0

nie brakuje

0

Dramatyczna 1 polowa .Ratuje nas tylko strzal Leo

0

tak to jest jak sie gra w dziada a nie strzela bramki jak sa okazje

0

na plus:messi,song,valdes,wynik
na minus:montoya,sedziowanie,klepisko zamiast boiska,srodek obrony

0

słaba polowa w naszym wykonaniu.tylko strzal leo z wolnego nas ratuje

0

Panowie zacznijcie grac!!!!

0

w tej chwili slabiutko to wyglada czytelnie i wolno gramy

0

Brawo Panowie!!!

0

prosze znowu tragedia w obronie i znowu bedzie nerwowo

0

Panowie zacznijcie grac!!!!!!!

0

Negredo :(

0

jutro

0

1-0 alba

0

o gimbusy atakuja:)

0

slabiutko hiszpania niestety.szczerze mowiac finlandia powinna juz prowadzic 1-0

0

a song niech siedzi pewnie

0

ja pierdole

0

oby to sie nie zemscilo leo jak

0

boze leon

0

lepiej kolejnego niskiego wcisnac niz duzego silnego zawodnika jak song

0

potrzebny cud

0

a moze tak jakies zmiany panie martino? np song

0

boze pedro

0

jak malo trzeba aby strzelic nam bramke:(barca wymysla jakies podania tika taka,a tu prosze dwie wrzutki i dwa gole:(normalnie idzie sie zalamac

0

ja pierdole co to bylo?

0

dramat

0

slaba zeby nie powiedziec bardzo slaba 1 polowa barcelony.tak na dobra sprawe powinno przynajmniej 0-1 :(

0

brzydki mecz niestety autobus i nadal nie mamy recepty na taka gre przeciwnika

0

z minuty na minute cierpimy bardziej

0

oj coś źle się dzieje.jak nie miał kontuzji to przez kilka sezonów.wystarczyla jedna w poprzednim i coś się sypie:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?