0

1-0 Garcia

0

oj david david czegos takiego nie wykorzystac

0

Boże tezio:(

0

no i w plecy.proponuje się obudzić panowie

0

*jednej:)

0

Tak beznadziejnie grającej Hiszpanii dawno nie widziałem.Póki co w obu meczach nie stworzyli nawet jedenej sytuacji bramkowej.Przykre ,ale prawdziwe:(

0

O i Pinto angielski perfekt zna:) Do boju!!!

0

tym bardziej:)

0

Mało brakowało a facet by wyłapał,tym ze Pinto nadciągał z juz pomocą:)

0

ktoś wie o co chodziło tutaj temu gosciowi?

0

Kłensa?To ciekawe bo hiszpańscy komentatorzy wymawiają "Kłenka"

0

mozesz podac linki do mediafire 4 i 5 z 1 połowy?

0

marcin1899

mecz wrzuciłem na ta stronę->http://www.speedway-video.com/topic/1426-real-madryt-fc-barcelona-19112005/

zapraszam do pobierania :) Vamos!!!

0

Pedro dlaczego?

0

Keita!!!!!!!!

0

bravo victor!

0

bravo victor!

0

jaki teatr

0

spalony:(

0

szkoda messi.

0

no to zajebiscie!!!

0

zupełnie staneli niestety :(

0

fuck:(

0

pieknie ruben:)

0

a po co się kłocić?Proszę dowód:http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=28420 pzdr

0

proponuje abyś wpisał superpuchar Hiszpanii 2009 i zobaczymy co Ci wyskoczy w wyszukiwarce.Bo u mnie jak na złośc transmisja w TVP Sport godz 22:))

0

W poprzednim sezonie superpuchar był transmitowany przez Tvp Sport jak już.Teraz ten kanał również będzie transmitował mecz tyle,że z opóźnieniem:)

0

no to przegrywamy bardzo zle sie zaczyna druga polowa

0

Leo i mamy 2:2!!!

0

Ibra czerwona!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?