kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziwny mecz.mamy przewage , do 30-35 minuty nawet szybko wymienialismy pilke a praktycznie nie ma sytuacji.Licze ,ze sie skocentruja i zapewnia sobie komfortowa sytuacje przed rewanzem
0
nie zaliczona :(
0
ale brama Garcia
0
oj bartra w takim systemie to nie najlepiej wyglada :(
0
własnie:)wszystko padlo :P
0
3-1 bojan
0
2-1 garcia
0
1-1 garcia
0
mocnym
0
ale klepią Katalonie
0
trzeba w miare szybko strzelic 4 bramke :))
0
jak dzieci we mgle kurwa mac
0
ale obrona zagrala
0
FC Barcelona Line-up : Pinto; Alves, Mascherano, Piqué, Alba; Busquets, Sergi Roberto, Iniesta; Alexis, Cesc , Pedro
0
Panowie moze tak sie obudzicie???????
0
ja pierdole :((((
0
Alexis wraca widze do formy :)
0
Boze Pedro do bramki!!!!
0
To jest kurwa dramat :(
0
tak jest brawo!!!!nie wybijac pilki!!!!
0
A kto z lawki ma tu ożywić grę ? Moze Roberto,ale nie sadze aby dostal jakas wieksza szanse
0
Jak Bilbao strzeli na 1-0 to bedzie ciezko o punkty :(
0
praktycznie cala druga polowa z przewaga zawodnika a tylko jedna szansa na bramke:( dramat
0
Mascherano dzieki
0
to musialo sie tak skonczyc:( Panowie obudzic sie!!!!
0
juz jest 2-2
0
nie wyglada to dobrze
0
arbeloa na bramce za valdesa
0
fuck chyba uraz victora !!!
0
ale Hiszpania tragedie gra :(1-0 dla RPA