kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie brakuje
0
Dramatyczna 1 polowa .Ratuje nas tylko strzal Leo
0
tak to jest jak sie gra w dziada a nie strzela bramki jak sa okazje
0
na plus:messi,song,valdes,wynik
na minus:montoya,sedziowanie,klepisko zamiast boiska,srodek obrony
0
słaba polowa w naszym wykonaniu.tylko strzal leo z wolnego nas ratuje
0
Panowie zacznijcie grac!!!!
0
w tej chwili slabiutko to wyglada czytelnie i wolno gramy
0
Brawo Panowie!!!
0
prosze znowu tragedia w obronie i znowu bedzie nerwowo
0
Panowie zacznijcie grac!!!!!!!
0
Negredo :(
0
jutro
0
1-0 alba
0
o gimbusy atakuja:)
0
slabiutko hiszpania niestety.szczerze mowiac finlandia powinna juz prowadzic 1-0
0
a song niech siedzi pewnie
0
ja pierdole
0
oby to sie nie zemscilo leo jak
0
boze leon
0
lepiej kolejnego niskiego wcisnac niz duzego silnego zawodnika jak song
0
potrzebny cud
0
a moze tak jakies zmiany panie martino? np song
0
boze pedro
0
jak malo trzeba aby strzelic nam bramke:(barca wymysla jakies podania tika taka,a tu prosze dwie wrzutki i dwa gole:(normalnie idzie sie zalamac
0
ja pierdole co to bylo?
0
dramat
0
slaba zeby nie powiedziec bardzo slaba 1 polowa barcelony.tak na dobra sprawe powinno przynajmniej 0-1 :(
0
brzydki mecz niestety autobus i nadal nie mamy recepty na taka gre przeciwnika
0
z minuty na minute cierpimy bardziej
0
oj coś źle się dzieje.jak nie miał kontuzji to przez kilka sezonów.wystarczyla jedna w poprzednim i coś się sypie:(