0

dziwny mecz.mamy przewage , do 30-35 minuty nawet szybko wymienialismy pilke a praktycznie nie ma sytuacji.Licze ,ze sie skocentruja i zapewnia sobie komfortowa sytuacje przed rewanzem

0

nie zaliczona :(

0

ale brama Garcia

0

oj bartra w takim systemie to nie najlepiej wyglada :(

0

własnie:)wszystko padlo :P

0

3-1 bojan

0

2-1 garcia

0

1-1 garcia

0

mocnym

0

ale klepią Katalonie

0

trzeba w miare szybko strzelic 4 bramke :))

0

jak dzieci we mgle kurwa mac

0

ale obrona zagrala

0

FC Barcelona Line-up : Pinto; Alves, Mascherano, Piqué, Alba; Busquets, Sergi Roberto, Iniesta; Alexis, Cesc , Pedro

0

Panowie moze tak sie obudzicie???????

0

ja pierdole :((((

0

Alexis wraca widze do formy :)

0

Boze Pedro do bramki!!!!

0

To jest kurwa dramat :(

0

tak jest brawo!!!!nie wybijac pilki!!!!

0

A kto z lawki ma tu ożywić grę ? Moze Roberto,ale nie sadze aby dostal jakas wieksza szanse

0

Jak Bilbao strzeli na 1-0 to bedzie ciezko o punkty :(

0

praktycznie cala druga polowa z przewaga zawodnika a tylko jedna szansa na bramke:( dramat

0

Mascherano dzieki

0

to musialo sie tak skonczyc:( Panowie obudzic sie!!!!

0

juz jest 2-2

0

nie wyglada to dobrze

0

arbeloa na bramce za valdesa

0

fuck chyba uraz victora !!!

0

ale Hiszpania tragedie gra :(1-0 dla RPA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?