0

Nie zleci to nie Sergio Ramos :)

0

Komentarz usunięty

0

Trzeba zamknac ten mecz i strzelic druga bramke :! Vamos

0

Sorry, ale jeśli nie zaakceptował oferty na której mu zależało to trzeba się pożegnać.Grał w tym sezonie bardzo dobrze, ale nic na siłę. Jeśli ma lepsze oferty to droga wolna.Klub przedstawił mu ofertę,którą chcial i nadal mu nie pasuje.....

1

Diego widzę nie odstawil narkotyków ,nadal gada głupoty.....

1

tak jest kurwa bawic sie wiecej

0

Zamiast dobic strzelic 3 i wtedy sie bawic

2

Po co oni sie bawia?

0

Oby ich nie zlekceważyli......

1

ja pierdole

0

oj zrobia z nich miazge teraz ....:(

4

Kurcze gdyby tak Valencia strzelila jeszcze jedna bramke .... :) Wtedy bedzie luz a tak jeszcze moze cos sie stac .... :(

0

Krotko Dobic ich

2

i jest nerwowo...... strach pomyslec jesli real s strzeli bramke..... musza spiac poslady i strzelic

0

Penaldo i te jego zwody

0

Oj będzie nas drogo kosztował ten remis w Sevilii

0

Lampe jak Lampe,ale to co robi Waczynski w lidze to jest bajka.Nie bede zdziwiony gdy za rok trafi do lepszej druzyny

0

Alba wtf ?

6

Strzelic 3 bramke i pozniej moga sie bawic

0

leonnnnnnnnnnnnnnnnnn

0

Kwestia czasu jak mierdy strzela:-(

0

1 polowa to koszmar..wiecej szczescia niz rozumu.oby druga polowa byla lepsza.

0

ja pierdole co tam sie dzieje?????

1

co oni kurwa zaczeli grac ?????

0

o ja pierdole

0

Przygnietli nas ......

0

Szkoda tego bledu chyba Iniesty gdyby doskoczyl... No ale coz trzeba strzelic 3 i mecz znowu bedzie pod nasza kontrola.Gorzej jesli Sevilla poczuje krew.Trzeba byc skoncetrowanym od samego poczatku 2 polowy.Vamos !!!!!!!!!

1

Padaczka.Zamiast skonczyc mecz w 1 polowie i miec spokoj .......

1

1 polowa padaczka :(Tylko proby Messiego.Nie ma zadnego kreatywnego pomocnika na boisku.A zal patrzec jak gra Rafa w porownaniu do zeszlego sezonu.Nic moze nas uratowac tylko przeblysk geniuszu Leo.Vamos

0

oj padaczka to malo powiedziane.jakbym widzial mecz z jesieni.pilka na 2-0 i chwile pozniej remis.zeby tylko sie nie skonczylo tak jak wtedy.vamos barca !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?