kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tez obawiam sie ze z liga moze byc jeszcze roznie.jesli straca punkty z betisem(a trzeba sie z tym obecnie liczyc)to bedzie nerwowo.niestety tak sie konczy nadmierna wiara we wslany styl gry i uzaleznienie wynikow zespolu od jednego zawodnika
0
*od poczatku
0
tak jak ktos juz napisal i ja sie z tym zgadzam tu trzeba zaczac prawie wszystko do poczatku.pozegnac sie z kilkoma pilkarzami(villa,pedro,moze pique)paru ac na wypozyczenie(jds,bartra)kilku tez musi zrozumiec ze ich czas minal i jedynie co ich czeka to wchodzenie z lawki(puyol,xavi).czy trzeba zmienic styl?moim zdaniem tak.tika taka zamienila sie w bezsensowne nabijanie liczby podan.o ile gdy sa w formie to jeszcze to jakos wyglada ale gdy formy i motywacji nie ma to konczy sie to tak jak wczoraj.tito z calym szacunkiem do niegoale sie kompletnie nie nadaje.w kazdym meczu gramy tak samo.messi teoretycznie ma grac na srodku a gra w glebi pola czcyli rozgrywa podaje i strzela.atak jest oparty tylko na nim bo pozostali ofensywni zawodnicy to pewnie wywoluja tylko usmiech na twarzy obroncow rywali.zaczyna to przypominac argentyne maradony czyli messi rozegraj,podaj i strzel a jakos to bedzie.kompletna porazka tito-uzaleznienie druzyny tylko od leo
0
krotko i na temat tito rozjeb## cala druzyne.nie ma najmniejszego pomyslu jak grac gdy nie messiego.ps:teraz naprawde zaczynam sie martwic czy zdobeda to mistrzostwo
0
tito prosze podaj sie do dymisji
0
tito prosze zrezygnuj
0
ja pierdole
0
kurwa zmiany zrob wreszcie czlowieku.jedyny zawodnik ktory jest zdolny do strzelania bramek siedzi na lawce
0
to jest koniec tej barcelony
0
cos tam probuja nie powiem.tej druzynie potrzebna jest swieza krew.wsrod zawodnikow oraz na lawce trenerskiej
0
no i mistrzostwo zaczynam sie obawiac.jesli stracimy leo na kilka tygodni (czytaj do konca sezonu) to bedzie placz i zgrzytanie zebow
0
oj tito nie masz pomyslu zadnego na ta druzyne niestety.zaklepiemy sie na smierc.a piszac tak powaznie jesli ileo odnowila sie kontuzja to i o mistrzostwo zaczynam sie obawiac
0
bez leo lezymy i kwiczymy.ale badzmy szczerzy kwestia awansu rozstrzygnęła sie w monachium.i jeszcze pedro w skladzie nie no kur#a świetnie
0
i jeszcze pedro w skladzie nie no kur#a świetnie
0
bez leo lezymy i kwiczymy.ale badzmy szczerzy kwestia awansu rozstrzygnęła sie w monachium
0
pedro?to jakis zart chlopak od sezonu 10/11 nie gra kompletnie nic a trenerzy usilnie wystawiaja go do skladu.to jest jakas kpina jesli faktycznie pojawi sie w wyjsciowej 11
0
kurwa to jakis koszmar
0
nie wiem czy za pozno teraz ich przycisna
0
jak strzeli przynajmniej 1 do przerwy to moze byc roznie.pamietajmy ze moze sie tez pojawic jakis "przypadkowy" karny
0
sadze jednak ze real to odrobi niestety
0
miejmy nadzieje:)
0
żadnej fałszywej 9 tylko leo na skrzydle
0
villa jest slaby i tyle czy to tak trudno zrozumiec?
0
kurwa mac
0
tu nie 1 obronca jest potrzebny a 2 zeby na nowo stworzyc pare stoperow na nowy sezon
0
nawet pół sytuacji nie stworzyli
0
pique to jest jakas kpina nie obronca
0
kurde co sie dzieje z ta druzyna.cale szczescie ze to koncowka sezonu i szczesliwie uda sie zdobyc mistrzostwo
0
brawo celebryta
0
oj szkoda ze tak to sie konczy.niestety zanosilo sie na to od kilku miesiecy wiele czynnikow sie na to zlozylo.zle transfery(a raczej ich brak)brak rotacji co spowodowalo zajechanie zawodnikow brak jakielkolwiek taktyki gdy druzynie nie uklada sie mecz,nadmierna wiara we wlasna filozofie i wychowankow przez co praktycznie zaden zawodnik z zewnatrz tu nie pasuje,atak to praktycznie jeden zawodnik(leo) jak cos nie gra u niego to nie ma barcelony.nie wiem jak ale musza od nowego sezonu sprobowac grac tak jak w 1 sezonie 08/09.messi tylko i wylacznie na prawym skrzydle.no i na koniec tito.oj wydaje mi sie ze kompletnie sie na nadaje na 1 trenera w barcelonie.wczoraj to bylo widac wyraznie.druzynie nie idzie a mister nie robi zadnych korekt tylko stoi i sie patrzy,a wpuszczanie na 7 minut(sic to byla jedyna zmiana) beznadziejnego vilii to juz byl szczyt glupoty.przykre ale prawdziwe