0

ale fuks

0

i wy sie dziwicie ze Villa jest na wypadzie?

0

Tak razem z Leo wejdzie w 2 polowie na zmeczonych rywali

0

FC Barcelona Line-up : Valdés; alves, piqué, mascherano, alba; song, thiago, iniesta, alexis, cesc , villa

0

jaki sens ma teraz wystawianie takiego skladu?sami juniorzy powinni grac.a pozniej sie dziwia ze thiago chce odejsc

0

napisze tak thiago moim zdaniem odejdzie niestety.w najbliższych latach w barcelonie pewnego miejsca miec nie bedzie,a jest juz w takim wieku ze musi grac systematycznie

0

kopnac w dupe tego calego Neymara.Nic jeszcze nie pokazał i pewnie dlugo nie pokaże a cenia go jakby wygral juz z 5 złotych piłek

0

no to zeby sie nie zdziwil.

0

Taki wielki trener i znowu go z klubu wyrzucili:( ha ha ha

0

juz kilka godzin temu pisalem ze bilety po 300 złotych.ktos musial niezle na glowe upasc i tyle.ciekawi mnie jaka bedzie cena biletow na pozostala czesc stadionu.,bo na sektorze gosci mnie nie bedzie za taka cene

0

300 zlotych cena z kosmosu.biorac pod uwage ze musialbym kupic kilka biletow to juz z najmniej 1,5 a gdzie dalej dojazd i wydatki na miejscu.na jeden dzien dla mnie za duzo,chyba ze bede wejsciowki w cenie normalniej np do 150 zlotych to wtedy co innego

0

tak z innej beczki.cena biletow na mecz w gdansku to kosmos.lekko pojechali z cena

0

300 złotych na sektor gosci.Rozboj w bialy dzien

0

mecz o nic a on wystawia podstawowych zawodnikow i po co ?

0

Tito jest jak beton i tyle.Niereformowalny

0

Żela nie powinno już być na boisku!!!!

0

cały przejazd dodany.mozna pobierac i ogladac

0

ciekaw jestem czy ktos to nagral.walka puyolal i celebryty bezcenne

0

puyol wrocil i napierdala pique.juz chyba maja dosyc

0

prosze daj juz sobie spokoj dzieciaku

0

co jest z leo?

0

brawo bartra

0

kibicbarsyod2012
a jak smakowal realowi gdy w poprzednim sezonie w dwumeczu byl gorszy od wicemistrza kraju?

0

a jak smakowal realowi gdy w poprzednim sezonie w dwumeczu byl gorszy od wicemistrza kraju?

0

brawo czerwona

0

sedzia znowu pomaga a moglo byc juz po meczu

0

i niestety cudu raczej nie bedzie

0

wiem co mowie to nie nba

0

o jezu lorbek

0

-6 pkt 2 minuty do konca potrzebny cud:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?