0

weeb.tv widze dziala

0

co masz na mysli?:)

0

Czyli żadnego zaskoczenia i ryzyka.Obyśmy tego nie żałowali.Milan nie musi nic robić poza bronieniem dostępu do bramki.Wierzę całym sercem w remontadę,ale spójrzmy prawdzie w oczy poprzeczka zawisła na niebotycznej wysokości.Tak czy inaczej Vamos Blaugrana!!!!

0

karny dla realu

0

jak do tej pory katastrofa w drugiej polowie.nic niestety nie graja.oby nie bylo zdziwienia

0

niech cos strzela bo zrobi sie nerwowo

0

panowie grać!!!!

0

Proponuje strzelic przynajmniej 1 bramke,znajac nasze szczescie deportivo strzeli z niczego i znowu bedzie dramat

0

No tak Messi winny

0

w koncu 1-0!!!!

0

* strzałów

0

nic nie graja jedna sytuacja davida i pełno strzlaow w trybuny to caly obraz jak do tej pory

0

o kurwa villa chlopie

0

gramy w rugby?

0

boże cesc:(

0

ale fuks

0

no prosze juz tylko 4-3

0

ula ale szmata:(

0

sorki dlugo pisalem a tu juz oficjalny skladzik:)

0

A ja powtarzam i powtarzał będę żadnej mocnej rezerwy!!!Kiedy był czas aby zawodnicy typu Barta,Montoya.JDS czy nawet Roberto grali to byli odsyłani na trybuny.Teraz nie ma juz czasu i miejsca na eksperymenty z rezerwami,ten mecz trzeba wygrać podnieśc morale w zespole(i nie pisze tego w kontekscie wtorkowego meczu z milanem).Ewentualna przegrana w najblizszych meczach spowoduje nerwowa sytuacje.Sytuacja której jeszcze 2 miesiace temu nikt sobie wyobrazal.Jedynie Song,Thiago czy Adriano powinni zagrać no może jeszcze Montoya ale tylko na prawej stronie.Łatwo go wystawic na lewej i mówic,ze nie spelnia oczekiwan trenera.Tak czy inaczej Vamos Blaugrana:)

0

ma ktoś dobry link do meczu barcelony b?

0

Kim by Deportivo nie grało to nie można ich zlekceważyć.Mam nadzieje,iż nie wystawimy żadnego mocno eksperymentalnego składu.Tu już nie ma czasu i miejsca na eksperymenty

0

najpierw deportivo trzeba odprawić z kwitkiem.mam tylko nadzieję iż żadnych głebokich rezerw w sobotę nie zobaczymy no chyba ,że chcemy się zdziwić.

0

oj cesc,ponownie od końca stycznia nie masz formy.szczerze mówiąc,kto teraz w barcelonie gra chociaż na przyzwoitym poziomie.

0

ale ich cisną

0

reka ale to mały szczegół

0

no i kartce dla abidala z kapelusza

0

jest i rzeźnik

0

no i krystyna do pustej.dziekowac sedziemu

0

no to już poszło 1-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?