0

Prawda,chociaz juz w samej Barcelonie mial lepsze statystyki niz w obecnym sezonie :)

0

Nie oszukujmy sie,biorac pod uwage to jak ten mecz wyglada ja bede zadowolony z remisu.Mecz ewidentnie na 1 bramke.Kto strzeli ten wygra.Chociaz znajac nasze szczescie Espanyol i tak by wyrownal :(

0

i jest juz 1 fuks

0

Wiadomo co z Andresem?Podobno zmiana tylko ze wzgledow bezpieczentwa

0

jaki kurwa karny ? ludzie

0

Jesli Neymar to w obecnej chwili pewniak to gratuluje .

0

Jak to mowia albo rybka albo pip.. :) Sami jestesmy sobie winni ze mamy taka strate do Realu.O ile porazke z Bilbao czy Real S. mozna jeszcze zrozumiec to juz straty punktow z Valencia(porazka),Osasuna(remis)Levante(remis) czy Valladolid(porazka) sa zbyt kosztowne.Nie ze nie wierze w Barcelone (oddalbym wszystko za zwyciestwo dzisiaj) , ale oswajam sie z mysla ze mozemy ten mecz przegrac ( oby nie w jakims koszmarnym stylu). Tak czy inaczej musza dac z siebie wszystko i doslownie gryzc trawe.Nie musza wygrac wysoko:). Wygrana 1 bramka mi wystarczy :) Vamos Blaugrana!!!!!!!

0

Co tu dumo pisac druzyna w takim ksztalcie jest wypalona.Praktycznie w kazdej formacji potrzebni sa zawodnicy.Do obrony to pewnie i dwoch jak nie trzech.Co do ataku,coz sam Leo nie wygra meczu(a takie czasy gdy mijal jak chcial kilku zawodnikow chyba juz minely)Nie mamy zadnego srodkowego napastnika tylko skrzydlowych.

0

20 minut i zadnej akcji.Jedna kontra i strzal Leo dramat.

0

Temu Panu juz dziekujemy

0

Szybko strzelona bramka,moze jeszcze uratowac ten mecz.Im dluzej bedziemy bez bramki tym gorzej to bedzie wygladalo.

0

Niestety ale zaczynam myslec Neymar to nie dam nam zadnej nowej jakosci.Oczywiscie trzeba dac nam czas,ale badzmy szczerzy jak do tej pory poza malymi przeblyskami nic wielkiego nie pokazuje.Albo zaczna cos grac w drugiej polowie,albo pozostaje liczyc na przeblysk geniuszu Leo.

0

Mysle ze tylko jedno slowo podsumowuje nasza gre.To slowo to dramat!!!

0

0

A tymczasem Andres nie jedzie na mecz.W jego miejsce Afellay.

0

Pedro jaka akcja!!!

0

Co nie zmienia faktu ze gra slabo w tym meczu...

0

Boze to byl Neymar ??????

0

*pomyslec

0

Chyba tylko komentarz tego meczu jest gorszy od naszej gry.Slabo to wyglada.Strach po,myslec co sie bedzie dzialo jak Almeria wyrowna :(

0

Co tu pisac.Jak szybko nie strzela 3 bramki to sie zdziwimy.Nam wiele nie trzeba aby stracic gola.Messi na plus,Alves(w ataku moim zdaniem rowniez),Alves w obronie dno.Zero typowo barcelonskiej akcjii,sytuacje byly ale setek ile 1 czy 2 ?

0

Kurcze jak malo trzeba aby strzelic nam bramke.Obrona przy roznych to jest porazka.I teraz zrobi nerwowo

0

A można się cofnąć do przodu?

0

Boze ale szmata,ale tak to sie musialo skonczyc.... :(

0

To juz poszlo

0

A co ma się dziać?Zaliczył dobre mecze sparingowe i na tym jego solidne występy się zakończyły . Naprawdę żeby chociaż jednej asysty nie zaliczyć?Cóż nie wykorzystał(przynajmniej w tej chwili ) swojej szansy

0

A jakie to ma znaczenie kto jaka ma latke ?:))Info pojdzie w swiat,a chyba juz dosyc zamieszania jest wokół klubu prawda ? :)

0

Oj Andres zamiast psuć wizerunek durnymi przepychankami zacznijcie tak jak kiedys przemawiac dobra gra :)

0

Ale ja o tym wiem :)Dziwi mnie jednak ze mimo ze nie mozna go "kupic"(tak jak przez kilka ostatnich miesiecy) to nie ma go na liscie :) O ile mnie pamiec nie myli to zawsze na niej byl mimo iz szanse na jego kontrakt w Barcelonie bylyzerowe :)

0

To Silvy i Luiza juz nie chca ?:)Jesli faktycznie ten Mangala jest tak dobry jak mowia to niech sie skupia na nim i rozmowach z Porto.Chociaz biorac pod uwage jak malo naszej obronie trzeba aby dac sie zrobic to i jeden stoper moze byc malo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?