kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
weeb.tv widze dziala
0
co masz na mysli?:)
0
Czyli żadnego zaskoczenia i ryzyka.Obyśmy tego nie żałowali.Milan nie musi nic robić poza bronieniem dostępu do bramki.Wierzę całym sercem w remontadę,ale spójrzmy prawdzie w oczy poprzeczka zawisła na niebotycznej wysokości.Tak czy inaczej Vamos Blaugrana!!!!
0
karny dla realu
0
jak do tej pory katastrofa w drugiej polowie.nic niestety nie graja.oby nie bylo zdziwienia
0
niech cos strzela bo zrobi sie nerwowo
0
panowie grać!!!!
0
Proponuje strzelic przynajmniej 1 bramke,znajac nasze szczescie deportivo strzeli z niczego i znowu bedzie dramat
0
No tak Messi winny
0
w koncu 1-0!!!!
0
* strzałów
0
nic nie graja jedna sytuacja davida i pełno strzlaow w trybuny to caly obraz jak do tej pory
0
o kurwa villa chlopie
0
gramy w rugby?
0
boże cesc:(
0
ale fuks
0
no prosze juz tylko 4-3
0
ula ale szmata:(
0
sorki dlugo pisalem a tu juz oficjalny skladzik:)
0
A ja powtarzam i powtarzał będę żadnej mocnej rezerwy!!!Kiedy był czas aby zawodnicy typu Barta,Montoya.JDS czy nawet Roberto grali to byli odsyłani na trybuny.Teraz nie ma juz czasu i miejsca na eksperymenty z rezerwami,ten mecz trzeba wygrać podnieśc morale w zespole(i nie pisze tego w kontekscie wtorkowego meczu z milanem).Ewentualna przegrana w najblizszych meczach spowoduje nerwowa sytuacje.Sytuacja której jeszcze 2 miesiace temu nikt sobie wyobrazal.Jedynie Song,Thiago czy Adriano powinni zagrać no może jeszcze Montoya ale tylko na prawej stronie.Łatwo go wystawic na lewej i mówic,ze nie spelnia oczekiwan trenera.Tak czy inaczej Vamos Blaugrana:)
0
ma ktoś dobry link do meczu barcelony b?
0
Kim by Deportivo nie grało to nie można ich zlekceważyć.Mam nadzieje,iż nie wystawimy żadnego mocno eksperymentalnego składu.Tu już nie ma czasu i miejsca na eksperymenty
0
najpierw deportivo trzeba odprawić z kwitkiem.mam tylko nadzieję iż żadnych głebokich rezerw w sobotę nie zobaczymy no chyba ,że chcemy się zdziwić.
0
oj cesc,ponownie od końca stycznia nie masz formy.szczerze mówiąc,kto teraz w barcelonie gra chociaż na przyzwoitym poziomie.
0
ale ich cisną
0
reka ale to mały szczegół
0
no i kartce dla abidala z kapelusza
0
jest i rzeźnik
0
no i krystyna do pustej.dziekowac sedziemu
0
no to już poszło 1-1