kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze jedna.....
0
Jeszcze 20 minut Panowie chociaż jeszcze jedna
0
Iść za ciosem!!!!
0
Na bank sie tak skonczy ....... Poki co nie ma widokow nawet na jedna bramke a gdzie mowic o czterech
0
Nie oszukujmy sie zle to wyglada. Naprawde to bedzie cud jesli strzelimy bramke..... Gorzej jak sie nadziejemy na kontre lub jakis rozny....
0
Tragicznie to wygląda
0
Najgorsze co moglo się stać.Atletico z własnej połowy teraz nie wyjdzie
2
Komentarz usunięty
0
Jak to nie wpadło?
0
Nie ma to jak podłączyć ich do tlenu
0
To po Juve :-(
1
Niestety źle to wygląda......
0
Zawału dostanę przez Rudego
1
Żeby nie było zdziwienia jak Arsenal strzeli druga bramkę.... Już zaczynam się niepokoić
0
Komentarz usunięty
0
Dokładnie wiem już jaki poziom prezentujecie :-)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Proponuję strzelić 3 bramkę i zamknąć mecz
1
No jak iniesta w takiej sytuacji nie trafia.....
0
Boże Neymar :-(
0
Co neymar gra w tym meczu......
1
No i będzie piekielnie ciężko
0
I w pizdu Brawo Alba
0
Slabiutko jak do tej pory :-( Pojechali teraz z nami. Claudio!!!!
1
Aż prosilo się puścić piłkę między nogami bramkarza :-)
0
I kto zainicjował bramkowa akcje?:-)
0
Możliwe oglądam z doskoku więc nie widzialem całej sytuacji
4
Dobrze widziałem że Bartra się zagapil?