kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1:40 do konca
0
wytrzymajcie
0
co tam sie zaczyna dziac na boisku?
0
brawo valdes
0
kurde wolny z niebezpiecznego miejsca
0
proponuje postarać się o 2 bramkę
0
źle to wyglada bardzo źle
0
znowu zapomnieli ze trzeba strzelac aby zdobyc bramke:(
0
leo czemu nie strzelasz??????
0
brawo victor
0
i wolny z niebezpiecznej odleglosci
0
i pique zolta
0
andres wreszczie jakis strzal z dystansu
0
niestety źle to zaczyna wyglądać
0
fuck rożny
0
boze ale fuks
0
Będzie ciężko,ale Vamos Blaugrana!!!!
0
darujcie juz sobie odwracanie tej strony
0
no i juz 1-1
0
ja tu co chwile czytam ze lige juz wygralismy.dla mnie to byl ostatni blad jesli chcemy naprawde spokojnie wygrac mistrzostwo.a niech zgubia gdzies punkty i dadza realowi nadzieje.wtedy to naprawde bedzie nerwowo.no chyba madryt tez gdzies sie potknie ale na to bym nie liczyl
0
Do wszystkich którzy twierdza ze wygralismy juz lige!!!
ludzie zrozumcie nie mamy jeszcze ligi!!!!!!!przy założeniu ze real wygra wszystko do konca barca potrzebuje 17 punktow do wygrania ligi.tu nie ma miejsca na remisy albo porazki.trzeba zapier.....!!!!!!
0
ludzie zrozumcie nie mamy jeszcze ligi!!!!!!!przy założeniu ze real wygra wszystko do konca barca potrzebuje 17 punktow do wygrania ligi.tu nie ma miejsca na remisy albo porazki.trzeba zapier.....!!!!!!
0
a jak tu nie narzekac?na wlasne zyczenie tracimy zwyciestwo ktore w cierpieniu wywalczyli
0
kurde mamy naprawde gdzie jeszcze stracic punkty a oni graja tak jakby remis ich zadowalal.limit bledow wykorzystany moim zdaniem.zrobi sie nerwowa koncowka sezonu a nie tak dawno bylo 18 punktow.proponuje spiac posladki bo zrobi sie nerwowo
0
napisze tak :dla mnie to bylo frajerstwo niestety
0
zeby nie bylo zdziwienia teraz
0
noz kurwa mac znowu blad 2-2
0
tello i messi 1-2 dla barcy!!!!
0
TheLeoMessi
Szczerze to nie ale jak widze tak a gre jak dzisiaj to az prosi sie cos konkretnego napisac
0
oj ciezko bedzie.rozumiem mecz po reprezentacji ale gra wyglada naprawde slabo.gdyby nie pinto to powinno byc spokojnie 2-1 dla celty.niestety atak barcelony pod kazdym wzgledem to jest messi i tylko messi.o ile jeszcze graja xavi i iniesta to kreatywnosc zespolu rozklada sie na tych 3 graczy.a dzisiaj co?druga linia kompletnie nie istnieje.thiago szczerze mowiac mnie nie przekonuje.talent talentem ale w zadnym meczu w tym sezonie w ktorym gral nie wykonal zadnego godnego uwagi zagrania do przodu.cesc rowniez.gra w barcelonie drugi sezon a tak naprawde 2 raz z rzedu jest zawodnikiem do konca stycznia.zarowno w poprzednim sezonie tak jak i w tym od lutego nie istnieje na boisku.teraz kwestia tego na ile chce wygrac ten mecz.jesli beda liczyc na blysk leo to moga tak grac.no chyba ze chcemy szybko przechylic szale zwyciestwa na nasza korzyc to proponuje wprowadzic inieste.tak czy inaczej Vamos Blaugrana!!!PS:Strata punktow spowoduje ze limit bledow na ten sezon sie wyczerpal