3

A idz pan w ch.. z tą obrona

0

Pique boże nie można nogi wyciągnąć i strzelić?

8

marna prowokacja

0

Potrzebny cud

0

Zamiast lepiej to z meczu na mecz wygląda to gorzej

1

Kurwa co oni tam robia

0

boże ale padaczka :-(

0

Sandro jak on tego nie trafił?

0

Mascherano asystent kurwa. Brawo bawcie się dalej

7

,Jak Las Palmas nas klepie tak jak kilkanaście sekund temu to o czym my mówimy jeśli chodzi o formę zespołu

0

Patrz na caloksztalt czlowieku.Na poczatku zeszlego roku mimo wszystko grali delikatnie mowiac ciut lepiej.

Ps:Gdybym pierd**** jak piszesz to bym wlasnie dupa ruszal.Zegnam

0

Nic z druzyny z zeszlego sezonu nie zostalo......

0

Kurwa co zrobili teraz Pique i Ter stegen?

0

ale mu to wkrecil omg

0

Boże co ten Niemiec gra...... To jakas prowokacja

1

Do tego czasu piękny nastrzela bramek z wirtualnych karnych i jeszcze powalczy....

0

Przeciez zasmakowal :P A tak powaznie jedyny plus dla niego z calej tej sytuacji to opanowanie przynajmniej w jakims stopniu angielskiego :)

0

i w pizdu

0

Jak oni tego nie trafili ?:(

1

Verma juz po meczu :(

0

Boze Kosecki zamknij sie .... prosze

0

Potrzebny cud.....

0

Bravo widze zazdrosci Ter Stegenowi :)

19

no i eleven padlo

35

Serio Bartra? Życzę mu jak najlepiej, no ale nie oszukujmy się..... Tylko para Thomas i Javier w tej sytuacji....

0

Brawo gerard głupiej osłabić zespołu nie można było

0

Czyżby manita? :-(

0

Niech ten mecz już się skonczy

0

Obawiam się że na tym nie koniec...

0

Kurwa mac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?