0

ney!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jak oni w tej sytuacji nie oddali nawet strzału?

0

chyba widze barcelone tito:(

0

wtf???

0

Bez komentarza

0

tu już jest potrzebny cud.tyle mieć czasu ,podobno tez pieniądze nie są większym problemem a stopera jak nie było tak nie ma.do tej pory śmiałem się ze adriano faktycznie będzie grał ponownie jako stoper,ale teraz już się z tym pogodziłem

0

nie raczej wszystko ok

0

kontuzja alby?

0

powiem wiecej kapitalna:)

0

ja pier..... cesc

0

no i prosze 1-1

0

ale fuks

0

3-1 !!!!!!!

0

i 2-1:)

0

Szczególnie w tym meczu dal impuls do ataku

0

Boże co Bartra wyprawia:(

0

Javier i wszystko jasne:(

0

na poczatku tygodnia nowy trener

0

Zarzad ruszyc dupe po Davida Luiza,bo obudzimy sie z reka w nocniku.Znowu Adriano bedzie stoperem

0

Kolejna saga wciaz trwa

0

Jeśli Thiago sadzi ze w Monachium wywalczy sobie miejsce w 11 jedenastce to naprawdę ma poczucie humoru.Szkoda ze odchodzi mimo iż w trakcie swojego pobytu w 1 drużynie Barcelony zagrał może z 3 godne zapamiętania mecze(w tym dwa towarzyskie na Audi Cup).Jego decyzja moim zdaniem będzie żałował zagra co najwyżej kilka meczy więcej niż w poprzednim sezonie.Powodzenia

0

Krzyżyk na drogę Thiago naprawdę,chwila cierpliwości i by grał w Barcelonie.Tak wybrał podobno cieplejsze ławki w Monachium

0

Trudno moim zdaniem robi błąd,zagra pewnie nie wiele więcej niż w Barcelonie.Nie oszukujmy się w minionym sezonie nie zachwycił mimo szans które dostawał.Mimo wszystko szkoda,pewnie już w tym sezonie grałby więcej skoro Xavi ma być oszczedzany.Cóż jego decyzja oby tego nie żałował.Ps:Tak już na koniec idzie troszkę na łatwiznę no ,ale to jego wybór jego decyzja

0

bo przed kontuzja to wymiatal

0

Tak to było widac w poprzednim sezonie

0

co takiego gra Brazylia ze Szpakowski i Juskowiak dostaja orgazmu?

0

jedyny z Hiszpanów który jeszcze coś gra to Iniesta

0

A w którym to meczu Brazylia to rozgromiła Włochów?bo chyba nie w Pucharze Konfederacji

0

ja już od 11 lat powtarzam ze Brazylia,to może już straszyć tylko nazwa,bo umiejętności piłkarskie najwyżej średnie

0

Jak by nie grał xavi to na ta chwile jest lata świetlne przed thiago

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?