0

Mamy wiecej szczescia niz rozumu.Niestety.Byla pilka na 2-0 to neymar wolal podac do bramkarza,a chwile pozniej byl juz remis.Oj bedzie trudno

0

powiedzmy ale jesli w drugiej druzynie graja tak slabo :( jesli w przeciagu 2-3 lat sie nie przebija to raczej juz nie

0

Mamy najslabsze rezerwy od lat :( Szczerze mowiac to nie widze kto w przyszlosci moglby grac w 1 druzynie

0

Zeby nie bylo zdziwienia.Trzeba strzelic 2 bramke!!!!

0

strzelic 2 i zakonczyc zabawe.zeby pozniej nie bylo nerwowki

0

Szybka 2 bramka powinna zamknac mecz.Inaczej moze byc roznie szczegolnie ze Rayo jest bardzo grozne

0

Wyszlismy na druga polowe ?

0

Strach pomyslec co bedzie gdy wcisna nam 2 :(

7

Bardzo slaba gra niestety.Zaczelismy dobrze i zamiast dobic to graja sobie beztrosko.Bedzie nerwowo chyba ze strzela szybko druga bramke.Strach pomyslec gdyby to zolta lodz strzelila na 2-1

0

obudzic sie panowie bo jest zle

0

A kto komentuje mecz w tv?:P oby laskowski

0

Tak brawo Bartra

0

A koszykarze sa na najlepszej drodze do przegrania wygranego meczu :(

0

proponuje dobic i strzelic 3 bramke.oby tylko nie dali ciala

2

Sergio co to bylo?

0

Ale glupio stracona bramka.No tot teraz sie zacznie.Mecz byl po d kontrola.Trzeba bylo jednak strzelic 3 bramke

0

Boze kto ci teksty?

0

Barça Line-up : Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Suárez, Neymar.

0

no to puchar nie dla nas

0

no i koszykarze staneli zupelnie

1

Módlmy sie o remis

1

Beznadziejna 1 polowa:(Znowu proste bledy w obronie.Alves i Bravo w sytuacji bramkowej zachowali sie jak amatorzy.Jeden nie potrafi mocno podac drugi stoi jak osiol w bramce zamiast sie ruszyc.Na dobra sprawe powinnismy spokjnie dostac jeszcze jedna bramke bo Malaga takie sytuacje w przeciwienstwie do nas miala.Nic trzeba wierzyc ze w miare szybko strzela bramke na 1-1

1

Ale urwal

2

gdzie laskowski ?:(

2

115

0

Tak jest panowie bawcie sie dalej i bramka z dupy

1

Piekna gra,ale trzeba postawic kropke nad i :)Strzelic 3 bramke i zakonczyc mecz.Jesli Bilbao strzeli moze byc nerwowo.

0

Bartomeu oskarżony w sprawie Neymara! źródło: Cadena SER

0

Brawo Gerard :)

0

Brawo !!! Wiele nam nie trzeba aby stracic gola .Moze to ich obudzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?