra źle?tu wszyscy (poza valdesem i andresem) graja piach totalny niestety
0
niestety bez leo nas nie ma.nie zmieni tego ostatni mecz ligowy.15-20 minut jeszcze jakos wygladalo pozniej niestety kiepsko.jesli nie strzela jako pierwsi z kazda kolejna minuta bedzie co raz bardziej nerwowo.miejmy nadzieje ze messi jest w stanie cos zmienic i to moim zdaniem od poczatku drugiej polowy
0
krótko i na temat:Vamossssssssssss Blaugrana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
niski boczny obronca na stoperze.oby wiedzieli co robia ale tutaj az prosi aby wstawic songa.no chyba ze sciagneli go po to zeby wygrzewal sobie miejsce na lawce
0
a ja sadze ,ze jesli trzeba ryzykowac "zdrowie" leo to tylko w takim meczu.oby nie zawiedli ale bedzie ciezko szczegolnie jesli psg strzeli jako pierwsze.vamos!!!!
0
Maja zagrać o zwycięstwo.Tak jakby znowu musieli odrabiać straty!!!!Co do Leo ,jesli tylko bedzie chociaz odrobina szansy na wystep moim zdaniem powinien grac od poczatku.oczywiscie jest to ryzyko,ale odnosze dziwne wrazenie iz tym razem bez naszej 10 gra nie bedzie sie ukladac.niech gra a pozniej odpoczywa w lidze.nie moga zlekcewazyc psg,az boje sie myslec jaki autobus postawia gdyby udalo im sie strzelic bramke dajaca prowadzenie.vamos blaugrana!!!
0
no wedlug mnie jest.takie asysty juz nie raz byly tu w statystykach zaliczane
0
cesc zaliczyl 2 asysty nie 1
0
i ten który nie strzela do pustej trafił dla realu
0
potrzebne są jakieś rezerwy na ten mecz.to nie ulega wątpliwości,mam nadzieje jednak ze nie będą to głębokie rezerwy.oby później nie było zdziwienia,mecz trzeba wygrać obawiam się jednak ze będą męczarnie.co do abidala - jeśli rzeczywiście biorą pod uwagę jego występ z psg to dzisiaj chociaż kilkanaście minut powinien zagrać.Vamos!!!
0
koniec 74-71 Barcy:)
0
alexis ty nie chodz na kosza tylko wez sie za trenowanie:)
0
to powinno byc 1-1
0
Broń Boże Bartra.
0
Broń boże bartra
0
WarLord
jak w jakim miejscu?nie istniejemy bez leo.atak to jest tylko i wylacznie messi.o takim napadzie jak w sezonie 08/09 mozemy zapomniec.niestety jesli informacje sie potwierdza bedzie bardzo ciezko w dalszej czesci sezonu
0
to co Song teraz w obronie?Bo chyba nikt poważnie nie mysli o Bartrze.Oj polityka transferowa Barcy to dramat.Zamiast kupic typowego srodkowego obronce kupili Songa ,ktory nadaja sie tak na srodek obrony jak ja na papieza