0

to jest kurwa dramat!!!

0

co to kurwa bylo ?

0

jak malo trzeba aby strzelic nam bramke :(
taka przewaga

0

According to Radio Marca, Victor Valdes might renew his contract with FC Barcelona
Ciekawe :)

0

Czyli mozna strzelac z dystansu ?:) Brawo Adriano

0

Jak malo trzeba aby nam strzelic bramke

0

Tylko trzeba ich dobic :)Najlepiej gdyby udalo sie strzelic cos na poczatku 2 polowy.Az strach myslec jak zagra Malaga gdyby udalo sie im wyrownac

0

no i nie trafil z karnego

0

czyli co Sandro wroc ?:)

0

wiadomo co bylo na konferencji nowego Prezesa?:) Podobno pokazali rozpiske z ktorej wynika ze Neymar faktycznie kosztowal 57 milionow a pozostala czesc to chyba podatki,prowizje dla agenta itd

0

zrezygnowal

0

wreszcie

0

Członkowie zarządu kierują się już na salę konferencyjną, spotkanie się zakończyło"

0

Żona Sandro Rosella, Marta Pineda, pojawiła się w sali prasowej. Z kolei jak donosi AS, Sandro grozi 8 lat więzienia w Brazylii za malwersacje przy organizacji meczów towarzyskich reprezentacji Brazylii. Ponadto, prokuratura chce zwrotu 3 milionów euro od firmy Ailanto Marketing Ltda, należącej właśnie do Rosella. Co za dzień.

0

The meeting in session will only discuss the future of Barcelona with the club, not the future of president Rosell. [mundo]

Sandro Rosell leaves the president position of Barcelona amid allegations. Bartomeu will become president.

0

Jak donosi na Twitterze dziennikarka Sportu, Carme Barceló, Sandro Rosell NIE PODA SIĘ DO DYMISJI i przekaże władzę jednemu z wiceprezydentów.

0

Rozwala moze tak jak rok temu?:)Jak nie strzela bramki na wyjezdzie to moga sie zdziwic.Rok temu Levante na Camp Nou sie postawilo i cudem wygralismy ten mecz po golu Cesca w koncowce

0

Dramatyczna 1 polowa.Nie mamy zadnego pomyslu na gre.Jak nie wychodzi klepanie to juz nie wiedza co zrobic

0

jak malo trzeba aby strzelic nam bramke

0

ja pierdole co oni graja

0

pedro slupek :(

0

Powiem tak:kto strzeli ten wygra

0

To mogla byc pilka na wage 3 punktow :(

0

rzut rozny i znowu jak dzieci we mgle :( Fuck

0

FC Barcelona Line-up : Valdés, Montoya, Pique, Mascherano, Alba, Xavi, Busquets, Cesc, Alexis, Messi , Pedro.

0

W planach cie chlopcze nie bylo jak ja mecze barcelony ogladalem

0

Boze Tello to jest jednak drewno :(

0

Ale co poradzic.Dzisiaj gimby nie sluchaja juz ambitniejszej muzyki.

0

Fuck Nie wiedziec co to za zespol.Boze widzisz i nie grzmisz

0

no i juz 0-1:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?