kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1-0 Garcia
0
oj david david czegos takiego nie wykorzystac
0
Boże tezio:(
0
no i w plecy.proponuje się obudzić panowie
0
*jednej:)
0
Tak beznadziejnie grającej Hiszpanii dawno nie widziałem.Póki co w obu meczach nie stworzyli nawet jedenej sytuacji bramkowej.Przykre ,ale prawdziwe:(
0
O i Pinto angielski perfekt zna:) Do boju!!!
0
tym bardziej:)
0
Mało brakowało a facet by wyłapał,tym ze Pinto nadciągał z juz pomocą:)
0
ktoś wie o co chodziło tutaj temu gosciowi?
0
Kłensa?To ciekawe bo hiszpańscy komentatorzy wymawiają "Kłenka"
0
mozesz podac linki do mediafire 4 i 5 z 1 poĹowy?
0
marcin1899
mecz wrzuciłem na ta stronę->http://www.speedway-video.com/topic/1426-real-madryt-fc-barcelona-19112005/
zapraszam do pobierania :) Vamos!!!
0
Pedro dlaczego?
0
Keita!!!!!!!!
0
bravo victor!
0
bravo victor!
0
jaki teatr
0
spalony:(
0
szkoda messi.
0
no to zajebiscie!!!
0
zupełnie staneli niestety :(
0
fuck:(
0
pieknie ruben:)
0
a po co się kłocić?Proszę dowód:http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=28420 pzdr
0
proponuje abyś wpisał superpuchar Hiszpanii 2009 i zobaczymy co Ci wyskoczy w wyszukiwarce.Bo u mnie jak na złośc transmisja w TVP Sport godz 22:))
0
W poprzednim sezonie superpuchar był transmitowany przez Tvp Sport jak już.Teraz ten kanał również będzie transmitował mecz tyle,że z opóźnieniem:)
0
no to przegrywamy bardzo zle sie zaczyna druga polowa
0
Leo i mamy 2:2!!!
0
Ibra czerwona!!!!