kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
juz spamujesz?
0
bartra gol
0
pique gol
0
druga bramka munira
0
munir ladna bramka
0
brawo claudio
0
dzieciaczku byles najwyzej w spodniach tatusia jak ja ogladalem mecze barcelony
0
boze munir
0
oj padaczka i to straszna.pozostaje zyc nadzieja ze za miesiac beda juz grac lepiej bo gorzej sie chyba nie da :)
1
8 latach ?
0
boze co za samolub
0
karny!!!
0
kolejna pila od xaviego
0
xavi ale pila
1
jak on tego nie strzelil ?
6
nam strzelac zakazano
0
No i w trabe
1
Brawo Piket
2
Pique jak dziecko
0
Nie jest zle grami z gospodarzami,niech kobitka zaczyna od modlitwy !!! :)
7
Profanacja Hymnu Barcelony!!!
0
Ter Stegen, Montoya, Piqué, Mathieu, Alba, Sergio, Rafinha, Iniesta, Sergi Roberto, Adama , Pedro
0
"Bzdór" mówisz? To ciekawe
3
Sponsor nie dostarczyl :)
1
Nie oszukujmy sie jak nie strzela chociaz 1 bramki w pierwszej polowie moga tego nie wygrac :)
2
Leo ratuj :)))
4
Montoya ale podanie :)
1
David L _>50 baniek :)
2
Nie ma Maradony nie ma Argentyny :)
0
Beznadziejna gra Argentyny.Leo nadal bez blysku.Jesli Iran strzeli pierwszy gola,mozna smialo uznac ze mecz sie zakonczyl.