0

szok !!!!!!!!!!!!

0

To bedzie cud jesli Atletico przy takiej grze awansuje

0

Ciekawe czy w 2 polowie zagramy cos do przodu ? oby taka gra sie nie zemscila

0

Luz :)po co sie spinasz ?:Ppozdro

0

do lustra gadasz chlopcze ?

0

Nie mierz wszystkich swoja miara synku

0

Pajacował Pajacował i pilka w trybunach

1

Pepe brylantowa technika :)))

0

aj leo bylo blisko

0

Leo z karnego :)))

1

Ale Messi ma podania :)))

0

ja pierdole co oni graja

7

Nie oszukujmy sie gdyby Barcelona jutro przegrała to do konca bedziemy musieli sie martwic o wyjscie z grupy.Grunt to nie przegrac..

1

Brawo kurwa Panowie !!!!

0

rzeznik fuck !!!!!!!

0

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Mathieu - Xavi Busquets Iniesta - Suarez Messi Neymar

0

Brawo Panowie Brawo !!!!

1

Mamy odpowiednik Pedro na obronie :))) Pique co ten chlopak gra to trudno nazwac nawet dramatem. Cos probuje Messi(w zasadzie jedna sytuacja),Neymar kilka akcji ale generalnie nic specjalnego.I to wszystko.Na dobra sprawe powinnismy przegrywac.Strach pomyslec co bedzie sie dzialo gdyby to Eibar wyszedl na prowadzenie

1

oj leo naucz sie karne wykonywac :(

3

Barça Line-up : Bravo Alves Bartra Pique Mathieu Xavi Iniesta Busquets Munir Messi Neymar

0

no 1 bramka fuck

0

i rzutem na tasme skonczylo sie na 2-2 :)

3

Barça Line-up : Bravo, Douglas, Piqué, Bartra, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Pedro, Neymar , Messi

1

Barça Line-up : Bravo; Alves, Mascherano, Mathieu, Alba; Busquets, Iniesta, Rakitic; Pedro, Messi , Neymar Jr.

0

a tymczasem juz tylko 2-3 dla barcy b

1

Barça Line-up : Bravo - Montoya Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Pedro Messi MunirNo zobaczymy Munir ponownie w skladzie.Vamos :)))

1

Barça line-up : Bravo, Dani Alves, Piqué, Mathieu, Jordi Alba, Sergio, Rakitic, Rafinha, Pedro, Munir , Messi

0

No i jest audi :)

0

Ale blad 2-0 dla osasuny

0

do 20 minuty grali imponujaco teraz cos zdechlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?