0

a czy ktoś mu karze odejść?to jest Barcelona,tu nie ma się miejsca w składzie tylko dla tego ze ma się talent(thiago)jeśli chce grac w Barcelonie musi coś pokazać w meczach w których gra.nie oszukujmy grał w tym sezonie sporo meczy(nawet mimo tego ze leczył kontuzje) ale nic specjalnego w nich nie pokazał.jeśli chce grac w 1 składzie to trzeba się wykazać gdy otrzymuje się szanse a nie narzekać ze za mało się gra.

0

momentami rozpaczliwie broni sie Hiszpania.jeśli akcje Nigerii idą przez środek to zaczynają się kłopoty w polu karnym Hiszpanii

0

I co z tego ze wygrali?Ilu zawodnikow z tej reprezentacji grało by w ostatniej dobrej reprze Brazylii z 2002?Może z 2 lub 3 cudem

0

Brazylia to już moze straszyc tylko nazwa,bo reprezentacja to juz nie

0

Lepiej dla Tito i dla klubu aby zrezygnował.niestety ale nie nadaje się na trenera nie tylko Barcelony

0

pieknie gerard:)

0

najpierw spójrz kiedy ja to napisałem:)

0

20-18

0

20-10 1 kwarta spisana na straty

0

15-10

0

thiagoOOOOOOOOOOOOOOOOOOooooooo

0

karny dla hiszpanii

0

gol thiago rozegrał sie w finale:)

0

gdzie cie wyzwalem?przy moim wieku wiekszosc tutaj to dla mnie dzieciaki

0

koniec szkoda 1 meczu w madrycie.teraz bedzie nerwowka w ostatnim meczu

0

mam sie juz bac dzieciaku?

0

a zglaszaj synku za mlodziutki jestes dla mnie

0

nie moge

0

nie spamuj kazdy moze to sobie sprawdzic

0

to masz problem nikt nie kaze ci tego czytac

0

nie a kim ty tu jestes zeby mi zabronic pisac wynik?

0

61-52

0

59-51

0

58-49

0

56-49

0

54-49

0

49-49 remis

0

49-43

0

to internet ja nie narzekam:)

0

a co za problem ogladac na tvp sport?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?