kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
boze ,ale szmata
1
Powiedziec ze Pep zepsul Bayern to malo.Na sile chce z nich zrobic druga Barcelone.
0
Barça line-up: Pinto - Alves Bartra Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Messi Pedro
1
A jakie to ma znaczenie?Od kiedy wrocil do Barcelony (gra juz 3 sezon) zawsze jest tak samo.Do stycznia lutego gra dobrze albo bardzo dobrze,a potem kompletnie znika.
11
Jesli to ma byc najsilniejszy sklad to Cesc powinien byc przyklejony do lawki rezerwowych
0
Barça Line-up : Barça Line-up : Pinto,Alves,Mascherano, Adriano, Bartra, Song, Iniesta, Xavi, Alexis, Messi , Pedro.
0
Od nas nie zagraja Bartra i Pique.Jestesmy w dup.. :(
0
Mało powiedziane.Kto tam siedzi i planuje transfery ?:)))Taki klub i w decydujacej fazie sezonu nie ma zadnego zdrowego obroncy.Idzie sie zalamac
0
Zreszta dopoki oni sami sami tego nie zrozumieja ze klepanie nic im juz nie da to tak to bedzie wygladalo.Nie mamy obrony(srodek bo boki jeszcze jakos wygladaja),2 linia tez szalu nie robi(brak zmiennika dla Sergio ->Song to jest dramat nie pilkarz)Atak ->sami skrzydlowi ewentualnie ofensywny pomocnik(Messi) a gdzie typowy srodkowy napastnik ??????
0
Zawsze mowilem ze Tata musi zostac na 2 sezon teraz mam jednak watpliwosci.Taktycznie od dluzsze czasu lezymy,zmotywowac tez ich chyba nie umie.Alexis i Pedro gdy byli w formie to zaczeli siadac na lawce(przez co ich forma wyparowala),Neymar tez jakos mnie nie zachwyca,Messi stracil blask i jakis taki luz w grze.Iniesta chwycil forme tylko na 3-4 mecze.Cesc tradycyjnie (czytaj od kiedy gra w Barcelonie) 1 czesc sezonu znakomita pozniej trudno go nawet zauwazyc na boisku.Trzeba niestety zaczac sie modlic aby zakaz transferowy zostal zniesiony,bo inaczej taka Barcelone jaka widzimy teraz bedzimy ogladac jeszcze przez dlugie lata.
0
Powiedzmy szczerze my nie mamy prawa zdobyc mistrza z taka gra.W 2 tygodnie niszcza jak do tej pory cala swoja prace jaka wykonali.A wystarczylo wygrac z Valencia czy Osasuna i wszystko by wygladalo inaczej
0
Kurwa Song to jest dramat
0
Aż strach pomyslec kto zagra na obronie gdy w tym meczu trzeba bedzie zmienic Sergio albo Javiera
0
Chociaz jednego srodkowego obronce z drugiej druzyny mogl powolac
0
Przez to,że cały czas gra Neymar niestety Pedro i Alexis gubia forme:(
Ale Tata wie lepiej
0
Nie jest zbyt ciekawie.Zobaczymy co wymysli Martino.Albo Adriano na srodku lub 2 defensywnych jako stoperzy.
0
Dramat
8
Atlético Madrid Line-up : Courtois; Juanfran, Godín, Miranda, Filipe Luis; Tiago, Gabi, Koke, Raúl García; Adrián , Villa
Barça line-up : Pinto, Alves, Alba, Mascherano,Bartra, Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Cesc , Neymar.
3
no i po zawodach.Gol z niczego
0
Alonso jak zwykle zdziwiony
0
Potrzebny cud,abysmy nie stracili punktow
0
Brawo Panowie !!!!!
0
Co oni teraz graja ? :(
0
Naprawde proponuje zdobyc 2 bramke.Ale nasze chlopaki wola rozegrac pilke prze polem karnym,nabic podania zamiast strzelic na bramke.
0
no i juz 1-0
0
Oni sa wiecznie przekonani .Transfer Neymara-jestesmy przekonani ze wszystko zrobilismy ok.Noż ku### :(
0
Jak my tego nie wygralismy ?:(
0
ja pierdole
0
*Alba :)))
0
Cholernie ciezki mecz.Dokladnie taki jakie mozna sie bylo spodziewac.Nie oddajemy znowu strzalow(braki miejsca) to i sytuacji z wyjatkiem akcji messi-iniesta nie ma.Nie mozna stracic tutaj bramki(no chyba ze odpowiemy kilkoma),bo w rewanzu wtedy przy tak grajacym Atletico bedzie ciezko.Gra Pinto(mam na mysli wyprowadzanie pilki) to dramat a obroncy i tak uparcie do niego pdaja.Na Plus:Alaba,Iniesta i przeblyski Leo.Vamos Barcelona !!!!