3

szkoda czasu na tak grajaca argentyne.leo znowu czlapie,wyszedl mu moze jeden drybling i tyle.tak jak w barcelonie tak w kadrze.

0

Tak jak mowisz

0

A Iker oczywiscie musial wychodzic w tej sytuacji :)

0

Brawo Iker

1

I pewnie te wahania formy ( a wlasciwie jej brak przez 3 sezony gry w decydujacej fazie sezonu) sprawily ze jest ofiara "rewolucji" Zubiego :)

0

Jest moze mecz Hiszpanii w nc czy tylko polsat sport extra ?

1

2-0 Leo :))))

1

A moim zdaniem nie.Nie robmy z niego geniusza futbolu bo nim nie jest.Owszem miewa przeblyski ale tylko przeblyski(zwykle trwajace do stycznia ewentualnie lutego) Nie mowie ze ma odejsc.Nazwijmy to tak na jeszcze 1 sezon powinien zostac i pokazac czy jest w stanie grac caly sezon na w miare rownym poziomie.Gdy jest w formie to nie robi mu roznicy czy gra w pomocy czy jako falszywy srodkowy napastnik.No ale jak juz wspomnialem forme to on ma tylko do konca 1 rundy rozgrywek.Pozniej bronia go juz tylko statystyki.

1

no to final nie dla nas.jak mogli taka przewage stracic ?:(

0

Fakt Reina odpowiedzialny za strzelanie bramek jest :)

0

Xavi,Pedro czy Cazorla to chyba jakies rezerwy nie sa?

0

powiedziec ze hiszpania gra slabo i nudno to malo.

4

A tymczasem Puyol został asystentem Zubiego :)

0

Boże i znowu dobry obronca przejdzie nam obok nosa.No ile mozna stosowac jakies pseudo wynalazki na stoperze?!!!!

3

zla fotka :)

2

Daje przepustke do finalu LM w przyszłym roku :)

0

Cykl zakonczył się na półfinale z Chelsea wiec nie gadaj glupot.Jak maja coś zmienic skoro sami nadal gadaja o jakims cyklu,ze nie zmienia stylu gry.itd

7

Trzeba jak najszybciej postarac sie o 2 bramke.Ostatnie minuty 1 polowy pokazaly ze jeszcze mozemy miec spore klopoty.Podstawa jest strzelenie drugiej bramki.Az nie chce myslec jak zagra Atletico gdyby udalo sie im wyrownac.Vamos Blaugrana

0

Nie oszukujmy sie jesli do konca 1 polowy nie bedziemy na prowadzeniu to pozniej bedzie potrzebny cud.Najgorsze co moze sie stac to 1 gol dla Atletico.Vamossssssss!!!!

0

Cuenca ,ale pudło :(

0

ale fuks

0

no i 1-1

0

podbijam chetnie zobacze:)

0

i znowu ta sama gadka.a wystarczylo wczoraj wygrac i nawet remis by nam wystarczyl w sobote.a tak atletico zagra sobie spokojnie na remis,bo przy naszym tempie rozgrywania akcji wystarczy im sie tylko madrze przesuwać wzgledem polozenia pilki.na ta chwile nie ma zadnych przeslanek ku temu aby stwierdzic ze sa w stanie wygrac w sobote.

1

I to by bylo na tyle

1

Sami jestesmy sobie winni niestety.

0

no juz teraz pojdzie z gorki:(

0

Nasza postawe biorac pod uwage dzisiejszy rezultat Atletico mozna okreslic krotko ->frajerstwo

0

Nie ucz ojca dzieci robic :)czytaj miedzy wierszami

1

No tak wszystkiemu winny najlepszy zawodnik,ktory jako jedyny strzela w tej druzynie bramki.Sprzedac natychmiast!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?