kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko 4 fuck
0
i kurcze tylko 5 punktow
0
spokojnie jeszce troche czasu jest.pelna koncentracja vamos Barca!!!!
0
gra 2 zawodnikami nie moze sie dobrze skonczyc
0
33-39
0
staneli kompletnie
0
cel to mistrzostwo rekord przynajmniej dla mnie nie ma znaczenia
0
no i wrocilo nasze oslabienie:)
0
no i sedzia dal realowi 2 bramke
0
po ty co go spotkalo okazuje sie najlepszym srodkowym obronca jakiego mamy
0
prosze dobijcie ich
0
pewnie zostaw leo na lawce
0
betis teraz sie zamuruje i czekanie na kontry i znajac nasze szczescie znowu cos wpadnie
0
po to ma wejsc bo bez niego nie istniejemy tylko on ma zdolnosc do strzelenia bramki w tej druzynie.
0
zeby nie bylo cos czuje ze zamiast spacerku na ktory zanosilo sie jeszcze miesiac temu bedziemy mieli meczarnie i obawy o mistrzostwo do konca sezonu
0
tito pokaz ze masz jaja i wstaw leo od poczatku 2 polowy za ville blagam
0
to jest jakis koszmar krotko i na temat
0
ja nie wierze w to co widze.grac srednio miec kilka setek i przegrywac po pierwszej polowie 1-2.o co tu chodzi????
0
leo ratuj.sytuacje vilii sie zemscily
0
0
dla mnie to byla bramka
0
villa zejdz prosze z boiska
0
boze villa cos ty teraz zrobil?
0
rozumiem ze to sa zarty?
0
o ja pierdole
0
własnie prawie wygranym mistrzostwie.najpierw postawia kropke nad i a pozniej mozna odpoczywac.jak widze jak ostatnio graja to normalnie ch** mnie strzela.takze dzisiaj lepiej zeby wygrali obojetnie ile nawet 7-6 ale musza byc trzy punkty.az nie chce myslec gdyby dzisiaj i za tydziej np przegrali.tak czy inaczej vamos blaugrana!!!
0
oj zeby nie bylo zdziwienia.biorac pod uwage ich forme trzeba sie liczyc nawet z porazka.a jesli tak bedzie czeka nas nerwowa koncowka sezonu.vamos blaugrana
0
to szczerze ci gratuluje tito jesli twierdzisz ze barcelonie nie potrzeba wielkich zmian naprawde masz poczucie humoru
0
jesli ma odpuszczac to niech zrezygnuje.jesli chce sie byc caly czas na szczycie to termin odpuszczanie nie powinien dla nich istniec
0
*własny :)