kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Roberto czy to ty?Zrobił skubany postep
0
Alves jest tragiczny w tym meczu.Ogrywaja go niemiłosiernie. To będzie cud jeśli to wygramy
0
Boże co Alves gra?:-(
2
Alves jest tragiczny w tym meczu.Ogrywaja go niemiłosiernie
2
To cud że jeszcze prowadzimy
0
Neymar chyba nigdy nie nauczy się strzelać karnych
0
Arda jak w takiej sytuacji mogłeś spalic
0
Strzelcie w końcu 3 bramkę bo się zdziwimy
0
Tak trudno do cholery zamknac mecz? :( ZEby taka gra na koniec sie nie zemscila
0
Jeszcze się zdziwimy
0
Tylko niech przestaną się bawić bo się zdziwimy
0
Przy takiej grze druga bramka dla Atletico jest kwestia czasu :-(
3
Wyszliśmy na ten mecz?
0
Brawo obrona. Alba padł jak dlugi
0
I znowu się bawią. Postarać się o bramkę!!!
0
No no co widac .Nic nie puchna,my gramy piach a niech im sie uda i strzela nam bramke na 0-2.
2
Czy neymar nie może strzelać w takiej sytuacji?
0
Z każdą sekunda jest gorzej :-(
2
Boże jak słaby musi być Bartra skoro takie drewno jak Vermaelen wygrywa z nim rywalizację
0
Niestety źle to wygląda :-( Aż się boję pomyśleć co będzie się działo gdyby Bilbao strzelilo 2 bramkę
0
Komentarz usunięty
2
Tragiczna 1 polowa :( Na dobra sprawe powinno byc wysoko w plecy :( Srodek obrony to prowokacja,aczkolwiek Mascherano gra lepiej i pare sytuacji nam wybronil.Verminator coz chodzaca porazka w tym meczu.Niestety mecze z poczatku sezonu to byl szczyt jego mozliwosci i obawiam sie ze to juz nie powroci.Coz nie oszukujmy jesli nie poprawia gry w drugiej polowie to remis tutaj bedzie naszym sukcesem.Gorzej jezeli Malaga strzeli druga bramke i wyjdzie na prowadzenie.Obawiam sie ze wtedy z taka gra juz nic nie zrobimy.Pozostaje trzymac kciuki i liczyc na lepsza gre i zdobycie przynajmniej 1 bramki nie tracac przy okazji zadnej .Vamos
0
Komentarz usunięty
2
Vermaelen piłkarski kryminał
0
Słabo to wygląda :-( Miejmy nadzieje że to uspokoja. Najlepiej strzelając 2 bramkę
4
No to niezle jaja z Mascherano :( To sa zawiasy czy juz oficjalny wyrok? :(
0
Strzelic bramke,a pozniej niech sie dzieje co chce ..... :)Oby jednak zwyciestwo bylo po naszej stronie :) Vamos
0
Kuleje mowisz ?:)Coz hiszpanski to kuleje u Ksiecia Walii grajacego w Realu :) Neymar biarac pod uwage ze jest z Brazylii ,mieszka w Barcelonie juz prawie 3 lata sila rzeczy musi mowic po hiszpansku.
0
Leo schowaj muszke :)
0
Brawo Gerard. Kapitalne zagranie