0

Jeszcze jedna.....

0

Jeszcze 20 minut Panowie chociaż jeszcze jedna

0

Iść za ciosem!!!!

0

Na bank sie tak skonczy ....... Poki co nie ma widokow nawet na jedna bramke a gdzie mowic o czterech

0

Nie oszukujmy sie zle to wyglada. Naprawde to bedzie cud jesli strzelimy bramke..... Gorzej jak sie nadziejemy na kontre lub jakis rozny....

0

Tragicznie to wygląda

0

Najgorsze co moglo się stać.Atletico z własnej połowy teraz nie wyjdzie

2

Komentarz usunięty

0

Jak to nie wpadło?

0

Nie ma to jak podłączyć ich do tlenu

0

To po Juve :-(

1

Niestety źle to wygląda......

0

Zawału dostanę przez Rudego

1

Żeby nie było zdziwienia jak Arsenal strzeli druga bramkę.... Już zaczynam się niepokoić

0

Komentarz usunięty

0

Dokładnie wiem już jaki poziom prezentujecie :-)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Proponuję strzelić 3 bramkę i zamknąć mecz

1

No jak iniesta w takiej sytuacji nie trafia.....

0

Boże Neymar :-(

0

Co neymar gra w tym meczu......

1

No i będzie piekielnie ciężko

0

I w pizdu Brawo Alba

0

Slabiutko jak do tej pory :-( Pojechali teraz z nami. Claudio!!!!

1

Aż prosilo się puścić piłkę między nogami bramkarza :-)

0

I kto zainicjował bramkowa akcje?:-)

0

Możliwe oglądam z doskoku więc nie widzialem całej sytuacji

4

Dobrze widziałem że Bartra się zagapil?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?