kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A idz pan w ch.. z tą obrona
0
Pique boże nie można nogi wyciągnąć i strzelić?
8
marna prowokacja
0
Potrzebny cud
0
Zamiast lepiej to z meczu na mecz wygląda to gorzej
1
Kurwa co oni tam robia
0
boże ale padaczka :-(
0
Sandro jak on tego nie trafił?
0
Mascherano asystent kurwa. Brawo bawcie się dalej
7
,Jak Las Palmas nas klepie tak jak kilkanaście sekund temu to o czym my mówimy jeśli chodzi o formę zespołu
0
Patrz na caloksztalt czlowieku.Na poczatku zeszlego roku mimo wszystko grali delikatnie mowiac ciut lepiej.
Ps:Gdybym pierd**** jak piszesz to bym wlasnie dupa ruszal.Zegnam
0
Nic z druzyny z zeszlego sezonu nie zostalo......
0
Kurwa co zrobili teraz Pique i Ter stegen?
0
ale mu to wkrecil omg
0
Boże co ten Niemiec gra...... To jakas prowokacja
1
Do tego czasu piękny nastrzela bramek z wirtualnych karnych i jeszcze powalczy....
0
Przeciez zasmakowal :P A tak powaznie jedyny plus dla niego z calej tej sytuacji to opanowanie przynajmniej w jakims stopniu angielskiego :)
0
i w pizdu
0
Jak oni tego nie trafili ?:(
1
Verma juz po meczu :(
0
Boze Kosecki zamknij sie .... prosze
0
Potrzebny cud.....
0
Bravo widze zazdrosci Ter Stegenowi :)
19
no i eleven padlo
35
Serio Bartra? Życzę mu jak najlepiej, no ale nie oszukujmy się..... Tylko para Thomas i Javier w tej sytuacji....
0
Brawo gerard głupiej osłabić zespołu nie można było
0
Czyżby manita? :-(
0
Niech ten mecz już się skonczy
0
Obawiam się że na tym nie koniec...
0
Kurwa mac.