kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest kurwa dramat!!!
0
co to kurwa bylo ?
0
jak malo trzeba aby strzelic nam bramke :(
taka przewaga
0
According to Radio Marca, Victor Valdes might renew his contract with FC Barcelona
Ciekawe :)
0
Czyli mozna strzelac z dystansu ?:) Brawo Adriano
0
Jak malo trzeba aby nam strzelic bramke
0
Tylko trzeba ich dobic :)Najlepiej gdyby udalo sie strzelic cos na poczatku 2 polowy.Az strach myslec jak zagra Malaga gdyby udalo sie im wyrownac
0
no i nie trafil z karnego
0
czyli co Sandro wroc ?:)
0
wiadomo co bylo na konferencji nowego Prezesa?:) Podobno pokazali rozpiske z ktorej wynika ze Neymar faktycznie kosztowal 57 milionow a pozostala czesc to chyba podatki,prowizje dla agenta itd
0
zrezygnowal
0
wreszcie
0
Członkowie zarządu kierują się już na salę konferencyjną, spotkanie się zakończyło"
0
Żona Sandro Rosella, Marta Pineda, pojawiła się w sali prasowej. Z kolei jak donosi AS, Sandro grozi 8 lat więzienia w Brazylii za malwersacje przy organizacji meczów towarzyskich reprezentacji Brazylii. Ponadto, prokuratura chce zwrotu 3 milionów euro od firmy Ailanto Marketing Ltda, należącej właśnie do Rosella. Co za dzień.
0
The meeting in session will only discuss the future of Barcelona with the club, not the future of president Rosell. [mundo]
Sandro Rosell leaves the president position of Barcelona amid allegations. Bartomeu will become president.
0
Jak donosi na Twitterze dziennikarka Sportu, Carme Barceló, Sandro Rosell NIE PODA SIĘ DO DYMISJI i przekaże władzę jednemu z wiceprezydentów.
0
Rozwala moze tak jak rok temu?:)Jak nie strzela bramki na wyjezdzie to moga sie zdziwic.Rok temu Levante na Camp Nou sie postawilo i cudem wygralismy ten mecz po golu Cesca w koncowce
0
Dramatyczna 1 polowa.Nie mamy zadnego pomyslu na gre.Jak nie wychodzi klepanie to juz nie wiedza co zrobic
0
jak malo trzeba aby strzelic nam bramke
0
ja pierdole co oni graja
0
pedro slupek :(
0
Powiem tak:kto strzeli ten wygra
0
To mogla byc pilka na wage 3 punktow :(
0
rzut rozny i znowu jak dzieci we mgle :( Fuck
0
FC Barcelona Line-up : Valdés, Montoya, Pique, Mascherano, Alba, Xavi, Busquets, Cesc, Alexis, Messi , Pedro.
0
W planach cie chlopcze nie bylo jak ja mecze barcelony ogladalem
0
Boze Tello to jest jednak drewno :(
0
Ale co poradzic.Dzisiaj gimby nie sluchaja juz ambitniejszej muzyki.
0
Fuck Nie wiedziec co to za zespol.Boze widzisz i nie grzmisz
0
no i juz 0-1:(