kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale fuks
0
i wy sie dziwicie ze Villa jest na wypadzie?
0
Tak razem z Leo wejdzie w 2 polowie na zmeczonych rywali
0
FC Barcelona Line-up : Valdés; alves, piqué, mascherano, alba; song, thiago, iniesta, alexis, cesc , villa
0
jaki sens ma teraz wystawianie takiego skladu?sami juniorzy powinni grac.a pozniej sie dziwia ze thiago chce odejsc
0
napisze tak thiago moim zdaniem odejdzie niestety.w najbliższych latach w barcelonie pewnego miejsca miec nie bedzie,a jest juz w takim wieku ze musi grac systematycznie
0
kopnac w dupe tego calego Neymara.Nic jeszcze nie pokazał i pewnie dlugo nie pokaże a cenia go jakby wygral juz z 5 złotych piłek
0
no to zeby sie nie zdziwil.
0
Taki wielki trener i znowu go z klubu wyrzucili:( ha ha ha
0
juz kilka godzin temu pisalem ze bilety po 300 złotych.ktos musial niezle na glowe upasc i tyle.ciekawi mnie jaka bedzie cena biletow na pozostala czesc stadionu.,bo na sektorze gosci mnie nie bedzie za taka cene
0
300 zlotych cena z kosmosu.biorac pod uwage ze musialbym kupic kilka biletow to juz z najmniej 1,5 a gdzie dalej dojazd i wydatki na miejscu.na jeden dzien dla mnie za duzo,chyba ze bede wejsciowki w cenie normalniej np do 150 zlotych to wtedy co innego
0
tak z innej beczki.cena biletow na mecz w gdansku to kosmos.lekko pojechali z cena
0
300 złotych na sektor gosci.Rozboj w bialy dzien
0
mecz o nic a on wystawia podstawowych zawodnikow i po co ?
0
Tito jest jak beton i tyle.Niereformowalny
0
Żela nie powinno już być na boisku!!!!
0
0
ciekaw jestem czy ktos to nagral.walka puyolal i celebryty bezcenne
0
puyol wrocil i napierdala pique.juz chyba maja dosyc
0
prosze daj juz sobie spokoj dzieciaku
0
co jest z leo?
0
brawo bartra
0
kibicbarsyod2012
a jak smakowal realowi gdy w poprzednim sezonie w dwumeczu byl gorszy od wicemistrza kraju?
0
a jak smakowal realowi gdy w poprzednim sezonie w dwumeczu byl gorszy od wicemistrza kraju?
0
brawo czerwona
0
sedzia znowu pomaga a moglo byc juz po meczu
0
i niestety cudu raczej nie bedzie
0
wiem co mowie to nie nba
0
o jezu lorbek
0
-6 pkt 2 minuty do konca potrzebny cud:(