4

Roberto czy to ty?Zrobił skubany postep

0

Alves jest tragiczny w tym meczu.Ogrywaja go niemiłosiernie. To będzie cud jeśli to wygramy

0

Boże co Alves gra?:-(

2

Alves jest tragiczny w tym meczu.Ogrywaja go niemiłosiernie

2

To cud że jeszcze prowadzimy

0

Neymar chyba nigdy nie nauczy się strzelać karnych

0

Arda jak w takiej sytuacji mogłeś spalic

0

Strzelcie w końcu 3 bramkę bo się zdziwimy

0

Tak trudno do cholery zamknac mecz? :( ZEby taka gra na koniec sie nie zemscila

0

Jeszcze się zdziwimy

0

Tylko niech przestaną się bawić bo się zdziwimy

0

Przy takiej grze druga bramka dla Atletico jest kwestia czasu :-(

3

Wyszliśmy na ten mecz?

0

Brawo obrona. Alba padł jak dlugi

0

I znowu się bawią. Postarać się o bramkę!!!

0

No no co widac .Nic nie puchna,my gramy piach a niech im sie uda i strzela nam bramke na 0-2.

2

Czy neymar nie może strzelać w takiej sytuacji?

0

Z każdą sekunda jest gorzej :-(

2

Boże jak słaby musi być Bartra skoro takie drewno jak Vermaelen wygrywa z nim rywalizację

0

Niestety źle to wygląda :-( Aż się boję pomyśleć co będzie się działo gdyby Bilbao strzelilo 2 bramkę

0

Komentarz usunięty

2

Tragiczna 1 polowa :( Na dobra sprawe powinno byc wysoko w plecy :( Srodek obrony to prowokacja,aczkolwiek Mascherano gra lepiej i pare sytuacji nam wybronil.Verminator coz chodzaca porazka w tym meczu.Niestety mecze z poczatku sezonu to byl szczyt jego mozliwosci i obawiam sie ze to juz nie powroci.Coz nie oszukujmy jesli nie poprawia gry w drugiej polowie to remis tutaj bedzie naszym sukcesem.Gorzej jezeli Malaga strzeli druga bramke i wyjdzie na prowadzenie.Obawiam sie ze wtedy z taka gra juz nic nie zrobimy.Pozostaje trzymac kciuki i liczyc na lepsza gre i zdobycie przynajmniej 1 bramki nie tracac przy okazji zadnej .Vamos

0

Komentarz usunięty

2

Vermaelen piłkarski kryminał

0

Słabo to wygląda :-( Miejmy nadzieje że to uspokoja. Najlepiej strzelając 2 bramkę

4

No to niezle jaja z Mascherano :( To sa zawiasy czy juz oficjalny wyrok? :(

0

Strzelic bramke,a pozniej niech sie dzieje co chce ..... :)Oby jednak zwyciestwo bylo po naszej stronie :) Vamos

0

Kuleje mowisz ?:)Coz hiszpanski to kuleje u Ksiecia Walii grajacego w Realu :) Neymar biarac pod uwage ze jest z Brazylii ,mieszka w Barcelonie juz prawie 3 lata sila rzeczy musi mowic po hiszpansku.

0

Leo schowaj muszke :)

0

Brawo Gerard. Kapitalne zagranie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?