0

tylko 4 fuck

0

i kurcze tylko 5 punktow

0

spokojnie jeszce troche czasu jest.pelna koncentracja vamos Barca!!!!

0

gra 2 zawodnikami nie moze sie dobrze skonczyc

0

33-39

0

staneli kompletnie

0

cel to mistrzostwo rekord przynajmniej dla mnie nie ma znaczenia

0

no i wrocilo nasze oslabienie:)

0

no i sedzia dal realowi 2 bramke

0

po ty co go spotkalo okazuje sie najlepszym srodkowym obronca jakiego mamy

0

prosze dobijcie ich

0

pewnie zostaw leo na lawce

0

betis teraz sie zamuruje i czekanie na kontry i znajac nasze szczescie znowu cos wpadnie

0

po to ma wejsc bo bez niego nie istniejemy tylko on ma zdolnosc do strzelenia bramki w tej druzynie.

0

zeby nie bylo cos czuje ze zamiast spacerku na ktory zanosilo sie jeszcze miesiac temu bedziemy mieli meczarnie i obawy o mistrzostwo do konca sezonu

0

tito pokaz ze masz jaja i wstaw leo od poczatku 2 polowy za ville blagam

0

to jest jakis koszmar krotko i na temat

0

ja nie wierze w to co widze.grac srednio miec kilka setek i przegrywac po pierwszej polowie 1-2.o co tu chodzi????

0

leo ratuj.sytuacje vilii sie zemscily

0

0

dla mnie to byla bramka

0

villa zejdz prosze z boiska

0

boze villa cos ty teraz zrobil?

0

rozumiem ze to sa zarty?

0

o ja pierdole

0

własnie prawie wygranym mistrzostwie.najpierw postawia kropke nad i a pozniej mozna odpoczywac.jak widze jak ostatnio graja to normalnie ch** mnie strzela.takze dzisiaj lepiej zeby wygrali obojetnie ile nawet 7-6 ale musza byc trzy punkty.az nie chce myslec gdyby dzisiaj i za tydziej np przegrali.tak czy inaczej vamos blaugrana!!!

0

oj zeby nie bylo zdziwienia.biorac pod uwage ich forme trzeba sie liczyc nawet z porazka.a jesli tak bedzie czeka nas nerwowa koncowka sezonu.vamos blaugrana

0

to szczerze ci gratuluje tito jesli twierdzisz ze barcelonie nie potrzeba wielkich zmian naprawde masz poczucie humoru

0

jesli ma odpuszczac to niech zrezygnuje.jesli chce sie byc caly czas na szczycie to termin odpuszczanie nie powinien dla nich istniec

0

*własny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?