kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ney!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jak oni w tej sytuacji nie oddali nawet strzału?
0
chyba widze barcelone tito:(
0
wtf???
0
Bez komentarza
0
tu już jest potrzebny cud.tyle mieć czasu ,podobno tez pieniądze nie są większym problemem a stopera jak nie było tak nie ma.do tej pory śmiałem się ze adriano faktycznie będzie grał ponownie jako stoper,ale teraz już się z tym pogodziłem
0
nie raczej wszystko ok
0
kontuzja alby?
0
powiem wiecej kapitalna:)
0
ja pier..... cesc
0
no i prosze 1-1
0
ale fuks
0
3-1 !!!!!!!
0
i 2-1:)
0
Szczególnie w tym meczu dal impuls do ataku
0
Boże co Bartra wyprawia:(
0
Javier i wszystko jasne:(
0
na poczatku tygodnia nowy trener
0
Zarzad ruszyc dupe po Davida Luiza,bo obudzimy sie z reka w nocniku.Znowu Adriano bedzie stoperem
0
Kolejna saga wciaz trwa
0
Jeśli Thiago sadzi ze w Monachium wywalczy sobie miejsce w 11 jedenastce to naprawdę ma poczucie humoru.Szkoda ze odchodzi mimo iż w trakcie swojego pobytu w 1 drużynie Barcelony zagrał może z 3 godne zapamiętania mecze(w tym dwa towarzyskie na Audi Cup).Jego decyzja moim zdaniem będzie żałował zagra co najwyżej kilka meczy więcej niż w poprzednim sezonie.Powodzenia
0
Krzyżyk na drogę Thiago naprawdę,chwila cierpliwości i by grał w Barcelonie.Tak wybrał podobno cieplejsze ławki w Monachium
0
Trudno moim zdaniem robi błąd,zagra pewnie nie wiele więcej niż w Barcelonie.Nie oszukujmy się w minionym sezonie nie zachwycił mimo szans które dostawał.Mimo wszystko szkoda,pewnie już w tym sezonie grałby więcej skoro Xavi ma być oszczedzany.Cóż jego decyzja oby tego nie żałował.Ps:Tak już na koniec idzie troszkę na łatwiznę no ,ale to jego wybór jego decyzja
0
bo przed kontuzja to wymiatal
0
Tak to było widac w poprzednim sezonie
0
co takiego gra Brazylia ze Szpakowski i Juskowiak dostaja orgazmu?
0
jedyny z Hiszpanów który jeszcze coś gra to Iniesta
0
A w którym to meczu Brazylia to rozgromiła Włochów?bo chyba nie w Pucharze Konfederacji
0
ja już od 11 lat powtarzam ze Brazylia,to może już straszyć tylko nazwa,bo umiejętności piłkarskie najwyżej średnie
0
Jak by nie grał xavi to na ta chwile jest lata świetlne przed thiago