kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zleci to nie Sergio Ramos :)
0
Komentarz usunięty
0
Trzeba zamknac ten mecz i strzelic druga bramke :! Vamos
0
Sorry, ale jeśli nie zaakceptował oferty na której mu zależało to trzeba się pożegnać.Grał w tym sezonie bardzo dobrze, ale nic na siłę. Jeśli ma lepsze oferty to droga wolna.Klub przedstawił mu ofertę,którą chcial i nadal mu nie pasuje.....
1
Diego widzę nie odstawil narkotyków ,nadal gada głupoty.....
1
tak jest kurwa bawic sie wiecej
0
Zamiast dobic strzelic 3 i wtedy sie bawic
2
Po co oni sie bawia?
0
Oby ich nie zlekceważyli......
1
ja pierdole
0
oj zrobia z nich miazge teraz ....:(
4
Kurcze gdyby tak Valencia strzelila jeszcze jedna bramke .... :) Wtedy bedzie luz a tak jeszcze moze cos sie stac .... :(
0
Krotko Dobic ich
2
i jest nerwowo...... strach pomyslec jesli real s strzeli bramke..... musza spiac poslady i strzelic
0
Penaldo i te jego zwody
0
Oj będzie nas drogo kosztował ten remis w Sevilii
0
Lampe jak Lampe,ale to co robi Waczynski w lidze to jest bajka.Nie bede zdziwiony gdy za rok trafi do lepszej druzyny
0
Alba wtf ?
6
Strzelic 3 bramke i pozniej moga sie bawic
0
leonnnnnnnnnnnnnnnnnn
0
Kwestia czasu jak mierdy strzela:-(
0
1 polowa to koszmar..wiecej szczescia niz rozumu.oby druga polowa byla lepsza.
0
ja pierdole co tam sie dzieje?????
1
co oni kurwa zaczeli grac ?????
0
o ja pierdole
0
Przygnietli nas ......
0
Szkoda tego bledu chyba Iniesty gdyby doskoczyl... No ale coz trzeba strzelic 3 i mecz znowu bedzie pod nasza kontrola.Gorzej jesli Sevilla poczuje krew.Trzeba byc skoncetrowanym od samego poczatku 2 polowy.Vamos !!!!!!!!!
1
Padaczka.Zamiast skonczyc mecz w 1 polowie i miec spokoj .......
1
1 polowa padaczka :(Tylko proby Messiego.Nie ma zadnego kreatywnego pomocnika na boisku.A zal patrzec jak gra Rafa w porownaniu do zeszlego sezonu.Nic moze nas uratowac tylko przeblysk geniuszu Leo.Vamos
0
oj padaczka to malo powiedziane.jakbym widzial mecz z jesieni.pilka na 2-0 i chwile pozniej remis.zeby tylko sie nie skonczylo tak jak wtedy.vamos barca !!!!!