0

juz spamujesz?

0

bartra gol

0

pique gol

0

druga bramka munira

0

munir ladna bramka

0

brawo claudio

0

dzieciaczku byles najwyzej w spodniach tatusia jak ja ogladalem mecze barcelony

0

boze munir

0

oj padaczka i to straszna.pozostaje zyc nadzieja ze za miesiac beda juz grac lepiej bo gorzej sie chyba nie da :)

1

8 latach ?

0

boze co za samolub

0

karny!!!

0

kolejna pila od xaviego

0

xavi ale pila

1

jak on tego nie strzelil ?

6

nam strzelac zakazano

0

No i w trabe

1

Brawo Piket

2

Pique jak dziecko

0

Nie jest zle grami z gospodarzami,niech kobitka zaczyna od modlitwy !!! :)

7

Profanacja Hymnu Barcelony!!!

0

Ter Stegen, Montoya, Piqué, Mathieu, Alba, Sergio, Rafinha, Iniesta, Sergi Roberto, Adama , Pedro

0

"Bzdór" mówisz? To ciekawe

3

Sponsor nie dostarczyl :)

1

Nie oszukujmy sie jak nie strzela chociaz 1 bramki w pierwszej polowie moga tego nie wygrac :)

2

Leo ratuj :)))

4

Montoya ale podanie :)

1

David L _>50 baniek :)

2

Nie ma Maradony nie ma Argentyny :)

0

Beznadziejna gra Argentyny.Leo nadal bez blysku.Jesli Iran strzeli pierwszy gola,mozna smialo uznac ze mecz sie zakonczyl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?