kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy wiecej szczescia niz rozumu.Niestety.Byla pilka na 2-0 to neymar wolal podac do bramkarza,a chwile pozniej byl juz remis.Oj bedzie trudno
0
powiedzmy ale jesli w drugiej druzynie graja tak slabo :( jesli w przeciagu 2-3 lat sie nie przebija to raczej juz nie
0
Mamy najslabsze rezerwy od lat :( Szczerze mowiac to nie widze kto w przyszlosci moglby grac w 1 druzynie
0
Zeby nie bylo zdziwienia.Trzeba strzelic 2 bramke!!!!
0
strzelic 2 i zakonczyc zabawe.zeby pozniej nie bylo nerwowki
0
Szybka 2 bramka powinna zamknac mecz.Inaczej moze byc roznie szczegolnie ze Rayo jest bardzo grozne
0
Wyszlismy na druga polowe ?
0
Strach pomyslec co bedzie gdy wcisna nam 2 :(
7
Bardzo slaba gra niestety.Zaczelismy dobrze i zamiast dobic to graja sobie beztrosko.Bedzie nerwowo chyba ze strzela szybko druga bramke.Strach pomyslec gdyby to zolta lodz strzelila na 2-1
0
obudzic sie panowie bo jest zle
0
A kto komentuje mecz w tv?:P oby laskowski
0
Tak brawo Bartra
0
A koszykarze sa na najlepszej drodze do przegrania wygranego meczu :(
0
proponuje dobic i strzelic 3 bramke.oby tylko nie dali ciala
2
Sergio co to bylo?
0
Ale glupio stracona bramka.No tot teraz sie zacznie.Mecz byl po d kontrola.Trzeba bylo jednak strzelic 3 bramke
0
Boze kto ci teksty?
0
Barça Line-up : Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Suárez, Neymar.
0
no to puchar nie dla nas
0
no i koszykarze staneli zupelnie
1
Módlmy sie o remis
1
Beznadziejna 1 polowa:(Znowu proste bledy w obronie.Alves i Bravo w sytuacji bramkowej zachowali sie jak amatorzy.Jeden nie potrafi mocno podac drugi stoi jak osiol w bramce zamiast sie ruszyc.Na dobra sprawe powinnismy spokjnie dostac jeszcze jedna bramke bo Malaga takie sytuacje w przeciwienstwie do nas miala.Nic trzeba wierzyc ze w miare szybko strzela bramke na 1-1
1
Ale urwal
2
gdzie laskowski ?:(
2
115
0
Tak jest panowie bawcie sie dalej i bramka z dupy
1
Piekna gra,ale trzeba postawic kropke nad i :)Strzelic 3 bramke i zakonczyc mecz.Jesli Bilbao strzeli moze byc nerwowo.
0
Bartomeu oskarżony w sprawie Neymara! źródło: Cadena SER
0
Brawo Gerard :)
0
Brawo !!! Wiele nam nie trzeba aby stracic gola .Moze to ich obudzi